Кубок України

Черкаські кікбоксери вибороли чотири нагороди Кубку України

Чотири нагороди Кубку України з кікбоксингу WAKO, що проходив у Броварах, вибороли черкаські спортсмени, передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу управління у справах сім'ї...Вчасно (Черкаси)

Черкасець став кращим самбістом країни (відео)

Фото: dokonline.com Черкаський спортсмен став кращим самбістом країни. Андрій Болобан  виборов золото на Кубку України зі спортивного та бойового самбо. Перемогу черкащанин здобув у ваговій категорії до 100 кг. Змагання проходили в Луцьку і зібрали...Вчасно (Черкаси)

Черкасець став кращим самбістом країни

Черкаський спортсмен став кращим самбістом країни. Андрій Болобан виборов золото на Кубку України зі спортивного та бойового самбо. Перемогу черкащанин здобув у ваговій категорії до 100 кг. Змагання проходили в Луцьку і зібрали...ВIККА

Кікбоксери Черкащини здобули чотири нагороди на Кубку України

Днями в м. Бровари відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO (поїнт-файтинг та лайт-контакт).Нова доба

Черкаські спортсмени здобули перемогу Кубку України з боротьби самбо

Фото: www.sambo-fias.org У Луцьку із 16 по 18 березня відбувся Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове). Про це повідомили в управлінні у справах сім'ї, молоді та...Вчасно (Черкаси)

Житомиряни взяли участь у кубку України зі спортивного й бойового самбо

Житомиряни взяли участь у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який нещодавно відувся у Луцьку.Житомир.info

Житомиряни взяли участь у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який нещодавно відувся у Луцьку. Ці змагання є одним із головних...Спортивний Житомир

П

У місті Луцьку визначилися переможці і призери Кубка України з боротьби самбо серед чоловіків і жінок (спортивний та бойовий розділ). Ці змагання були одним із головних етапів відбору до...Галичина спортивная

Андрій Кучеренко здобув золоту медаль на Кубку України з бойового самбо

16-18 березня у приміщенні Волинської обласної ДЮСШ м. Луцька відбувся Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове), який став одним із головних етапів відбору до національної команди...Мост

На Кубку України з самбо серед чоловіків та жінок херсонський спортсмен виборов золоту медаль у ваговій категорії до 57 кг.Любимый Херсон

Франківські кікбоксери привезли нагороди з Кубку України

Минулого тижня, 17-19 березня, в Броварах Київської області відбувся Кубок України з кікбоксингу ВАКО серед дорослих в розділах лайт-контакт і поїнт файтинг. Збірна команда Івано-Франківської області здобула чотири золоті та дві...Галичина спортивная

У Будинку футболу відбулось жеребкування «Фіналу чотирьох» Кубку України. Після проведеної відповідної процедури визначились пари півфіналістів.Гал-info

Кросфіт-майданчик зявиться у Черкасах (фото)

силовими структурами, дитячими спортивними школами, аби фахівці та діти могли займатися там. На новому черкаському майданчику вже влітку заплановане проведення Кубку України з функціонального багатоборства, який збере близько сотні спортсменів. Довідково: Кросфіт – гнучка система тренувань, яка складається з функціональних вправ...Вчасно (Черкаси)

Кубок України: жереб назвав пари півфіналістів Фіналу чотирьох

У Будинку футболу відбулось жеребкування Фіналу чотирьох Кубку України з футзалу. Після проведеної відповідної процедури визначились пари півфіналістів, інформує офіційний сайт Асоціації футзалу України.Чемпион

зараз не відійшла, я хочу сказати. Це дуже болюче, команда завжди у нас будується під задачі, тому коли вибуваєш з Кубку України чи Кубку УЄФА, це завжди відображається на настрої. Хочеться пошвидше забути ці поразки і виносити з них тільки...Спортивний Житомир

Кубок України-2016/17 з футзалу Жеребкування півфінальної стадії Кубку України серед жіночих команд відбудеться 21 березня. Чемпион

У Черкасах з

силовими структурами, дитячими спортивними школами, аби фахівці та діти могли займатися там. На новому черкаському майданчику вже влітку заплановане проведення Кубку України з функціонального багатоборства, який збере близько сотні спортсменів. Довідково: Кросфіт – гнучка система тренувань, яка складається з функціональних...Про Все

У Франківську відбувся футбольний ветеранський турнір пам

матчі за 5 місце команда яремчанських «Карпат», до складу якої увійшли футболісти, які свого часу під орудою Віктора Клим’юка здобули кубок України серед аматорських команд, впевнено здолала надвірняньский «Бескид». В матчі за третє місце ветерани ФК «Прикарпаття» впевнено перемогли команду...Галичина спортивная