Калінічі

Огляд усіх матчів 11 туру Серії А.Чемпіонат Італії11 тур"Болонья" - "Фіорентина" - 0:1Голи: Калініч, 31Вилучення: Гасталделло, 39 Sportanalytic

Калініч приніс "Фіорентині" перемогу над "Болоньєю"

"Фіорентина" відкрила тур в Італії перемогою над "Болоньєю". Єдиний гол у матчі забив хорват Нікола Калініч. Sportanalytic

Відбір до ЧС-2018. Косово - Хорватія 0:6 Голи: Манджукіч 6, 24,35, Мітровіч 68, Перішич 83, Калініч 90+2 Ua-football

Хорвати показали українцям, що в неділю потрібно робити з Косово. Відбір ЧС-2018Група ІКосово - Хорватія - 0:6Голи: Манджукіч, 6, 24, 35, Мітровіч, 68, Перішіч, 83, Калініч, 90+2 Sportanalytic

Фіорентина - Карабах 5:1 Голи: Хоума Бабакар 39, Нікола Калініч 43, Хоума Бабакар 45+2, Мауро Сарате 63, Мауро Сарате 78 - Діно Ндлову 90+2 Ua-football

Хорватія - Іспанія - 2:1 відео голів

Хорватія - Іспанія - 2:1 відео голів: Нереалізований пенальті - Серхіо Рамос Галичина спортивная

Ювентус обіграв Фіорентину на виїзді

Перемогу Ювентусу забезпечили голи Манджукіча і Морати, а Калініч не реалізував пенальті на останніх хвилинах матчу. Новини футболу

Нападник "Фіорентини" Нікола Калініч може змінити клуб вже цього літа. Sportanalytic

Нападник "Фіорентини" Нікола Калініч підбив підсумки 2015 року. Sportanalytic

Калініч: щасливий, що перейшов у Фіорентину

Нападник Фіорентини Нікола Калініч розповів про свою адаптацію в клубі. Новини футболу

Нападник "Фіорентини" Нікола Калініч щасливий у своєму теперішньому клубі. "Наша мрія - завоювати скудетто. Sportanalytic

Калініч рятує Фіорентину від поразки

Нікола Калініч, який з'явився на полі у другому таймі, відзначається дублем і приносить своїй команді одне очко в поєдинку проти Емполі. Новини футболу

Наставник "Дніпра" Мирон Маркевич каже, що Євгену Коноплянці потрібно трохи більше часу.- Калініч забив, "Фіоре... Sportanalytic

Колишній нападник "Дніпра" Нікола Калініч відзначився дебютним голом у чемпіонаті Італії. Sportanalytic

Колишній футболіст "Дніпра" Нікола Калініч забив перший гол за свій новий клуб "Фіорентину" у матчі Ліги Європи Еспресо TV

Колишній нападник "Дніпра" Нікола Калініч провів гол вже на четвертій хвилині гри в Лізі Європи. Sportanalytic

Вже у першому турі нового чемпіонату Італії зійдуться Луїс Адріану та Нікола Калініч, які ще донедавна виступали в українській прем'єрThe post Екс-гірник проти колишнього дніпрянина appeared first on Выбор 2014. Выбор 2014

Калініч: «Зможу замінити Гомеса»

Новачок Фіорентини Нікола Калініч поділився думками від переходу з Дніпра. Новини футболу