Леванідови

Дублери радують черговою перемогою

ФК «Олександрія» (U-21) - «Чорноморець» Одеса (U-21) - 2:0 (1:0) 03.11.2017 р., 14:00, КСК «Олімп» Арбітр - Романов В.М. (Дніпро) Асистенти арбітра - Жуков О.В. (Харків) та Скрипка А.М. (Кропивницький) 4-й арбітр - Федан Д.В. (Олександрія) Спостерігач арбітражу - Цимбал...Новости Александрии

Поразка з оптимізмом на майбутнє

1/8 фіналу Кубка України ФК «Олександрія» - «Динамо» (Київ) - 2:3 (0:1, 1:0, 1:2 - дод.час) 25.10.2017 р., 19:30, КСК «Ніка» Головний арбітр - Юрій Можаровський (Львів) Асистенти арбітра - Максим Чертоляс (Херсон) та Микола Левко (Чернівці) 4-й арбітр -...Новости Александрии

Знову виручає «джокер»

ФК «Олександрія» - НК «Верес» (Рівне) - 1:1 (1:1) 21.10.2017 р., 17:00, КСК «Ніка», 1100 глядачів Арбітр - Катерина Монзуль (Харків) Асистенти арбітра - Віктор Нижник (Вінниця) та Денис Марченко (Чернігів) 4-й арбітр - Денис Шурман (Київська обл.) Спостерігач арбітражу...Новости Александрии

Александрия обыграла Ворсклу в спарринге

Запасні: Сарнавський, Гіоргадзе, Остапенко, Луценко, Муха, Косовський, Кулач. «Олександрія» (перший тайм): Паньків, Чеботаєв, Sportgid

Коли захист переважає напад

ФК «Олександрія» - «Зірка» (Кропивницький) - 0:0 (0:0) 30.09.2017 р., 17:00, КСК «Ніка», 1810 глядачів, +9С Арбітр - Дмитро Бондаренко (Одеса) Асистенти арбітра - Володимир Шланчак (Черкаська обл.), Дмитро Оганесян (Луганськ) Четвертий арбітр - Володимир Новохатній (Київ) Суддівський споглядач -...Новости Александрии

Василь Грицук в акробатичному падінні замкнув комбінацію, яку розпочав Полярус. Сергій Яворський опинився один перед голкіпером і в падінні головою зрівняв рахунок в матчі. Гречка

Прем

Попередження: Якимів, Месхі, Хоцянівський, Тимчик - Брікнер, Очігава Попередження: Болбат, Танковський, Кисіль - Полярус, Запорожан, Леванідов Зеркало недели (газета)

"Сталь" перервала серію без очок, "Маріуполь" врятувався у матчі проти "Олександрії"

Недільний тур української Прем'єр-ліги подарував вболівальникам вже два матчі. Футбол газета

Ніхто не хотів програвати

ФК «Маріуполь» - ФК «Олександрія» - 1:1 (0:1) 24.09.2017р., 17:00, стадіон «Іллічівець», 8810 глядачів Головний арбітр - Юрій Грисьо (Львів) Асистенти арбітра - Ярослав Трехліб (Дніпро), Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.) 4-й арбітр - Ігор Пасхал (Херсон) Спостерігач арбітражу - Сергій...Новости Александрии

Маріуполь - Олександрія 1:1

Маріуполь. Стадіон "Іллічівець" "Маріуполь" - "Олександрія" 1:1 Попередження: Болбат 56, Танковський 62, Кісіль 79 - Полярус 30, Запорожан 34, Леванідов 62 Ua-football

Наші в збірній 6-го туру УПЛ

Однак Леванідов грав надійно, неодноразово рятуючи свою команду. Новости Александрии

Чемпіонат U-21. 5-й тур. Олександрія - Шахтар 1:1

Олександрія U-21 - Шахтар U-21 1:1 Голи: Вітенчук 18 - Глущук 74 Ua-football

За мить до перемоги

ФК «Олександрія»(U-21) - «Шахтар» Донецьк (U-21) - 1:1 (1:0) Головний арбітр - Ігор Пасхал (Херсон) Асистенти арбітра - Ярослав Трехліб (Дніпро) та Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.) 4-й арбітр - Віктор Копієвський (Кропивницький) Спостерігач арбітражу - Віктор Швецов (Одеса) «Олександрія»: Леванідов,...Новости Александрии

Ми в Плей-офф Ліги Європи

ФК «Олександрія» - «Астра» (Джурджу)- 1:0 (1:0) 03.08.2017р., 20:00, КСК «Ніка», 4860 глядачів Головний арбітр - Олівер Драхта (Автрія) Асистенти арбітра - Роланд Брендер та Штефан Куер (обидва - Австрія) Резервний арбітр - Мануель Шутенгрубер Суддівський спостерігач - Руне Педерсен...Новости Александрии

Коли не дооцінюєш суперника

ФК «Олександрія» - «Олімпік» (Донецьк) - 0:2 (0:2) 16.07.20117 р., 19-30, КСК «Ніка», 2400 глядачів, +22С Арбітр - Євген Арановський (Київ) Асистенти арбітра - Олександр Корнійко (Миргород), Володимир Володін (Херсон) Четвертий арбітр - Микола Балакін (Київська обл.) Суддівський споглядач -...Новости Александрии

Олександрія зазнала поразки від АЗ

ФК "Олександрія" - АЗ 1:3 Вилучення: Грицук (неспортивна поведінка) Ua-football

Втома далася взнаки

ФК «Олександрія» - АЗ Алкмаар - 1:3 - (0:2) 06.07.2017 р., 20:00, м. Діркшорн, стадіон V.V. Новости Александрии

"Олександрія" звела внічию матч із найтитулованішим клубом Румунії

"Олександрійці" відповіли моментом у Сергія Старенького. На останній хвилині першого тайму Гноер потужним ударом відкрив рахунок. Unn.com.ua

Сільвольде - Олександрія 0:7. Відео голів та огляд матчу

СК "Сільвольде" - ФК "Олександрія" - 0:7 Ua-football