Леванідови

Чорноморець - Олександрія 3:0.

Одеса. Стадіон "Чорноморець" "Чорноморець" - "Олександрія" 3:0 Голи: Чорній 43 (пен.), Коваль 74, Чорній 83 Безрук, 3. Трубочкин, 5. Рижук, 11. Карноза (Бабенко 68), 9. Діденко (Коваль 7), 13. Леванідов, 5. Микицей, 8. Довгий, 19. Ua-football

Чорноморець - Олександрія 3:0 Голи: Чорний 43 (пен.), Коваль 74, Чорний 83 Карноза (Бабенко 68), 9. Діденко (Коваль 7), 13. Леванідов, 5. Микицей, 8. Довгий, 19. Вітенчук (Гречишкін 46), 77. Попередження: Смірнов 61 - Вітенчук 45, Семьонов 59 Ua-football

Контрольний матч.

Олександрія (U-21). Ua-football

"Зоря" - "Олександрія" 1:1 Ua-football

"Олександрія" завершила кропивницьке дербі черговою нічиєю (Фото)

Команди провели не надто яскравий матч із мінімумом небезпечних моментів. Декілька разів ворота гостей рятував голкіпер Владислав Леванідов. Новости Александрии

Зірка - Олександрія 0:0.

Кропивницький. Стадіон "Зірка" Попередження: Драченко 44, Білоног 67 - Грицук 9, Бухал 83 Ua-football

Вітаємо з Днем народження!

23 лютого відзначає свій День народження воротар команди ФК «Олександрія» Владислав Леванідов. Новости Александрии

Ордабаси (Казахстан) - Олександрія - 1:1. Огляд матчу і відео голів

Голи: Євген Протасов (26) - Нагаєв (40) Ua-football

Олександрія в товариському матчі не змогла виграти в представника Казахстану. Як відомо, раніше Олександрія перемогла учасника Ліги чемпіонів. Чемпион

Товариський матч. Олександрія — Ордабаси (Казахстан) 1:1. Незручні казахи

Стадіон готелю "Сусесі", Туреччина. Головний тренер: Володимир Шаран. У другому таймі виходили: Фомічов, Sportgid

Олександрія і Ордабаси сильнішого не визначили

Це був заключний матч "Олександрії" на зборах. Ua-football

Заключний спаринг. ФК «Ордабаси» - ФК «Олександрія» - 1:1 (1:1)

Головний тренер: Володимир Шаран. Голи: Євген Протасов (26') - Гравець «Ордабаси» (37') 11 лютого, на стадіоні турецького готелю «Сусесі», фут... Новости Александрии

Локомотив (Узбекистан) - Олександрія - 3:1. Огляд матчу і відео голів

"Локомотив" (Ташкент, Узбекистан) - ФК "Олександрія" - 3:1 Ua-football

Товариський матч. Локомотив (Узбекистан) — Олександрія 3:1. Міцний горішок

У першому таймі олександрійці мали нагоду двічі відкрити рахунок, але не Sportgid

“Олександрія” у Туреччині програла узбецькому “Локомотиву”

Суперником був "Локомотив" (Ташкент, Узбекистан). У першому таймі матчу суперник відкрив рахунок. Дзеркало Кіровоградщини

Чим більше дощу - тим більше голів

У зв'язку з незадовільними погодними умовами трансляція контрольного матчу з Туреччини не відбудеться. Як і минулого разу, ми будемо інформувати вас текстово про перебіг матчу. У ІІ таймі на поле вийшли: Владислав Леванідов, Гліб Бухал, Владислав Бабогло, Тимур С... Новости Александрии

Олександрія поступилась Жетису у товариському матчі

© ФК Александрия «Олександрія» поступилась в товариському поєдинку ФК «Жетису» з Казахстану. Sportgid

Контрольний матч. Олександрія під зливою поступається Жетису

Поєдинок проходив під сильним дощем, що не могло не позначитися на результаті зустрічі. Наступним суперником "городян" стане "Пюнік". Ua-football

"Олександрія" завершила третій контрольний матч у Туреччині

ФК "Олександрія" провів свій третій контрольний поєдинок в межах зборів у Туреччині. Суперником "городян" цього разу стала команда "Жетису" з Казахстану. Новости Александрии