- Карякін як чемпіон світу з шахів був би непорозумінням....Експрес

Карлсен, який живе на шаховому «даху»

Карлсен і Карякін зіграли чотири партії у швидкі шахи...Високий замок

Поразка "путінофіла" Карякіна.

Поразка екс-українця Сергія Карякіна у матчі за світову шахову корону від норвежця Магнуса Карлсена перетворилася на політичне фіаско Кремля Жага світового панування Росія як...Еспресо TV

Перемога в день народження принесла Карлсену третій титул чемпіона світу. Newsru.ua

В Нью-Йорку відбулася заключна частина матчу на першість світу з шахів між норвежцем Магнусом Карлсеном і росіянином Сергєєм Карякіним. Карлсен виграв третю і четверту партію на тай-брейку і захистив титул чемпіона світу. Магнус Карлсен (Норвегія) - Сергій Карякін (Росія)...Чемпион

Екс-українець Карякін програв матч за звання чемпіона світу з шахів Карлсену

захистити свій титул. У Нью-Йорку завершився поєдинок за звання чемпіона світу з шахів, в якому зустрічалися уродженець Сімферополя Сергій Карякін, який у 2009-му році прийняв російське громадянство, а також норвежець Магнус Карлсен. Протистояння проходило майже три тижні, а перші...Зеркало недели (газета)

Норвежець Карлсен зберіг титул чемпіона світу із шахів, перемігши росіянина Карякіна

Норвезькому чемпіону світу з шахів Магнусу Карлсену вдалося відстояти свій титул у матчі проти російського гросмейстера Сергія Карякіна. iPress

Норвежець Магнус Карлсен зумів переграти росіянина Сергія Карякіна і відстояти титул найсильнішого шахіста планети Про це повідомляє Depo.Сектор. Після того, як 12 запланованих партій між шахістами з Норвегії...ДеПо

Чи існує майбутнє в "ЛНР" у екс-спікера Карякіна?

Екс-спікер "парламенту" луганських сепаратистів Олексій Карякін взявся за відкриту дискредитацію ватажка "ЛНР" Плотницького Останнім часом колишній спікер "парламенту" луганських сепаратистів Олексій Карякін періодично заявляє про себе...ДеПо

Суперники провели за столом трохи більше півгодини і погодилися на нічию. Newsru.ua

У 12-ій партії матчу на першість світу з шахів норвежець Магнус Карлсен зіграв унічию проти росіянина Сергія Карякіна. Гал-info

Карлсен і Карякін не виявили переможця в класичних партіях матчу за титул чемпіона світу

Володар шахової корони буде визначений за підсумками бліцу. УНИАН (ИА)

Карлсен нарешті здобув першу перемогу у матчі за світову шахову корону, який проходить у Нью-Йорку. Норвежець виграв у росіянина Сергія Карякіна в 11-ій партії. Загальний рахунок зрівнявся - 5:5. 11-та партія відбудеться у суботу, 26 листопада. Нагадаємо, за регламентом шахісти...Чемпион

Російський гросмейстер втратив перевагу в матчі з норвежцем, програвши десяту партію

Російський гросмейстер Сергій Карякін поступився чорними фігурами норвежцю Магнусу Карлсену в десятій партії матчу за світову шахову корону. Таким чином, Карлсен зрівняв рахунок в...Newsru.ua

Сьогодні в Нью-Йорку пройшла 10-та партія матчу за першість світу між Магнусом Карлсеном і Сергієм Карякіним Магнус Карлсен (Норвегія) - Сергій Карякін (Росія) - 1:0 Рахунок в матчі - 5:5 Нагадаємо, у 2009 Карякін змуінив українське...ДеПо

Претендент на звання чемпіона світу з шахів росіянин Сергій Карякін і чинний володар титулу норвежець Магнус Карлсен звели до нічиєї дев'яту партію матчу за світову шахову корону в Нью-Йорку.Newsru.ua

Дев'ята партія матчу за світову шахову корону між Сергієм Карякіним і Магнусом Карлсеном завершилася внічию на 74-му ході. Вона тривала близько п'яти з половиною годин. Загальний рахунок зустрічі - 5:4...Ukrainianwall

Російський пілот Сергій Карякін презентував свій квадроцикл, на котрому він візьме участь а ралі-рейді Дакар. Цікаво, що транспортний засіб прикрашено матрьошками, котрі хитро підморгують...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Російський гросмейстер Сергій Карякін здобув перемогу чорними фігурами в восьмій партії матчу за світову шахову корону проти норвежця Магнуса Карлсена.Гал-info