Дівчина рекламує в мережі діаманти, бікіні та спокусливі вбрання. Ta4ki.net

10 beauty-трендів 2018 року: Розмазана помада, безбарвні брови і натуральність

пофарбованим у різні кольори. Якщо ж зраджувати темним бровам не хочеться, вихід є. Можна взяти приклад із голлівудських зірок Кім Кардаш'ян, Марго Роббі чи Лілі Коллінз і висвітлити волосся. Так вдасться зберегти улюблені темні брови і все одно залишитися у...Еспресо TV

"Енергія" переконливо здолала "Сокіл"

У хмельничан теж були небезпечні моменти, але гості їх не реалізували – на останньому рубежі надійно діяв голкіпер «Енергії» Володимир Кардаш, згодом і Андрій Пітуля, а іншим ударам бракувало точності. Більшу частину другого тайму «Сокіл» провів з п’ятим польовим, функції...Галичина спортивная

37-річна Кім Кардаш'ян та 40-річний Каньє Уест знову стали батьками - сурогатна мати, яка винош...Експрес

Сегодня родились...

Вскоре игрок вернулся в Украину, подписав контракт с Зарей. В составе национальной сборной Украины провел два матча, мячей не забивал.Василий Кардаш (1973) бывший полузащитник. Известен по выступлениям в составе киевского Динамо. В сине-желтой футболке сборной Украины сыграл 14 матчей, голов...Динамо Киев от Шурика

"Енергія" перемогла "Сокіл" у першому матчі 1/8 фіналу Кубка України

(17) Легендзевич (27), Кузь (30), Радевич (39). “Енергія”: Пітуля – Федюк, Кузь, Танський, Гасюк, Коваль, Легендзевич, Радевич, Ковальчук, Писько – Кардаш, Струк. “Сокіл”: Чех – Хамдамов, Щербань, Мартинюк, Подлюк, Шеремета, Кіт, Вербовий, Кручек, Луцюк, Цілепа – Ліпчинський. Попередження: Хамдамов (6).Галичина спортивная

Формами дівчини з Монголії позаздрить і Кардаш

За видатні форми дівчину вже прозвали "монгольською Кім Кардашьян". Ta4ki.net

Абсолютно гола і дуже гаряча Кім Кардаш

Вчора королева Instagram виклала знімок, на якому лежить в одних трусах на ліжку. І зробив його не Каньє... Ta4ki.net

Новий рік енергетики розпочали з впевненої перемоги

туру Екстра-ліги. Цей матч став першим для енергетиків у новому 2018 році. Активніше поєдинок розпочали гості. Тож голкіперу “Енергії” Володимиру Кардашу довелось зі стартових секунд матчу демонструвати свою майстерність. Відбивши натиск суперників, енергетики відкрили рахунок у матчі. На 3 хвилині...Галичина спортивная

"Титан" (Покровське) - "Енергія" (Львів) 2:7 - відео голів

«Титан» (Покровське) - «Енергія» (Львів) - 2:7 (1:1) Голи: Єрьомін (2), Боргун (21) - Струк (7, 36), Кузь (26, 32), Кардаш (37, 38), Федюк (40).Галичина спортивная

"Енергія" впевнено перемогла "Титан" на виїзді - 7:2

першого тайму була доволі рівна гра, де відзначитись могла як одна, так і інша команда. Але і голкіпер «Енергії» Володимир Кардаш, і «Титану» Андрій Мельник діяли надійно. На перерву команди пішли за нічийного результату. Знову демонструвати свій характер енергетикам довелось...Галичина спортивная

Экс-игрок киевлян подвел итоги выступления «Динамо» в осенней части сезона. Ua-football

Эксперт: АЕК - не та команда, которую киевлянам стоит бояться

Колишній півзахисник Динамо Василь Кардаш підвів підсумки виступів біло-синіх в першій частині чемпіонату України, а також поділився думками з приводу майбутнього суперника команди Олександра Хацкевича...Ua-football

Василий КАРДАШ: «АЕК - не та команда, которой нам стоит боятся»

Бывший полузащитник «Динамо» Василий Кардаш подвел итоги выступлений «бело-синих» в первой части чемпионата Украины, а также поделился мыслями по поводу будущего соперника команды Александра Хацкевича...Спорт.ua

Кардаш рассказал, какую линию Динамо нужно усилить Ukrainefootball.net

Василий Кардаш: «Линия защиты «Динамо» нуждается в усилении»

Бывший полузащитник Динамо Василий Кардаш в эксклюзивном комментарии для Dynamo.kiev.ua подвел итоги выступлений бело-синих в первой части чемпионата Украины, а также поделился мыслями по поводу...Динамо Киев от Шурика

І це вже стало вагомою заявкою підопічних Валерія Директоренка на перемогу. Однак, цей переможний рахунок господарям майданчику ще треба було втримати. Спортивний Житомир

В енергетичному "ель-класико" сильнішими стали львів

Хоча розпочали матч потужніше саме гості. У першій десятихвилинці івано-франківці кілька разів змушували демонструвати свою воротарську майстерність голкіпера “Енергії” Володимира Кардаша. А одного разу йому на допомогу прийшла поперечка. І тут спрацювало неписане футбольне правило: “не забиваєш ти – забивають...Галичина спортивная