Головний тренер «зелено-білих» запевнив: «Будемо робити все необхідне, щоб футболісти відновилися якнайшвидше». Щоденний Львів

Ксьонз і Кортеджано пропускали гру через травму, тому ми не могли їх використати. «У випадку Ксьонза то він пропустить декілька тижнів, а Кортеджано має бути готовий до наступної гри.... 1NEWS

Ксьонз пропустить декілька тижнів

"Ксьонз і Кортеджано пропускали гру через травму, тому ми не могли їх використати. Галичина спортивная

Троє гравців Карпат пропускають матч проти Ворскли через травми

Три гравця Карпат пропускають матч другого туру УПЛ з Ворсклою через травми. Мова йде про півзахисників Павла Ксьонза, Гуїдо Кортеджано і Максима Грисьо. Чемпион

Амбросій Чачуа - найкращий гравець матчу проти "Зірки"

До слова, голосування проходило у клубних соцмережах та на офіційному сайті команди. Вартість перепусток - від 20-ти гривень. Галичина спортивная

Перший матч оновлених Карпат під керівництвом Серхіо Наварро пройшов за солідної глядацької підтримки. Тож свій перший матч в чемпіонаті Карпати зіграли внічию. Online.ua

"Карпати" і "Зірка" зіграли унічию в матчі-відкритті сезону УПЛ

Ксьонз різними ривками намагався підірвати редути суперника. Unn.com.ua

Без вогню, але з задоринкою

А після перерви пройшов справжній бенефіс втрачених гольових моментів. Галичина спортивная

"Карпати" та "Зірка" зіграли внічию на "Україні"

Ксьонз на правому фланзі помітив прорив свого партнера та прекрасним флангом вивів Чачуа на ударну позицію. І допоміг їм у цьому колишній партнер, захисник Федеріко Перейра. Online.ua

Худоб

Більшістю голосів ця честь дісталася чинному власнику капітанської пов'язки Ігорю Худоб'яку. Sportgid

Спаринг. "Карпати" - "Заґлємбе" (Сосновєц, Польща) - 2:0

За виключенням цього моменту, важко пригадати гольову небезпеку від польських футболістів у першому таймі. Галичина спортивная

Контрольний матч.

У другому контрольному поєдинку на підготовчих зборах в Польщі, "Карпати" переграли клуб Заглємбе. "Карпати" Львів - "Заглембе" Сосновєц 2:0 Ua-football

"Карпати" проводять другий товариський матч на підготовчих зборах в Польщі. Ua-football

Карпати завершили перемогою першу гру на тренувальних зборах

Після кількох днів динамічних та швидких тренувань на львівські Карпати чекав перший товариський матч. Щоденний Львів

«Карпати» здобули дев’яту перемогу в сезоні

Захисник Карпат невдало відпасував назад, чим скористався Сітало. Активним до перерви був Гладкий, однак форварду Карпат щоразу чогось не вистачало. Натомість інформаційний центр Карпат опублікував статистику матчу: Щоденний Львів

«Ворскла» перемогла львівські «Карпати»

«Карпати» - «Ворскла» 0:1 Звіт про матч та відео голу дивіться на «Полтавщині Спорт». Интернет-издание «Полтавщина»

Попередження: Луньов, Вакулко, Адамюк - Грисьо, Гладкий, Вербний Зеркало недели (газета)

"Дніпро" - "Карпати" - 2:3

Команди розіграли справжню феєрію на рівні кращих матчів АПЛ. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Карпати зробили неймовірний камбек у битві за виживання

Матч Дніпра і Карпат можна було назвати вирішальним для обох команд. Заміни Олега Дулуба оживили гру і Карпати стали діяти активніше. Новини футболу

Дніпро - Карпати 2:3. Відео голів і огляд матчу

Ліга Парі-Матч. 29-й тур. Дніпро. "Дніпро Арена" "Дніпро" - "Карпати" 2:3 Голи: Кочергін 48, Довбик 55 - Ксьонз 65, Нестеров 70, Грисьо 73 Ua-football