зіграна

"Динамо" пішло на жертви заради "Шахтаря"

Це підтвердили у київському клубі, розкритикувавши ФФУ за довгий перегляд апеляції. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Натиск Вереса, відрив МанСіті та вольова Барселони.

4:1 перша перемога "Олександрії" в поточному сезоні. Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі з мінімумом моментів. Ua-football

Станом на 14 вересня у чемпіонаті Машівського району відбулося 12 турів. В останньому турі зафіксовані такі результати: 11.09.2017 р. 12 тур. Футбол Полтавщини

У неділю, 10 вересня, у чемпіонаті Глобинського району були зіграні поєдинки одинадцятого туру.Футбол Полтавщини

«Шахтар» - «Наполі»: що сталося на фанатському секторі італійців? (Відео)

У перерві матчу "Мова футболу" вгледіла кількох людей, які бігли по східній трибуні. Потім вони забігли на гостьовий фанатський сектор. Італійські фанати вивісили свою банери. Sportgid

Минулими вихідними, 9 та 10 вересня, у чемпіонаті Полтавського району було зіграно вісімнадцятий тур. Футбол Полтавщини

Представлені найкращі голи 8-го туру УПЛ

У топ-5 потрапили голи трьох поєдинків. Всього в рамках туру було забито 18 голів. Зеркало недели (газета)

Прем

"Зірка" - "Чорноморець" - 0:1 Гол: Васін, 36 Прем'єр-ліга: результати всіх матчів 7-го туру, відео голів, таблиця. Зеркало недели (газета)

Станом на 8 вересня у чемпіонаті Полтави відбулося дванадцять турів. В поєдинках останнього туру, які були зіграні на цьому тижні, зафіксовані такі результати: 5-7.Футбол Полтавщини

ФК "Калуш" дізнався свого суперника в Кубку України серед аматорів

Обидва представника Івано-Франківщини зустрінуться з сильними львівськими командами: Телерадіокомпанія РАІ

Минулими вихідними в групі Б першої ліги чемпіонату Полтавщини було зіграно чотирнадцятий тур. Аргус» (Голобородьківське) - ФК «Карлівка» 2:1 (юнаки Футбол Полтавщини

Переможця у дербі Глобинщини виявлено не було, поєдинок завершився нульовою нічиєю. Футбол Полтавщини

У чемпіонаті Лубенського району були зіграні матчі 5 туру. А от чемпіон району Калайдинцівський «Зеніт» розгромив своїх суперників і також набирає 12 залікових...Футбол Полтавщини