Новости по метке:

Косівський

Косівський районний суд визнав винним вчителя Брустурівської школи в розголошенні відомостей справи... Експрес

У Рахові вітали з 95-річчям фольклориста та коломийкаря Василя Піпаша-Косівського (ФОТО). Закарпаття онлайн

Також інспектори провели індивідуальні бесіди з окремими учнями даної школи. Бліц-інфо

Голова однієї з прикарпатських адміністрацій пішов з посади

Читайтее також: Лісгоспи проти непрозорих реформ: під ОДА проходить акція протесту Франківчани

Внаслідок ДТП дитину, з травмами різного ступеня, госпіталізували до Косівської ЦРЛ. Івано-франківський портал новин "Репортер"

8-річна дитина знаходиться на стаціонарному лікуванні в дитячому реанімаційному відділенні косівської лікарні. Івано-франківський портал новин "Репортер"

15 листопада о 14.00 год. в Косівському районному суді відбудеться розгляд справи щодо реабілітації Мирослава Симчича. Суддя Гордій В.І. Бліц-інфо

Найбільше постраждали Яремчанська міська рада, Верховинський, Косівський та Снятинська райони.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Аварії трапились в Косівському та Богородчанському районах. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Ця ділянка є біогалявиною та знаходиться на території Косівського лісництва ДП «Кутське лісове господарство» Івано-франківський портал новин "Репортер"

Національний банк України з 15 серпня 2017 року вводить в обіг дві пам'ятні монети «Косівський розпис» - монету зі срібла номіналом 10 грн та монету із нейзильберу номіналом 5 грн. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Національний банк з 15 серпня введе в обіг пам'ятну монету "Косівський розпис". Монета присвячена косовській кераміці, якою прославився Косів Івано-Франківської області.Гал-info

С 15 августа 2017 года Национальный банк вводит в обращение памятную монету «Косівський розпис». Минфин

До Косівської поліції звернувся 71-річний пенсіонер, який розповів, що в нього вкрали золоту обручку за 5 тис гривень, і в цьому він підозрює свого товариша Івано-франківський портал новин "Репортер"

Стихія зачепила Богородчанський, Калуський, Коломийський, Косівський, Лисецький, Рожнятівський райони.Івано-франківський портал новин "Репортер"

Про це повідомив прикарпатський журналіст Віталій Мацьоцький у Фейсбуці, передає WestNews. Online.ua

Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. 24 червня о 18.25 в реанімаційне відділення Косівської ЦРЛ з діагнозом - отруєння грибами доставлено 12-річного жителя села Трач. Бліц-інфо

Про це інформує управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА. 4 травня о 16.45 годині в дитяче реанімаційне відділення Косівської ЦРЛ доставлено 9-річного жителя села Яворів з діагнозом укус змії. Бліц-інфо

05.05.2017(Ctrl →)

Калейдоскоп событий