Карпатами

Кубку України між "Нафтовиком-Укрнафтою" та "Динамо" і між "Полтавою" та "Шахтарем", а також матч 17 туру УПЛ між "Олімпіком" та "Карпатами", будуть зіграні навесні. Відповідно, командам-господарям не будуть зараховані технічні поразки. Таке рішення, за даними джерела, прийняв КДК ФФУ, з'ясувавши...ДеПо

То що ж буде з Карпатами, якщо мораторій на імпорт кругляка таки знімуть? Австрійська компанія Швайгофер – одна з найбільших деревообробних компаній в Європі. Про це...Дзеркало Коломиї

мотивованими. При рахунку 1:1 після першого тайму Газзаєв міг зайти, накричати, кинути пляшку в гравців. Хтось ухилявся. Ми грали з "Карпатами", рахунок був 1:1 після першого тайму. Газзаєв почав кричати: "Мілевський, збери команду. Нам потрібні 3 очки". Тоді так і...ДеПо

На Новорічні свята з Києва до Ужгорода залізницею не доїдеш. Для бажаючих зустріти свята за Карпатами ще не все втрачено – Укрзалізниця обіцяє з дня на день відкрити продаж квитків на 4 додаткові поїзди в сполученні...Ужгород.net.ua

На Новий рік вже розкуплено всі квитки на поїзди з Києва до Закарпаття

квитків куплено, а на 3 і 4 січня вільних місць залишилось зовсім не багато. Водночас, для бажаючих зустріти свята за Карпатами ще не все втрачено – Укрзалізниця обіцяє з дня на день відкрити продаж квитків на 4 додаткові поїзди в...ДеПо

Шебек: Якби підігрів включили сім днів тому, можна було б грати

Делегат ФФУ Сергій Шебек пояснив, чому матч Прем'єр-ліги між "Олімпіком" і "Карпатами" не відбувся. "Рефері матчу прийшов до висновку, що поле є травмонебезпечним. Він прийняв правильне рішення. Не був включений підігрів, в...Ua-football

Санжар: Засмучені, що втрачаємо очки з незалежних від нас причин

Головному тренеру Олімпіка Роману Санжару нічого не залишається, як висловити жаль, що матч з Карпатами так і не відбувся. Про це тренер заявив в ефірі телеканалу Футбол. "М'яко сказати, ми всі засмучені, що втрачаємо очки...Чемпион

Махарадзе: Нам потрібні три очки в грі з Карпатами

Голкіпер "Олімпіка" Заур Махарадзе поділився думками про майбутній матч з "Карпатами" в Лізі Парі-Матч. - Все добре. Тренуємося в звичайному режимі, але погода вносить свої корективи, тому змушені тренуватися на штучному...Ua-football

У неділю, о 14:00, на стадіоні «Ювілейний» у Сумах має відбутися матч Ліги Парі-Матч між донецьким «... Експрес

Поєдинок відбудеться в Сумах на стадіоні «Ювілейний». Початок матчу о 14:00. SumyToday

Антон Поступаленко отримав пряму червону картку у перерві поєдинку з «Олександрією». Гал-info

Шахтар прийме Сталь у Львові

між "Шахтарем" і "Сталлю" відбудеться на "Арені Львів". Зустріч відбудеться у неділю, 4 грудня. Нагадаємо, що останній домашній матч з "Карпатами" "гірники" проводили в Харкові на стадіоні "Металіст".Галичина спортивная

Зустріч відбудеться у неділю, 4 грудня. Нагадаємо, що останній домашній матч з "Карпатами" "гірники" проводили в Харкові на стадіоні "Металіст".Ua-football

чітко позначив свою позицію. Ну а Курченко позначив свою, і ви бачите, до чого все призвело. Дискваліфікація по матчу з "Карпатами" мене абсолютно не бентежила, тому що мене багато разів відсторонювали, потім відновлювали. Я...Ua-football

Півзахисник "Зорі" Желько Любеновіч підвів підсумки матчу з "Карпатами", поділившись емоціями відразу після фінального свистка: - Дуже радий, що забив. Особливо радий тому, що вдалося це зробити на 90-й...Ua-football

Півзахисник "Зорі" Желько Любеновіч поділився враженням від нічийного поєдинку з "Карпатами". "У цьому чемпіонаті зіграли вже багато ігор, але у мене було мало можливостей для пробиття штрафних. Напевно, знають скільки я...Ua-football

Вернидуб: Нам не можна пропускати такі м

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував матч 16 туру УПЛ з Карпатами (2:2). "Хочеться зробити комплімент Олегу Дулубу, адже команда справді додала, змінилась картинка гри.Ukrainianwall

Юрій Вернидуб: Любеновіч довів, що є одним з лідерів команди

Хочу висловити компліменти як команді, так і головному тренеру. Sportgid

УПЛ. "Зоря" на останній хвилині врятувала нічию в матчі з "Карпатами"

Львівській команді вкотре в сезоні не вистачає кількох хвилин, щоб завершити гру на свою користь. УНИАН (ИА)