Кубок України

Чемпіонки України знешкодили злодія

Гандболістки львівської "Галичанки", повертаючись із переможного для них Кубка України, затримали злодія, який намагався пограбувати пасажирку, яка їхала з ними в одному плацкартному вагоні. Як розповів головний тренер чемпіонок України...Високий замок

У неділю, 21 травня, гандболістки львівської «Галичанки» поверталися з перемогою з Кубка України потягом Харків-Львів. Команда стала мимовільним свідком прикрого інциденту, який трапився саме на їх очах. Вночі злодій спробував пограбувати пасажирку, яка...Гал-info

Гандбольна "Галичанка" долучилась до боротьби зі злочинністю

У неділю, 21 травня, гандболістки львівської «Галичанки» поверталися з перемогою з Кубка України потягом Харків-Львів. Команда стала мимовільним свідком прикрого інциденту, який трапився саме на їх очах. Вночі злодій спробував пограбувати пасажирку, яка...Галичина спортивная

ФК "Шахтар" cвяткує свій 81-й День народження!

до перемоги. У нинішньому сезоні клуб повернув собі звання найсильнішого, завоювавши історичне, десяте чемпіонство, та доповнив цей тріумф перемогою в Кубку України. «Золотий дубль» виявився довгоочікуваним подарунком для кожного вболівальника. Вітаємо всіх, кого обu0027єднують оранжево-чорні кольори, з днем народження донецької...Infokava.com

У перших матчах Фіналу чотирьох, які проходили 20-21 травня у Сумах,. В кінці матчу, яка зайняла в підсумку друге місце. Мост

Шахтарю виповнюється 81 рік

24 травня 1936 року відбувся перший в історії матч "Стаханівця" зі Сталіного. Саме цю дату прийнято вважати днем народження донецького "Шахтаря". І сьогодні клубу виповнюється 81 рік. За свою історію "Шахтар" здобув 34 трофеї: Кубок УЄФА, 10 чемпіонств, 11 Кубків...Ua-football

В.Шепелєв: повідомлення про виклик до збірної було для мене несподіваним

у матчах Прем'єр-ліги в нинішньому сезоні. На даний момент гравець провів 12 поєдинків за першу команду "Динамо" в чемпіонаті та Кубку України. Також на рахунку півзахисника 19 зустрічей за юнацькі збірні України віком до 16, 17 та 18 років. Як...Unn.com.ua

УПЛ оголосила терміни затвердження складу учасників на сезон-2017/18

УПЛ; - Про підсумки Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів УПЛ сезону-2016/17 (Чемпіонат Ліга Парі-Матч, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19, Кубок України та Суперкубок України); - Про склад Учасників УПЛ на сезон-2017/18; - Про склад учасників чемпіонату U-19 на сезон-2017/18;...Unn.com.ua

Плавчиня з Черкащини виборола 3 срібні нагороди Кубка України

Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та РФР приймало м. Кам’янське (Дніпропетровської обл.) з 12 по 15 травня. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Чемпіон». У змаганнях брали участь збірні команди з 23...Нова доба

1 2 3 4 5 Львівська гандбольна Галичанка, перегравши херсонську Дніпрянку, стала переможцем Фіналу чотирьох Кубку України, який проходив у Сумах. Таким чином, команда Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону — Суперкубок, чемпіонат Суперліги та...1NEWS

Остаточний склад учасників УПЛ буде затверджений 2 червня

II. Про підсумки Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів УПЛ сезону-2016/17 (Чемпіонат Ліга Парі-Матч, Чемпіонат U-21, Чемпіонат U-19, Кубок України та Суперкубок України). IV. Про склад учасників чемпіонату U-19 на сезон-2017/18.Спорт.ua

Нападника "Зорі" Д.Бонавентуре визнано найкращим футболістом туру УПЛ

всі респонденти, крім одного. Відзначимо, що у нинішньому сезоні 19-річний нігерієць провів 25 поєдинків у Ліз Парі-Матч, Лізі Європи та Кубку України і забив 6 голів при 1 результативній передачі. Зауважимо, що до складу експертної ради входить: Геннадій Орбу, Олег...Unn.com.ua

Великий футбол.

У цьому випуску програми "Великий футбол": - Розбір фінального поєдинку Кубка України - Гравців молодіжного складу "Олімпіка" підозрюють у договірному матчі...Ua-football

Львівська гандбольна команда «Галичанка», перегравши херсонську «Дніпрянку», стала переможцем Фіналу чотирьох Кубка України, який проходив 20-21 травня в Сумах. Таким чином підопічні Тетяни Штефан виграла всі українські титули нинішнього сезону - Суперкубок, чемпіонат...Гал-info

Сьогодні, 20 травня, у Сумах стартує Кубок України з гандболу серед жінок. За національний трофей змагатимуться львівська «Галичанка», ужгородські «Карпати», херсонська «Дніпрянка» та миколаївський «Реал». За результатами жеребкування...MediaStar

Гандбол. Закарпатки стали бронзовими призерами Кубка України

У фіналі львівська Галичанка переграла суперниць із Херсона - 23:26. ClipNews.info

Малиновського хочуть бачити в Стамбулі, а Суркіс розповів, коли вирішить долю Реброва

ньому буде вирішено, чи відкривати справу проти футболіста.Нагадаємо, в мережу потрапили фотографії бразилець показав середні пальці трибунам після перемоги в Кубку України над "Динамо".Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

С.Ребров зробив заяву щодо проблем з мотивацією у гравців "Динамо"

Ми виграли два поспіль чемпіонати, але зараз є проблема з мотивацією у деяких гравців. Unn.com.ua

В місті Кам’янське Дніпропетровської області проходив Кубок України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку. В змаганнях брали участь...Новини по-рівненськи