Кубок України

обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ)  взяла участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях з автомодельного спорту на Кубок України серед учнівської молоді (кордові моделі, молодші школярі). Змагання відбувалися у  м. Тульчині Вінницької області. Команду у складі  6...Львів Тернопіль щоДенно

Данило Сілва перейшов в Динамо в лютому 2010 року з Інтернасьонала, з тих пір по два рази виграв чемпіонат і кубок України, а також ставши володарем Суперкубка. В цілому бразильський футболіст зіграв 222 матчі за киян, в яких забив 3...Spy-Football

"Динамо" розірвало контракт з бразильським захисником

і на полі не з'являвся. Даніло Сілва перейшов у "Динамо" в лютому 2010 року, після чого двічі вигравав чемпіонат і Кубок України. Всього за киян у всіх турнірах бразилець провів 222 матчі і забив 3 м'ячі. Раніше повідомлялося, що захисник...Зеркало недели (газета)

Тернопільська регбійна команда "Терен" планує заявитись до участі у чемпіонаті та Кубку України з регбі-7. Нещодавно наші регбісти повернулися з тренувального збору...Спорт Тернопільщини

18-19 травня выдбудеться всеукраїнський чемпіонат з фігурного катання

учасників усіх категорій Змагання відбудуться в двох категоріях: 1. Спортсмени (школи олімпійського резерву України, які приймають участь в чемпіонатах та кубках України та представляють нашу державу на міжнародних змаганнях). 2. Аматори (усі бажаючі фігуристи-аматори в віковій категорії від 3 років...Спорт.ua

Президент «Динамо» запропонував Сергію Реброву продовжити контракт?

Сергій Ребров очолив ФК «Динамо», підписавши з клубом трирічний контракт. За цей час під керівництвом нового наставника динамівці двічі здобули Кубок України, стали чемпіонами України, а також вперше за 17 років зіграли у плей-офф Ліги чемпіонів. У поточному сезоні динамівці...Єдність

Динамо стоятимуть інші завдання - потрапляння в Лігу чемпіонів, боротьба за чемпіонство в Україні. У нинішньому сезоні залишається завдання виграти Кубок України", - заявив...MediaStar

В "Динамо" визначились з майбутнім Реброва

будуть інші завдання - це потрапляння в Лігу чемпіонів, боротьба за чемпіонство. А цього року ми зосередимося на перемогу в Кубку України", - сказав Суркіс в програмі "ПроФутбол".Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Football-ukraine.com

будуть інші завдання - це попадання в Лігу чемпіонів, боротьба за чемпіонство. А цьому році ми зосередимося на перемозі в Кубку України", - цитує Суркіса dynamomanai.com. Раніше повідомлялося, що Ребров залишить Динамо влітку. Ігор Суркіс...Чемпион

Черкаські кікбоксери вибороли чотири нагороди Кубку України

Чотири нагороди Кубку України з кікбоксингу WAKO, що проходив у Броварах, вибороли черкаські спортсмени, передає УНН-Центр з посиланням на прес-службу управління у справах сім'ї...Вчасно (Черкаси)

Черкасець став кращим самбістом країни (відео)

Фото: dokonline.com Черкаський спортсмен став кращим самбістом країни. Андрій Болобан  виборов золото на Кубку України зі спортивного та бойового самбо. Перемогу черкащанин здобув у ваговій категорії до 100 кг. Змагання проходили в Луцьку і зібрали...Вчасно (Черкаси)

Черкасець став кращим самбістом країни

Черкаський спортсмен став кращим самбістом країни. Андрій Болобан виборов золото на Кубку України зі спортивного та бойового самбо. Перемогу черкащанин здобув у ваговій категорії до 100 кг. Змагання проходили в Луцьку і зібрали...ВIККА

Кікбоксери Черкащини здобули чотири нагороди на Кубку України

Днями в м. Бровари відбувся Кубок України з кікбоксингу WAKO (поїнт-файтинг та лайт-контакт).Нова доба

Черкаські спортсмени здобули перемогу Кубку України з боротьби самбо

Фото: www.sambo-fias.org У Луцьку із 16 по 18 березня відбувся Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове). Про це повідомили в управлінні у справах сім'ї, молоді та...Вчасно (Черкаси)

Житомиряни взяли участь у кубку України зі спортивного й бойового самбо

Житомиряни взяли участь у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який нещодавно відувся у Луцьку.Житомир.info

Житомиряни взяли участь у Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо, який нещодавно відувся у Луцьку. Ці змагання є одним із головних...Спортивний Житомир

П

У місті Луцьку визначилися переможці і призери Кубка України з боротьби самбо серед чоловіків і жінок (спортивний та бойовий розділ). Ці змагання були одним із головних етапів відбору до...Галичина спортивная

Андрій Кучеренко здобув золоту медаль на Кубку України з бойового самбо

16-18 березня у приміщенні Волинської обласної ДЮСШ м. Луцька відбувся Кубок України з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивне та бойове), який став одним із головних етапів відбору до національної команди...Мост

На Кубку України з самбо серед чоловіків та жінок херсонський спортсмен виборов золоту медаль у ваговій категорії до 57 кг.Любимый Херсон