Кубок світу

25 лютого відбувся Кубок світу з фехтування на шаблях. Найкращий результат з усіх українських фехтувальників зумів показати лідер національної команди Андрій Ягодка. На груповому етапі...Чемпион

Любов Басова стала володаркою Кубка світу в дисципліні кейрин. Андрій Винокуров зміг повторити досягнення Басової, вигравши Кубок світу в спринті.Чемпион

Українець здобув "срібло" на першому етапі Кубку світу із сучасного п

Українець Павло Тимощенко здобув срібну нагороду на першому етапі Кубку світу із сучасного п'ятиборства у Лос-Анджелесі, передає УНН із посиланням на НОК."Призер Олімпійських ігор з сучасного п'ятиборства Павло Тимощенко (Павел Тимощенко...Unn.com.ua

Дві срібні медалі привезли наші студенти - фехтувальники на візках - з Кубка світу, який минулого тижня завершився в угорському містечку Егері.Ужгород.net.ua

Змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату проходять ОАЕ. Український паралімпієць Олексій Денисюк на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, що проходить в Аль-Айні (ОАЕ), здобув двазолота: у вправі зі стрільби...Високий замок

Український спортсмен-паралімпієць Олексій Денисюк на Кубку світу з кульової стрільби серед спортсменів з пошкодженням опорно-рухового апарату здобув дві золотих медалі. Останню нагороду він виборов учора, 23 лютого.Про...Стик

В Аль-Айні (ОАЕ) триває боротьба за нагороди Кубка світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. За підсумками двох змагальних днів в активі національної паралімпійської збірної команди...Моя Вінниця

Денисюк здобув "золото" Кубка світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

19 лютого у місті Аль-Айн (ОАЕ) розпочався Кубок світу з кульової стрільби серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. Перший день змагань став успішним для української збірної. У вправі зі...Чемпион

"Срібними" переможцями повернулися закарпатські фехтувальники на візках із Кубка світу в Угорщині (ФОТО).Закарпаття онлайн

Дніпровський шпажист Богдан Нікітін виборов срібло на Кубку світу з фехтування

У складі української збірної виступав наш земляк - дніпрянин Богдан Нікішин. Дніпровський шпажист Богдан Нікітін виборов срібло на Кубку світу з фехтування...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Українські фехтувальники здобули "срібло" Кубка світу

Українська команда з фехтування на шпагах завоювала срібні медалі Кубка світу в Канаді. У боротьбі за золоті нагороди спортсмени поступились чехам із рахунком 40:35. Як поінформувала прес-служба Федерації фехтування України, у...Ваші новини

Українські фехтувальники вибороли "срібло" Кубку світу

Національна команда України з фехтування на шпагах виборола срібні медалі Кубку світу в канадському Ванкувері...Еспресо TV

Герей став кращим серед українців на Кубку світу

Богдан Нікішин (Україна) 27. Дмитро Карюченко (Україна) 86. ClipNews.info

На кубку світу ужгородський шпажист Анатолій Герей став восьмим. У змаганнях взяли участь 165 фехтувальників з усіх куточків світу.Ужгород.net.ua

Юлія Джима продовжує займати одинадцяту сходинку загального рейтингу Кубка світу. Дмитро Підручний (Україна) - 291...39. Юлія Джима (Україна) - 454...27. Анастасія Меркушина (Україна) - 160...45. Юлія Журавок...Чемпион

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

срібною призеркою стала американка Сьюзан Данклі (0) +4,6 с. Варто відзначити, що Ю.Джима продовжує займати 11-й рядок в загальному заліку Кубка світу, але від десятого місця її відділяє всього 3 очки. А.Меркушина в своєму першому повноцінному сезоні в Кубку світу...Unn.com.ua

Сергій Семенов, який зайняв 7-му сходинку (88 очок). Зазначимо, що індивідуальна гонка в рамках етапу ЧС-2017 була останньою в заліку Кубка світу нинішнього сезону. Кубок світу-2016/17 з біатлону Залік індивідуальних гонок Чоловіки 1. Мартен Фуркад (Франція) - 162 2. Антон...Чемпион

Сергій Семенов зберіг 19-тку сходинку у загальному заліку Кубка світу. 19. Сергій Семенов (Україна) - 309 21. Дмитро Підручний (Україна) - 279 39.Чемпион

Закарпатські спортсмени вдома не засиджуються: після Універсіади змагалися в Болгарії. Після Універсіади закарпатські сноубордисти позмагалася на Кубку світу Ужгород.net.ua

Підсумки «Доби»

з утриманням до кінця доби 14 лютого та протягом 15 лютого на Черкащині пориви вітру 15-20 м/с. Актуально. Черкащанка виборола кубок світу із самбо. Число. Неоподатковані 2240 гривень. Нецільова благодійна (матеріальна) допомога до 2240 гривень у 2017 році не оподатковується.Нова доба