Лаціо

Серія А. Поразки "Ювентуса" і "Лаціо", тріумф "Наполі" та "Інтера"

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Вовча хватка.

Перотті реалізував пенальті, а Найнгголан більярдним ударом увігнав мяч в нижній кут. Лаціо зміг відповісти лише одним голом Іммобіле реалізував пенальті.Ua-football

"Лаціо" поступився "Ромі" в римському дербі

Через чотири хвилини Раджа Найнгголан збільшив різницю ударом в нижній дальній кут Стракоши. Лаціо вдалося відквитати гол на 72 хвилині.Unn.com.ua

"Рома" перемогла "Лаціо" у римському дербі

Новий тур чемпіонату Італії розпочався центральним матчем. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На переповненому "Стадіо Олімпіко" "Рома" зуміла мінімально перемогти "Лаціо" і закріпитися у зоні Ліги чемпіонів.Чемпіонат Італії13 тур"Рома" - "Лаціо" - 2:1Голи: Перротті, 49 (пен), Наїнгголан, 53 - Іммобіле, 72...Sportanalytic

Серiя А. Рома - Лацiо 2:1.???????

Рим. "Стадіо Олімпіко" "Рома" - "Лаціо" 2:1 Голи: Перотті 49 (пен.), Наїнгголан 53 - Іммобіле 72 (пен.) "Рома": Аліссон, Флоренці (Бруно Перес 80), Манолас, Фасіо, Коларов...Ua-football

Балотеллі: Лаціо?

Форвард "Ніцци" Маріо Балотеллі не став спростовувати свій можливий прихід в "Лаціо". Нагадаємо, з літа 2016 року Балотеллі грає за "Ніццу".Ua-football

"Ман Сіті" хоче підсилитись захисником "Лаціо"

Оборонець римського "Лаціо" Сергєй Мілінковіч-Савіч може продовжити кар'єру на Туманному Альбіоні. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Два топ-клуби готові віддати 25 млн євро за оборонця "Лаціо"

Захисник римського "Лаціо" Стефан де Врей зацікавив як мінімум дві топові європейські команди. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Серія А. Успіх "Ювентуса" і "Роми", осічки "Наполі" та "Інтера"

Матч "Лаціо" перенесли через зливу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Лацио намерен продлить контракт с основным защитником

Також спортивний директор додав, що наступні кілька годин будуть вирішальними в цьому питанні. Поточна угода голландського захисника з "Лаціо" закінчується в кінці нинішнього сезону.Ua-football

"Лаціо" вирвало перемогу в "Ніцци" на останніх хвилинах матчу. Група K"Лаціо" - "Ніцца" - 1:0Гол: Ле Маршан, 90+2 (автогол)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Стяуа, Арсенал і Лаціо вийшли в 1/16 Ліги Європи

з "Црвеною Звездою" (0:0), однак через поразку "БАТЕ" зміг кваліфікуватися у весну вже зараз. Останнім учасником 1/16 фіналу сьогодні став "Лаціо", який в групі K здолав "Ніццу" (1:0) і посів перше місце в групі. Нагадаємо, що першою з усіх команд,...Ua-football

"Лаціо" відмовилось підписувати Кріштіану Роналду

Виявляється, що 14 років тому Кріштіану Роналду міг опинитися в "Лаціо". Тоді це була угода, яка могла змінити історію європейського футболу.Футбольні трансфери

0:1 - 36 Валеро, 1:1 - 60 Паццині, 1:2 - Перішич Раніше повідомлялося, що 29 жовтня у рамках 11-го туру Лаціо на виїзді розтрощив Беневенто.Чемпион

Серія А. Лаціо трощить Беневенто попри слабкий другий тайм

"Беневенто" - "Лаціо" 1:5 Після першого тайму сьогоднішнього матчу про це вже хотілося кричати.Ua-football