Кубок України

Анастасія Сапсай стала чемпіонкою України з дзюдо

Кубок України з дзюдо пройшов у Сумах з 14 по 15 листопада. Серед 20 регіонів України Черкаська область увійшла до десятки кращих, посівши 8 місце. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». Честь регіону на національних змаганнях захищали: Анастасія...Нова доба

Вихованка Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Сапсай у ваговій категорії +78 кг здобула упевнену перемогу на Кубку України з дзюдо, який проходив у Сумах з 14 по 15 листопада. Як повідомляє  “Чемпіон”, з-поміж 20 регіонів України Черкащина увійшла...Рідна Черкащина

Нею стала вихованка Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності Анастасія Сапсай, повідомляє сайт "Чемпіон". Прес-Центр

Ужгордські дзюдоїсти повернулись з Румунії із нагородами

Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо.Голос Карпат

Головний тренер "Шахтаря" Фонсека потрапив у список кандидатів на пост наставника ПСЖ - ЗМІ

Леонарду Жардім і Андре Віллаш-Боаш. Фонсека очолив "Шахтар" у травні минулого року, а за підсумками минулого сезону донеччани зуміли завоювати Кубок України і виграти Прем'єр-лігу. Контракт португальця з донеччанами закінчується влітку 2018 року. Раніше повідомлялося, що лідер "Шахтаря" Бернард може...Зеркало недели (газета)

Учасники Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд зіграли матчі 1/8 фіналу. У парі СумДУ - Політехнік суперники встигли зіграти двічі.UkrBasket

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо.Информатор

спортомяк ефективного засобу реабілітації; підвищення їх спортивної майстерності; виявлення найсильніших спортсменів для формування збірної команди області та для участі у Кубку України,який пройде 8-12 грудня у Харкові. У змаганнях взяли 90 спортсменів, а саме з міста Житомира та Новоград-Волинська,...Спортивний Житомир

Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України

Спортсмени збірної Дніпропетровщини завоювали 13 медалей на відкритому кубку України із дзюдо. Дніпровські дзюдоїсти привезли 13 медалей з кубку України...Дніпропетровська обласна державна адміністрація

Кияни були близькі до поразки від одного з лідерів Вищої Ліги, але в кінцівці таки дотиснули «Динамо». UkrBasket

У Житомирі 18-19 листопада 2017 року БК "Каліпсо" приймав київський БК "Тигриці" у рамках Кубку України з баскетболу. Київлянки впевнено лідирували у перших трьох партіях суботньої гри (20-10, 20-18, 26-16). Однак в останній чверті "Каліпсо" зібрався...Спортивний Житомир

Дніпро впевнено переміг Хімік із Південного у матчі регулярної першості Суперліги України. Найбільш корисним гравцем у складі дніпровської команди став Станіслав Тимофеєнко, на рахунку якого 17 очок, 5 підбирань та 3 блок-шота. Завдяки перемозі Дніпро одноосібно очолив турнірну таблицю Суперліги.Чемпион

Сьогодні в Ужгороді гратимуть футболісти "Минаю" та "Проспекту"

Про це повідомила прес-служба ФК Минай. Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо.Голос Карпат

Мукачівські спортсмени вдало виступили на Кубку України з шотокан-карате

Кубок України з Шотокан карате відбувся у м Харкові. Найкращі юні каратисти з всієї України з’їхалися щоб позмагатися за високі нагороди та показати свою майстерність. Масштабні змагання, у яких взяло участь більше 300 спортсменів з 14 областей відбулися на базі...Голос Карпат

«Кремінь» після перерви прийме «Золотий вік»

відбудуться о 13.00 в КДЮСШ №2 (вул. Залудяка, 5). Підопічні Євгена Федорова вже зустрічалися з "Золотим віком", але в рамках Кубка України, тоді "слони" поступилися з рахунком 72:106 та 87:112. Зараз "Кремінь" з 8 очками посідає 7 сходинку в турнірній...Кременчугский Телеграф

В Ужгороді закінчився Кубок Закарпаття з хортингу за правилами ММА

Щойно закінчився Відкритий Кубок Закарпатської області з хортингу за правилами ММА. Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо.Голос Карпат

В Ужгороді проведуть відкритий Чемпіонат Закарпатської області з Кіокушінкаі Карате

Організатором виступає Федерація Кйокушінкаі Карате Унія України та Федерація Кйокушінкаі Карате Унія Закарпатської області. Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо.Голос Карпат

Тіна Кароль розповіла про співпрацю із закарпатцем Василем Козарем / ВІДЕО

про Kozar Dance Theatre і підготовці до всеукраїнського туру Інтонації. Ексклюзивний репортаж для телеканалу М1: Нагадаємо, в Ужгороді відбувся відкритий кубок України з тхеквондо.Голос Карпат

В спорткомплексі "Метеор" відзначили початок Кубка України з бадмінтону

Сьогодні, 17 листопада, на території СК "Метеора" відзначили початок Кубка України з бадмінтону, участь у якому беруть команди з усієї країни...Дніпроград