Креміння

"Кремінь" розпочав передсезонну підготовку з двома новачками

Відразу кинулося в очі те, що на першому тренуванні були присутні добре відомі кременчуцьким уболівальникам Ваге Саркісян і Сергій Ченбай, які свог... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Кременчуцькі футболісти виступили на турнірі у Чорноморську Футбольна команда «Кремінь-2007» виступила на турнірі у Чорноморську. Підопічні Сергія Мурадяна завоювали срібло турніру. Кременчугский Телеграф

"Кремінь" відсвяткував "бронзу" Другої ліги 3 голами у ворота "Нікополя"

Для кременчужан цей поєдинок не мав абсолютно ніякого значення, однак не було сумнівів - грати, як-небудь, вони не будуть, так як в заключному матч... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Голами в складі кременчужан відзначились Піскун, Ентін та Козлов. Всі голи були проведені в другому таймі. Отже, Кремінь фінішує третім й в наступному сезоні виступатиме в першій лізі. Футбол Полтавщини

Кременчуцький "Кремінь" спробує грюкнути дверима Другої ліги

Після 12 поспіль сезонів у Другій лізі Кремінь отримав право підвищитися в класі. Кременчук не бачив своєї команди в Першій лізі ще з сезону 1998/99. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

"Ворскла" та "Гірник-Спорт" перемогли, "Полтава" та "Кремінь" програли

Команди Полтавщини з Прем'єр-Ліги, Першої та Другої ліг зіграли свої поєдинки у передостанніх турах чемпіонатів. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

"Ворскла", "Полтава", "Гірник-Спорт" та "Кремінь" сьогодні зіграють у той самий час

Усі 4 професіональні клуби Полтавщини зіграють сьогодні у своїх чемпіонатах матчі передостаннього туру. Усі поєдинки стартують о 17:00. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Кременчуцький "Кремінь" став третьою командою, яка цього сезону виборола путівку у перший дивізіон. Гол в складі господарів забив Артем Козлов. Футбол Полтавщини

"Ворскла" та "Кремінь" продовжують безпрограшну серію, "Полтава" знову програє

"Ворскла" обіграла "Карпати" на виїзді в матчі 30 туру Прем'єр-ліги завдяки єдиному голу В'ячеслава Шарпара. Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Друга ліга-2016/17 України з футболу Кремінь - Балкани 1:1 (0:1) Поділля - Реал Фарма 3:0 (3:0) Рух - Тепловик-Прикарпаття 1:0 (0:0) Голи: 1:0 - Баранець (63) Нива-В - Арсенал-Київщина 1:1 (1:0) Чемпион

Кременчужан зіграли внічию з Балканами Сьогодні кременчуцький футбольний клуб Кремінь оформив вихід до Першої ліги. Матч з Балканами завершився з рахунком 1:1. Коментарі тренерів та гравців очікуйте найближчим часом на нашому сайті. Кременчугский Телеграф

Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена". Ua-football

"Ворскла" зійдеться з "Карпатами", а "Полтава" та "Кремінь" - із лідерами

У поєдинку 30-го туру чемпіонату України Карпати в спробі відірватися від Дніпра зіграють проти "Ворскли", яка явно хоче обійти в таблиці "Сталь".... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

В же на перших секундах матчу, скориставшись грубою помилкою захисника, розпочав погром господарів Артем Козлов. Футбол Полтавщини

Сім голів та хет-трик: друголіговий "Кремінь" забронював собі місце у Першій лізі

У 31 турі чемпіонату України в Другій лізі кременчуцький "Кремінь" на виїзді у Миколаєві знищив місцевий "Суднобудівник", відвантаживши господарям... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Суднобудівник - Кремінь.

Миколаїв. Центральний міський стадіон. Ua-football

Кремінь - Іллічівець-2 2:0.

Кремінь - Іллічівець-2 Кременчук. Стадіон "Кремінь-Арена". Ua-football

"Ворскла" опустилася нижче, "Полтава" та "Гірник-Спорт" тримають позиції, "Кремінь" - третій

Полтавська "Ворскла" пропустила поперед себе "Сталь", "Полтава" та "Гірник-Спорт" займають сусідні сходинки, а "Кремінь" продовжує боротьбу за вихі... Офіційний портал ГО Останній Бастіон

Голами відзначилися у першому таймі Козлов в другому Іванов. Кремінь (Кременчук)- Іллічівець-2 (Маріуполь) Футбол Полтавщини

Першими рахунок у матчі відкрили господарі, на 42 хвилині відзначився Квачов. Кременчужани відігралися в середині другого тайму завдяки пенальті, який на 78 хвилині реалізував Козлов. Друга ліга. м.Нова Каховка. Футбол Полтавщини