Креміння

Кременчуцький "Кремінь" став третьою командою, яка цього сезону виборола путівку у перший дивізіон. Гол в складі господарів забив Артем Козлов. Футбол Полтавщини

"Ворскла" та "Кремінь" продовжують безпрограшну серію, "Полтава" знову програє

"Ворскла" обіграла "Карпати" на виїзді в матчі 30 туру Прем'єр-ліги завдяки єдиному голу В'ячеслава Шарпара. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Друга ліга-2016/17 України з футболу Кремінь - Балкани 1:1 (0:1) Поділля - Реал Фарма 3:0 (3:0) Рух - Тепловик-Прикарпаття 1:0 (0:0) Голи: 1:0 - Баранець (63) Нива-В - Арсенал-Київщина 1:1 (1:0) Чемпион

Кременчужан зіграли внічию з Балканами Сьогодні кременчуцький футбольний клуб Кремінь оформив вихід до Першої ліги. Матч з Балканами завершився з рахунком 1:1. Коментарі тренерів та гравців очікуйте найближчим часом на нашому сайті. Кременчугский Телеграф

Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена". Ua-football

"Ворскла" зійдеться з "Карпатами", а "Полтава" та "Кремінь" - із лідерами

У поєдинку 30-го туру чемпіонату України Карпати в спробі відірватися від Дніпра зіграють проти "Ворскли", яка явно хоче обійти в таблиці "Сталь".... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

В же на перших секундах матчу, скориставшись грубою помилкою захисника, розпочав погром господарів Артем Козлов. Футбол Полтавщини

Сім голів та хет-трик: друголіговий "Кремінь" забронював собі місце у Першій лізі

У 31 турі чемпіонату України в Другій лізі кременчуцький "Кремінь" на виїзді у Миколаєві знищив місцевий "Суднобудівник", відвантаживши господарям... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Суднобудівник - Кремінь.

Миколаїв. Центральний міський стадіон. Ua-football

Кремінь - Іллічівець-2 2:0.

Кремінь - Іллічівець-2 Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена". Ua-football

"Ворскла" опустилася нижче, "Полтава" та "Гірник-Спорт" тримають позиції, "Кремінь" - третій

Полтавська "Ворскла" пропустила поперед себе "Сталь", "Полтава" та "Гірник-Спорт" займають сусідні сходинки, а "Кремінь" продовжує боротьбу за вихі... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Голами відзначилися у першому таймі Козлов в другому Іванов. Кремінь (Кременчук)- Іллічівець-2 (Маріуполь) Футбол Полтавщини

Першими рахунок у матчі відкрили господарі, на 42 хвилині відзначився Квачов. Кременчужани відігралися в середині другого тайму завдяки пенальті, який на 78 хвилині реалізував Козлов. Друга ліга. м.Нова Каховка. Футбол Полтавщини

Кремінь Реал Фарма 3:0 (2:0) Голи: 1:0 Кошадзе (5), 2:0 Кравчук (19), 3:0 Козлов (61) Поділля Нива-В 17:00 ФК Нікополь-НПГУ Енергія НК 17:00 Мир Інгулець-2 17:00 Жемчужина Тепловик 17:00 Источник: champion.com.ua 1NEWS

В Івано-Франківську проти місцевого Тепловика гості зазнали мінімальної поразки. Долю зустрічі на 61-й хвилині другого тайму вирішив єдиний влучний удар Худобяка. Футбол Полтавщини

"Тепловик-Прикарпаття" - "Кремінь" 1:0 - відео голу та огляд матчу

Чемпіонат України з футболу серед команд 2 Ліги 27 тур, м. Івано-Франківськ, стадіон "Рух", 28.04.17, 4 500 глядачів "Тепловик-Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Кремінь" (Кременчук) - 1:0 (0:0) Галичина спортивная

28 квітня, в рамках 27 туру серед команд другої ліги, івано-франківський МФК «Тепловик-Прикарпаття», на полі МСЦ «Рух», приймав кременчуцький «Кремінь». Івано-франківський портал новин "Репортер"

Друга ліга-2016/17 України з футболу Металург-Запоріжжя - Енергія НК Реал Фарма - ФК Нікополь-НПГУ 17:30 Голи: 1:0 - Грубий (14) Тепловик - Кремінь 18:00 Чемпион

У п'ятницю 28 квітня о 18:00 відбудеться матч між командами "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Кремінь" (Кременчук) Бліц-інфо

Сььгодні, 28 квітня о 18:00 розпочнеться матч між командами "Прикарпаття" (Івано-Франківськ) - "Кремінь" (Кременчук) Матч франківської команди можна подивитись онлайн Бліц-інфо