Кубок світу

У спринтерській гонці на першому етапі Кубку Світу Дмитро Підручний приїхав на високе 9 місце. Другим став швед Фредерік Ліндстрем, третім німець Арнд Пайффер.Галас

Француз Мартен Фуркад продовжує лідирувати в загальному заліку Кубка світу після спринту на етапі в Естерсунді. Українець Дмитро Підручний іде на 25-й позиції. Артем Прима (Україна) 21...49. Віталій Кільчицький...Чемпион

Підручний став дев

У шведському Естерсунді відбулася чоловіча спринтерська гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. Другим фінішував швед Фредрік Ліндстрем, а до трійки увійшов німець Арнд Пайффер.Зеркало недели (газета)

Віталій Кільчицький, який фінішував 34-м. Раніше повідомлялося, що у жінок Дорен-Абер виграла спринт в Естерсунді, українки - за межами двадцятки. Кубок світу-2016/17 з біатлону Етап в Естерсунді, Швеція Чоловіки Спринт, 10 км 3 грудня 1. Мартен Фуркад (Франція) (0+0) 23:31.9...Чемпион

На першому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді пройде чоловічий спринт Пропонуємо вам трансляцію гонки, що стартує о 15:45 за київським часом.ДеПо

Джима зупинилася в кроці від топ-20 спринтерської гонки в Естерсунді

У шведському Естерсунді відбулася жіноча спринтерська гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. Це друга перемога в кар'єрі біатлоністки на Кубку світу.Зеркало недели (газета)

Джима - найкраща з українок у спринті

Українські біатлоністки продовжують показувати низький рівень готовності на трасах у шведському Остерсунді. У сьогоднішній спринтерській гонці кращою з наших була Юлія Джима, котра посіла аж 21-е місце. Перемогла ж у гонці француженка Марі Дорен, також у чільній трійці опинилися Кайса...Sportanalytic

шести спортсменок, яку очолює Ліза Тереза Гаузер. Щодо українок, то Юлія Джима займає 14-те місце, а Олена Підгрушна - 16-те. Кубок світу-2016/17 з біатлону Загальний залік Станом на 3 грудня 1. Лаура Дальмайєр (Німеччина) - 1032. Марі Дорен-Абер (Франція) -...ДеПо

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді

Українські біатлоністи провально провели першу гонку сезону в Естерсунді. У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового сезону Кубка світу з біатлону. На дистанції 20 км з чотирма вогневими рубежами і хвилинами штрафу замість додаткових кіл перемогу здобув француз Мартен...Галичина спортивная

Сьогодні, 3 грудня, у шведському Остерсунді відбудуться спринтерські гонки у чоловіків та жінок в рамках першого етапу Кубка світу з біатлону...Спорт Тернопільщини

Чоловіча Збірна України з біатлону не потрапила до топ-сорок спортсменів першої особистої гонки сезону. В індивідуальній гонці першого етапу Кубка світу кращим з українців був Володимир Сємаков, який фінішував 41. 53-м став Віталій Кільчицький, 59-м Артем Прима, 91-м Олександр Жирний...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

У суботу, 3 грудня, у шведському Естерсунді у межах першого етапу Кубку світу з біатлону пройдуть дві спринтерські гонки. Про це інформує сайт Федерації біатлону України. Спринт. Жінки (12:45) 2. Ірина Варвинець 6.Чемпион

У шведському Естерсунді відбулася чоловіча індивідуальна гонка нового сезону Кубка світу з біатлону.Зеркало недели (газета)

Юлія Журавок – краща з української збірної. У швецькому Естерсунді відбулись індивідуальні гонки серед жінок першого етапу Кубка світу з біатлону. Там українську команду представили шість біатлоністок. На 11-ій позиції фінішувала двадцяти двох річна сумчанка Юлія Журавок. При цьому...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

пїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ. пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ

Кільчицький (Україна) (2+0+2+1) +6:57.659. Артем Прима (Україна) (1+2+1+3) +7:25.791. Олександр Жирний (Україна) (2+1+2+3) +10:45.692. Сергій Семенов (Україна) (1+4+2+4) +10:54.2ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кубок світу. Три українки - у...Sportanalytic

Біатлон. Семенов, Прима і Кільчицький виступлять в індивідуальній гонці на Кубку світу

1-го грудня о шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбудеться чоловіча індивідуальна гонка.Галичина спортивная

Дмитро Підручний не братиме участь у індивідуальній гонці на Кубку світу

Сьогодні, 1 грудня, у Швеції відбудеться чоловіча індивідуальна гонка у рамках першого етапу Кубка світу. Змагання пройдуть без участі тернопільського біатлоніста Дмитра Підручного, який пропускатиме індивідуальну гонку. Натомість за перемогу боротимуться партнери Підручного – Олександр...Галичина спортивная

Підгрушна лише тринадцята у індивідуальній гонці на Кубку світу

30 листопада, у шведському Остерсунді відбулася жіноча індивідуальна гонка у рамках першого етапу Кубка світу. Переможницею "індивідуалки" стала німкеня Лаура Далмаєр.Галичина спортивная

Оприлюднено стартовий протокол сьогоднішньої індивідуальної гонки у чоловіків в рамках першого етапу Кубка світу 2016-2017 в Естерсунді...ДеПо

1-го грудня о шведському Естерсунді на першому етапі Кубка світу з біатлону відбудеться чоловіча індивідуальна гонка. 31. Олександр Жирний 32. Раніше повідомлялося, що у жінок в індивідуальній гонці Джима та...Чемпион