змагання

Результати матчів 28 туру Другої Ліги ПФЛ України сезону 2017/18 років ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наш "Ватаман": легендарному оборонцю івано-франківського "Прикарпаття" виповнилося 55 років. Westnews

Берегово продовжу святкувати свій День народження! (фото)

в центральній частині міста, на головній сцені можна було побачити концертні програми відомих творчих колективів міста. У недільній програмі - змагання з різних видів спорту.Новини Закарпаття

У місті Перемишлі (республіка Польща) відбулись відкриті Міжнародні змагання з легкої атлетики...Спорт Тернопільщини

Український тенісист Олександр Долгополов не виступить на Відкритому чемпіонаті Франції Roland Garros. 24 канал

Літні чемпіонати Львова з футзалу: гранд-ліга на низькому старті

У суботу, 26 травня, стартує чемпіонат з міні-футболу у найвищому місцевому дивізіоні — Гранд-лізі Львова. Престижні змагання відбуватимуться під егідою Асоціації футзалу Львівщини. Звітний чемпіонат обіцяє бути чи не найцікавішим за останні декілька років. Справа в тім...Галичина спортивная

до складу якої входить студент черкаського ВНЗ, традиційно бере участь у Кубку світу з кікбоксингу. Як розповідає переможець, для нього кожні такі змагання — це нові перемоги та новий стимул до наступних звершень. — На 22 Кубку світу з кікбоксингу я здобув друге...Вичерпно

Рівнянин Олег Омельчук переміг на етапі Кубку Світу з кульової стрільби. Срібло взяв німець Крістіан Райтц, поступившись українцю 1,2 бала. Все

До столиці завітали полтавські переможці I етапу обласних змагань з Відкритого Чемпіонату з дворового футболу серед команд 2003-2006 р. н. «1000 000 на стадіон» Полтава 365

Закарпатській поліції є ким пишатись (ФОТО)

на стадіоні Спартак. Варто відзначити високий рівень підготовки всіх учасників, адже серед них, були чимало призерів міжнародних змагань. За результатами змагання, інспектор патрульної поліції, Любка Борис, посів почесне 3 місце — пробігши дистанцію 2 км. Ми пишаємось нашими колегами та...Новини Закарпаття

На базі стрілецького клубу "АrmsClub" (керівник Дмитро Борисенко) відбулись перші на Кіровоградщині змагання зі стрільби серед учасників АТО. Представники організацій та спілок учасників АТО Івано-франківської, Львівської та Кіровоградської областей визначали сильнішого на полігоні...Гречка

Прикарпатські спорстмени завжди гідно захищають честь України на міжнародних змаганнях. Чемпіонка каже - все завдяки наполегливим тренуванням, інформує канал 402. Бліц-інфо

Благодійність по-миколаївськи: городяни ініціювали спортивні ігри, щоб допомогти онкохворим дітям

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич привітав учасників благодійних змагань, найменшим з яких - всього 4 роки. Миколаївська правда

Міністерство оборони України 3 години тому | ID: 40952 | Переглядів: 63 Додамо, раніше на цих змаганнях молодший сержант Олег Царьков здобув бронзову нагороду у вправі МГ-9. Голос Украины (газета)

Материнство, граната, біда, волейбол: неймовірна історія спортсменки з Новосанжарщини

Одна зі школярок попри юний вік вже була дружиною і мамою. Його дружина, мама дівчинки підійшла до чоловіка і тут пролунав вибух... Интернет-издание «Полтавщина»

на турнір вирушили Максим Закурдаєв, Олександр Кольченко, Дмитро Липовцев і Станіслав Тимофеєнко. Також разом з національною командою на ці ж змагання вирушила збірна U-23, яку очолює Сергій Алферов, у складі цієї команди Андрій Кожемякін, Юрій Кондраков, Сергій Павлов, Микита Руслов.UkrBasket

Юнацька збірна України тріумфували на міжнародному турнірі Миляна Милянича, що проходив у Сербії. Раніше повідомлялось, що Світоліна перемогла першу ракетку світу в Римі. АСПІ

За участь у Кубку Путілова вручили заохочувальні призи

Нагадаємо, за Кубок Путілова змагалися 18 шкільних команд Білозерщини. Херсонская городская Газета

Юніорська футбольна збірна України тріумфувала на змаганнях у Сербії

Однак за дві хвилини півзахисник Дніпра Валентин Рубчинський відновив рівновагу. Unn.com.ua

У Мукачеві священик заснував дитячу християнську футбольну школу (ФОТО). Закарпаття онлайн

На Хрещатику у фан-зоні фіналу Ліги чемпіонів 25 травня відбувся Турнір чемпіонів УЄФА, повідомляє сайт УЄФА. Товариські матчі привабили у фан-зону фіналу Ліги чемпіонів тисячі вболівальників. 1NEWS