Більше двох тисяч доларів заплатила жителька Козови за документ, який би дозволив їй вивезти дитину за кордон. Бажання вивезти дитину за кордон обійшлося мешканці райцентру Козова у...Ternopilinfo

Майстер-клас для дітей зі Зборова та Козови провів екс-гравець ФК «Реал-Мадрид» Давид Аганзо. Зустріч відбулася в рамках реалізації на Тернопільщині соціального проекту, який має на меті максимально...Доба

Юні тернопільські футболісти тренувались під керівництвом зірок іспанського футболу

Провести майстер-класи з юними футболістами Тернополя, Козови та Зборова, вручити їм подарунки та поспілкуватися прибули на Тернопілля екс-гравець ФК «Реал-Мадрид» Давид Аганзо і генеральний секретар Асоціації футболістів...Галичина спортивная

"ДОБІ" директор Тернопільського обласного екологічно-натуралістичного центру учнівської молоді Іван Герц. Канадський сомик з’явився в Тернопільському ставі, а також в районі Козови, Козівки, в ставках Бережанського району. Канальний сом є небезпечним як для місцевих риб, так і для людей. - Канадський...Доба

Під час проведення Першого фольклорного аграрно-мистецького фестивалю "КОЗА ФЕСТ" на центральній площі Козови відбулися обласні змагання з перетягування линви...Спорт Тернопільщини

Сумний випадок стався 16 вересня у недіючому кар'єрі неподалік Козови. Разом чоловіки навантажували будматеріал відрами, як раптом стався зсув і велика кам'яна плита придавила...Львів Тернопіль щоДенно

При виїзді оперативників стало відомо, що під завалами опинився житель Козови, 1972 року народження.Магнолія-ТВ

Одним з елементів заходу буде дефілювання кіз по центральній площі Козови. Загалом планують залучити тварин місцевих мешканців та фермерів з Козівського району.Доба

43-річний житель Козови загинув у недіючому кар'єрі під забору піску. В якийсь момент трапився обвал, в результаті чого чоловіка засипало камінням.Галас

повідомили у с ектор і комунікації ГУНП Тернопільської області. При виїзді оперативників стало відомо, що під завалами опинився житель Козови, 1972 року народження. Чоловік набирав піс о к і в якийсь момент стався обвал породи та каміння. Внаслідок отриманих...Газета "Наш ДЕНЬ"

піском невідомого чоловіка. Про це інформує сектор комунікації ГУНП в Тернопільській області. Поліцейські з'ясували, що під завалами опинився 44-річний житель Козови. Чоловік здійснював забір піску і в якийсь момент стався обвал породи та каміння. Внаслідок отриманих травм він загинув на...Доба

На Тернопільщині пройдуть парадом кози

У Козові планують організувати фольклорний аграрно-мистецький фестиваль "КОЗА-фест". Найекзотичнішим елементом заходу дефілювання кіз центральною площею Козови. ДеПо

Тернопільська "Нива" вдруге у сезоні поступається "Козові"

першого тайму, а на самісінькому його початку. Почалось усе із втрати м'яча Шевченком у центрі поля. Півзахисника "Ниви" обікрав нападник "Козови" Юрій Сорочан, протягнув м'яч аж до штрафного майданчика та завдав потужного удару у ближню дев'ятку – 0:1. Першу ж...Галичина спортивная

від Лесі Корягіної та ГО "Маскувальна сітка для армії руками волонтерів". Плели сітку парафіяни собору верховних апостолів Петра і Павла м.Козови, - пишуть волонтери у фейсбуці на сторінці спільноти Логістичного центру допомоги бійцям АТО. > > >...Доба

Тернопільська "Нива" впевнено здолала "Козову" та пройшла у чвертьфінал Кубка області

від Костіва. Перший реальний момент для взяття воріт у тернополян виник на 15-ій хвилині. Бабин та Понєдєльнік змусили помилитися гравців "Козови" та обоє вибігли в контратаку. Завершилась вона ударом від Романа Бабина, але м'яч просвистів над хрестовиною воріт. У наступній...Галичина спортивная

Тернопільська "Нива" втретє за останні два тижні зіграє проти Козови

Між кубковими зустрічами обидві команди провели матчі 5-го туру чемпіонату Тернопільщини. Саме команда з Козови відкрила рахунок у середині першого тайму.Галичина спортивная

Суперником футбольного клубу "Нива" повтороному матчі 1/8 фіналу Кубка Тернопільської області буде ФК "Козова" з Козови Спорт Тернопільщини

Результати матчів п

заліщицький Дністер. Трохи впевненіше перемогу одержали Копичинці. З рахунком 2:0 вони обіграли підволочиський Збруч. Інтригуючим було протистояння Агрона ОТГ та Козови у Великих Гаях. Гості виграли перший тайм 0:1, але після перерви пропустили двічі. Дублем у воротах Козови відмітився Ігор...Галичина спортивная

Важка перемога тернопільської "Ниви" над "Козовою"

запам'яталася двома вкрай неточними ударами здалеку. Але у середині тайму гості цілком могли відкривати рахунок. Після подачі з кутового гравець "Козови" розстрілював ворота "Ниви", але надійно зіграв Чернятинський. По тому козівчани створили ще кілька напівмоментів, але не більше. Натомість, провівши...Галичина спортивная

Представляємо суперника: ФК "Козова"

Тепер наша команда матиме змогу взяти реванш у першому матчі Кубка Тернопільщини. Домашній матч проти "Козови" "Нива" проведе на полі у с. Товстолуг.Галичина спортивная