Ксьонза

боялися звинувачення в націоналізмі, оскільки переважна більшість із них були в українських костюмах, на тлі чудової української природи. Першим творчістю Ксьонза зацікавився директор Полтавського художнього музею Кім Скалацький, який натрапив на його роботи, шукаючи на Миргородщині образ святої Магдалини для...Слово Просвіти

Микола Матвієнко теж вийшов у стартовому складі своєї нової команди. Тренер львівян Серхіо Наварро через травми не міг розраховувати на Ксьонза, Грисьо та Кортеджано. На 2 хвилині Чачуа ледве не відкрив рахунок, але стійка врятувала гостей. Момент полтавчан завершився голом:...Online.ua

Три гравця Карпат пропускають матч другого туру УПЛ з Ворсклою через травми. Мова йде про півзахисників Павла Ксьонза, Гуїдо Кортеджано і Максима Грисьо. Раніше була інформація, що Карпати хочуть віддати Ксьонза і Кльоца в оренду.1NEWS

«Карпати» зазнали першої поразки в сезоні

Микола Матвієнко теж вийшов у стартовому складі своєї нової команди. Тренер львівян Серхіо Наварро через травми не міг розраховувати на Ксьонза, Грисьо та Кортеджано. На другій хвилині Чачуа ледве не відкрив рахунок, але стійка врятувала гостей. Момент полтавчан завершився голом...Щоденний Львів

"Карпати" хочуть віддати Ксьонза і Кльоца в оренду

Карпати готові відправити в оренду Павла Ксьонза і Дмитра Кльоца. Послуги ж опорного півзахисника Кльоца Карпати запропонували Вересу.Галичина спортивная

«Карпати» запропонували «Руху» Ксьонза, - ЗМІ

Карпати готові відправити в оренду Павла Ксьонза і Дмитра Кльоца. Послуги ж опорного півзахисника Кльоца Карпати запропонували Вересу.Щоденний Львів

імені преподобного Паїсія Величковського при Свято-Успенському кафедральному соборі міста Полтави відкрилась благодійна виставка-продаж пленерних творів. Виставка носить назву Шляхами Григорія Ксьонза. Кошти від проданих картин на виставці підуть на спорудження памятника цьому самобутньому полтавському художнику. Нагадаємо, 25 митців взяли участь...Online.ua

роботи художники писали під час пленеру, який проходив у березні. Митці відвідали місця, що повязані з життям та творчістю Григорія Ксьонза. Розробив ескіз памятника директор Духовно-культурного центру ім. преподобного Паїсія Величковського Сергій Козлов. Висота памятника 2 м 63 см, вага...Online.ua

повідомляє прес-служба «левів». Карпати дуже активно розпочали поєдинок і вже на першій хвилині мали непогану нагоду відзначитися, однак удару Павла Ксьонза забракло сили і воротар греків без проблем...1NEWS

Спаринг. "Карпати" - АЕК (Греція) - 1:1

занести собі в актив.«Карпати» дуже активно розпочали поєдинок і вже на першій хвилині мали непогану нагоду відзначитися, однак удару Павла Ксьонза забракло сили і воротар греків без проблем заволодів м’ячем. Після цього епізоду львів’яни продовжували володіти ініціативою, однак доволі спонтанний...Галичина спортивная

«Карпати» завершили збори в Польщі нічиєю з АЕКом

рахунком 1:1. Зелено-білі відкрили рахунок на 10-й хвилині матчу Амбросій Чачуа результативно пробив по воротах після красивого пасу у виконанні Ксьонза. Грецька команда досить швидко відновила паритет, відповівши голом на 18-й хвилині. У другому таймі команди створили ще кілька нагод...Щоденний Львів

Найкращі голи "Карпат" сезону 2016/2017 - відео

(«Сталі» та «Зірці»), Максима Грися («Ворсклі» та «Дніпру»), Густаво Бланко-Лещука («Шахтарю» та «Зорі»), а також голи Ігоря Худоб’яка («Олександрії»), Павла Ксьонза («Дніпру»), Олексія Гуцуляка («Зірці») та Миколи Матвієнка («Зірці»).Галичина спортивная

Олександр Гладкий: Не сумнівався, що ми можемо виправити ситуацію

і не забив сам, але безпосередньо долучився до загального результату. Окрім величезного обсягу роботи, саме він виконав ідеальну передачу на Ксьонза, який у найвирішальніший момент похитнув результат, що у підсумку привело до перемоги «Карпат». Після матчу Сашко прокоментував поєдинок. –...Sportgid

Александр Ищенко: Как может в Динамо пропасть мотивация?

В национальную сборную Украины из чемпионата в основном делегируют игроков Динамо и Шахтер. Команда №1

Олег Дулуб: "Хочете, щоб я коментував суддівські рішення? Не робитиму цього"

для глядачів? — Важко говорити, коли емоції переповнюють. Для трибун п’ять голів — це добре, звичайно. — Чому ви замінили Ксьонза?— Це наші внутрішні справи.— Минулий тур пройшов під гаслом «Грай чесно». Сьогодні такого не спостерігалося...— Ви хочете, щоб я...Галичина спортивная

Олег Дулуб: "Ми знайшли свої моменти і змогли їх реалізувати"

Однак потім "Сталь" підтисла і ми сіли ближче до своїх воріт. Ми знайшли свої моменти і змогли їх реалізувати. Травма Ксьонза? У нього є своя історія травм. Він досвідчений футболіст. Його гра побудована на вибухових ривках, різких розворотах, тому додаткове...Галичина спортивная

Сергій Нагорняк: "Гладкий в "Карпатах" знаходить свою віддушину"

з суперниками. У господарів багато молоді у складі, львів’яни зараз мають у своєму розпорядженні більш досвідчених гравців: Гладкого, Голодюка, Худоб’яка, Ксьонза. У дніпрян за виключенням Руслана Ротаня, вікових гравців небагато. Зараз у нас такий чемпіонат, щоб будь-яка команда може подарувати...Галичина спортивная

"Карпати" покинули зону вильоту в Прем

себе перемогу. "Леви" відкрили рахунок вже на 18-й хвилині зустрічі. Матвієнко запресингував суперника на лівому фланзі, відібрав м'яч, навісив на Ксьонза, а той в акробатичному стрибку скинув на вільного Гладкого, якому залишалося лише влучити у порожні ворота. На початку другої...Ваші новини

Гладкий помогает Карпатам победить в Галицко-Волынском дерби

Одним из героев поединка стал недавно вернувший во Львов Александр Гладкий - в первом тайме форвард "львов" отличился после передачи Ксьонза, а во второй половине игры отдал точный пас на Игоря Худобяка, который и забил победный для "Карпат" гол. "Волынь"...Террикон

Екс-карпатівець розраховує на виклик у збірну України

Український оборонець польського "Леха" Володимир Костевич вірить, що в один день зможе приміряти синьо-жовту футболку. "Є приклад Павла Ксьонза, якого викликали в збірну з "Карпат".Sportgid