Кехілла

"Челсі" залатає дірку в обороні кремезним німцем

Відзначимо, що головний тренер "синіх" Антоніо Конте розраховує, що німець замінить Івановича та Кехілла. Футбол газета

"Челсі" націлився на гравця збірної Німеччини

захисником.Головний тренер синіх Антоніо Конте розраховує на посилення оборонної лінії клубу. Раніше повідомлялося, що італійський фахівець незадоволений рівнем гри Гарі Кехілла і Браніслава Івановича. Рюдігер може стати заміною для одного з...Футбольні трансфери

може зробити зміни в лінії оборони команди. Як повідомляє Daily Mail, головний тренер лондонської команди Антоніо Конте незадоволений грою Гарі Кехілла й Браніслава Івановіча, зокрема в дербі з "Арсеналом", у якому "Сині" програли 0:3, і готовий виставити їх на трансфер.Ua-football

"Рома" переманивает ключевого защитника "Челси"

Трансферная стоимость Гари Кэхилла составляет 20 млн евро. Эта же новость на украинском языке"footballtransfer.com.ua" Футбольні трансфери

Челсі продовжив Кехілла

Захисник лондонського Челсі та збірної Англії Гарі Кехілл підписав з Аристократами нову чотирирічну угоду. Новини футболу

Моуріньо: «Підписали Фалькао після відгуків про нього Кехілла і Террі»

Менеджер Челсі Жозе Моурінью поділився думками про оренду нападаючого Радамеля Фалькао. Новини футболу

На гол Емре Джана на самому початку гри лідер англійської першості лондонський Челсі відповів влучними ударами Тіма Кехілла і Дієго Кости, який більше місяця не вражав ворота суперника. Підопічні Жозе Моурінью здобули девяту перемогу в сезоні, в той...Spy-Football

"Челсі" здобуває вольову перемогу на "Енфілді" (ВІДЕО)

Голи Кехілла та Дієго Кости допомогли "синім" обіграти "Ліверпуль" на його славнозвісному стаідоні.Футбол газета

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Кумедний гол Джана у ворота "Челсі" (ВІДЕО) Sportanalytic

Арсенал  заплатить 45 мільйонів за двох захисників?

Лондонський "Арсенал" почав переговори про перехід в команду двох захисників - Гарі Кехілла з "Болтона" і Крістофера Самба з "Блекберна", повідомляє Daily Mirror.Sportanalytic

"Болтон" повідомив "Арсеналу " і "Манчестер Сіті", що трансферна вартість захисника Гарі Кехілла становить 17 млн. фунтів.Футбольні трансфери

Анчелотті шукає заміну Алексу

центр оборони. Якщо у відновленні Алекса не все буде гладко, "Челсі" зверне свою увагу на молодих англійських талантів начебто Гарі Кехілла з "Болтона" або Стівена Тейлора з "Ньюкасла". "У нас є великі сумніви щодо Алекса. Він один з наших травмованих...Sportanalytic

"Манчестер Сіті" сенсаційно програв в чемпіонаті Англії

гола гостей. Лейтон Бейнс навісив у воротарський, Анічебе переправив м'яч далі на Симуса Коулмена, а той переадресував снаряд на Тіма Кехілла, який ще раз продемонстрував своє вміння грати головою - 0:1. Гравці "Сіті" помчали вперед, але на 19 хвилині "Евертон"...Відголос.com

13-й тур чемпіонату Англії. Катастрофа "Челсі"

з рахунком 2:7, якої зазнала на "Стемфорд Брідж" у минулому чемпіонаті. "Арсеналу" три очки далися з великими труднощами: гол Тіма Кехілла за хвилину до завершення основного часу гарантував зустрічі на "Гудісон Парк" нервову кінцівку. В складі "Арсеналу" відзначилися Бакарі Санья,...TCH.ua

На червоне світло

Найгрубішим матчем фінальних турнірів чемпіонатів світу залишається зустріч 3 туру групи "Е" між Німеччиною та Камеруном 2002 року, під час якої пріснопам'ятний Лопес Ньєтто показав одних тільки жовтих 16, нагородивши червоними за другі попередження Рамелова і Сюффо. Спорт.ua

Збірна Англії прибула в Дніпропетровськ

Голкіпер Пол Робінсон і захисник Джолеон Лескотт отримали ушкодження в своїх останніх матчах за клуби. Замість них тренер викликав Гарі Кехілла з Болтона, а також Джо Харта, який виступає в оренді за Бірмінгем. Сьогодні о 18:00 у прес-центрі...Tochka.net

Ліверпуль - перемагає

втретє. Однак, арбітр цей гол не зарахував. Офсайд. Насамкінець Евертон залишився у меншості. За фол проти Хабі Алонсо вилучили Тіма Кехілла. 2:0 на користь Ліверпуля. Завдяки голам Кріштіану Роналду та Вейна Руні Манчестер Юнайтед переміг Болтон. Ті ж таки 2:0...TCH.ua

м'яч у порожні ворота. Вже через хвилину Абд Ель Фатах не призначив пенальті у ворота австралійців за фол того ж Кехілла. А на 89-й хвилині австралійці вийшли вперед. Після паса ще одного гравця, який вийшов на заміну Алоізі, з лінії...Львівська газета

Результати решти матчів: “Евертон” – “Астон Вілла” – 4:1 (дубль Кехілла), “Блекберн” – “Міддлсбро” – 3:2 (у господарів два м'ячі на рахунку Белламі), “Болтон” – “Сандерленд” – 2:0, “Манчестер Сіті” – “Віган” – 0:1, “Вест Гем” – “Портсмут” – 2:4.Львівська газета

Через хвилину після паса Тіма Кехілла Бітті прорвався у штрафний майданчик “Арсеналу” та точно спрямував шкіряну кулю повз Леманна, забивши шостий гол у сезоні.