Косінови

Сергій Котенко, у ваговій категорії до 73 кг посів ІІІ місцеОлександр Назаренко, у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце. Все

Українські спортсмени отримали 3 золотих, 2 срібних та 3 бронзових медалі. Український Інтерес

Українські дзюдоїсти-паралімпійці завоювали вісім медалей ЧЄ у Великій Британії

З жіночої команди - Галінська Юлія та Логацька Людмила. Unn.com.ua

Комітет ФФУ призначив головного арбітра на фінал Кубка України

Комітет арбітрів Федерації футболу України призначив офіційних осіб на фінальний матч розіграшу Кубка України сезону 2016/2017 років. Зазначимо, що це перше призначення у карєрі харківського арбітра на вирішальні матчі розіграшів національного Кубка. Unn.com.ua

Корупційні дії Косінова в Державній аудиторській службі України

Стало відомо, що один з керівників Аудиторської служби саме Станіслав Косінов. Багнет

Керівники області сьогодні привітали рівненських паралімпійцівта вручили їм сертифікати на грошові винагороди. Телеканал Ритм

Наприкінці зустрічі спортсмени вручили Олексію Муляренку футболку збірної України. Все

Бронзові нагороди здобули дзюдоїсти Давид Хорава, Юлія Галінська, Олександр Косінов. Загалом у медальному заліку Паралімпіади Україна зберігає третє місце. Все

Ще одну медаль Паралімпіади здобув Олександр Косінов. Дзюдоїст з ураженням зору виборов «бронзу» у ваговій категорії 81 кг. Все

Українські дзюдоїсти здобули ще два срібла і бронзу в Ріо

Дмитро Соловей здобув срібну нагороду у ваговій категорії 73 кг. Олександр Косінов виборов бронзу у ваговій категорії 81 кг. BBC Ukrainian

Вагова категорія до 63 кг 1. 2. 3. Олександр Косінов (Україна) і Ровшан Сафаров (Азербайджан) Чемпион

Олександр Помінов, у ваговій категорії до 100 кг - ІІІ місце. Все

ТОП-3 мутних тендерів тижня на Харківщині: радник з уряду Азарова отримує солідні підряди

Однак дуже цікаво, чи продовжить фірма колишнього чиновника вигравати тендери. Национальный антикоррупционный портал АНТИКОР

Три перші місця вибороли дзюдоісти з Рівненщини Наталія Ніколайчик, у ваговій категорії до 52 кг, Ірина Гусєва - Новини по-рівненськи

У ваговій категорії 70 кг Світлана Чепуріна зайняла І місце. Наталія Ніколайчик виборола ІІ місце у категорії 52 кг. Erve.ua

Олександр Назаренко у ваговій категорії до 90 кг посів ІІІ місце. Все

Відмінно виступила у ваговій категорії до 52 кг Наталія Ніколайчик, яка стала чемпіонкою. РІВНЕ

Ця картина була передана на благодійність нашим міським головою Михайлом Сімашкевичем. Подільська.info

Крім того, майстер спорту міжнародного класу Олександр Косінов здобув 2 місце у ваговій категорії 81 кілограм, а Майстер спорту України міжнародного класу Олександр Назаренко посів третє місце на змаганнях у ваговій категорії 90 кілограм. Все