Карін

В Іванівському районі відбувся шаховий турнір

Перед початком турніру учні ознайомилися з історією виникнення шахів та біографічною довідкою про найвідоміших гросмейстерів світу. Online.ua

Черкаські триатлоністи вкотре здобули нагороди чемпіонату України

Відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції (дорослі, молодь) приймав Вишгород 1 липня. Нова доба

Черкаські триатлонисти Олексій Сюткін та Каріна Євтушенко- серед призерів відкритого чемпіонату України

Триатлоністи області Олексій Сюткін та Каріна Євтушенко здобули на першості призові місця. Online.ua

Заява Захарченко про створення Малоросії - це заява Москви. А сам Захарченко, ясна річ, - просто маріонетка. Новости Сумм

Черкаські триатлоністи вибороли нагороди на чемпіонаті України (фото)

1 липня Вишгород приймав Відкритий чемпіонат України з триатлону на олімпійській дистанції. Про Все

На дистанції 1,5 км плавання 40,0 км велосипедна гонка 10,0 км біг (жінки-молодь) Каріна Євтушенко здобула третє місце. Online.ua

Следующая остановка Кубок мира в Венгрии!, коментує свій виступ Олексій. Online.ua

Українка обіграла німецьку тенісистку Каріну Вітхофт у двох партіях, - передає УНІАН. Гал-info

Світоліна вийшла в четвертий раунд Вімблдону

матчі третього кола Вімблдону. Перша ракетка України Еліна Світоліна у поєдинку третього кола у двох сетах обіграла німецьку тенісистку Карін Віттхефт з рахунком– 6:1, 7:5. Ця перемога стала для українки восьмою в кар'єрі на траві і четвертою в нинішньому...Зеркало недели (газета)

ОНЛАЙН

Запрошуємо усіх вболівальників на зустріч першої "ракетки" на Вімблдоні. У третьому раунді їй протистоятиме німкеня Каріна Віттхофт. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Леді Гага зібралася заміж

Епатажна співачка Леді Гага готується до весілля зі своїм бойфрендом. Про це пише Life & Style, посилаючись на близькі до співачки джерела. Мовляв, вже вибране місце для святкової церемонії. Вісник+К

І навчались, і День Конституції святкували

Сьогодні, 28 червня, Україна відзначає державне свято - День Конституції України. Також увазі присутніх була представлена інформаційно-тематична виставка «Конституція - основний закон моєї держави». 7 днів - життя за тиждень

Головний редактор Sprotyv.info Юрій Карін опублікував у своєму блозі цікаву інформацію про те, як на...Експрес

Бодібілдерка зі Сміли перемогла на Кубку України KFPS/WFF

Наполеглива та амбітна смілянка готувалась до свого виступу п'ять місяців під пильним наглядом тренера- Романа Тарана. Нова доба

Смілянка стала чемпіонкою України з бодібілдінгу

Смілянка Каріна Маляренко стала абсолютним чемпіоном України у своїй категорії. Не давши шансу жодній з учасниць змагань, Каріна привезла пояс абсолютного чемпіона до Сміли. Про Все

Львів

Хоча займається цим видом спорту дівчина порівняно недавно - два роки. Каріна велика молодець,що змогла втримати титул чемпіона. Галичина спортивная

невигідною для Росії, а Україні він просто нецікавий. Про це у своїй колонці на сайті «Апостроф» написав військовий експерт Юрій Карін. «Бідного» Захарченко весь час підривають-підривають – і ніяк підірвати не можуть. Він скоро переплюне в цьому Фіделя Кастро. Що...Новости Сумм

Дівчина на візку зі Львова – найкраща в пара-карате

Величезне спасибі моєму тренерові Ушаковій Тетяні Юріївні та всьому нашому клубу карате "Арей", Загалом у змаганнях взяли участь 170 спортсменів з інвалідністю з десяти країн. Ваші новини

Українська пара-каратистка завоювала "золото" на чемпіонаті Європи

Українська пара-каратистка Каріна Айрапетян завоювала золото на чемпіонаті Європи серед атлетів з обмеженими можливостями у французькому Страсбурзі. iPress

У Тернополі розшукали школярку, яку вважали кілька днів зниклою

Тернопільські поліцейські розшукали 15-річну тернополянку Каріну Раєвську. Чому дівчина не повідомила батьків про своє місцезнаходження з'ясовують. TeNews