Зевін

Кубок світу.

Українка Дарина Зевіна виграла бронзу на 100 метрів на спині на етапі Кубка світу в Гонконзі. Виграла заплив угорка Хатінка Хоссу - 56.30. Ukrainianwall

Українка Дарина Зевіна здобула дві перемоги на етапі Кубка Світу з плавання. Выбор 2014

Українська плавчиня Дарина Зевіна виборола золоту та срібну медалі на етапі Кубка світу в Досі. Також Зевіна завоювала срібну медаль за результатами змагань на дистанції 50 м. Newsru.ua

У Дубаї (ОАЕ) завершився 5-й етап Кубка світу з плавання, де у другий день змагань українка Дарина Зевіна завоювала срібло і бронзу. Гал-info

В дисципліні 200 метрів на спині вона завоювала золото, а в Ukrainianwall

УНН. На етапі Кубка світу з плавання у Китаї Дарина Зевіна здобула срібло, передає УНН із посиланням на прес-службу Національного олімпійського комітету. На етапі Кубка світу з... Allsvit

Українська плавчиня Дарина Зевіна в Пекіні на етапі Кубку світу вдруге зайняла призове місце. Выбор 2014

Українка Дарина Зевіна завоювала золото і срібло етапу Кубка світу з плавання в Пекіні zaxid.net

На етапі Кубка світу з плавання в Пекіні Зевіна завоювала золото і срібло

Українка Зевіна на одній з дистанцій обіграла олімпійську чемпіонку угорку Хоссу. На дистанції 200 метрів на спині Зевіна показала результат 2 хвилини 01,61 секунди. Закарпатський Кореспондент

Українська плавчиня Дарина Зевіна досягнула унікального успіху на Кубку світу Експрес

Зевіна виграла два золота Кубка світу в перший день етапу у Москві

На 50 метрів на спині Зевіна виграла з результатом 26,25. Дргуою стала титулована угорка Катінка Хоссу - 26,51, передає УП. У фіналі на 200 метрів на спині Зевіна знову обійшла Хоссу. Високий замок

Українська плавчиня Дарина Зевіна виграла дві золоті медалі на етапу Кубка світу, який проходив в Москві. Выбор 2014

Українська плавчиня Зевіна виборола два "золота" на Кубку світу в Москві

Дарина Зевіна стала першою на двох дистанціях. iPress

Українська плавчиня Дарія Зевіна примудрилась виграти у всіх призерок олімпійських Ігор. Експрес

Українка плавчиня Зевіна на етапі Кубка світу встановила новий світовий рекорд

Українка Дарина Зевіна виграла етап Кубка світу у французькому місті Шартр на дистанції 200 метрів спині. Newsru.ua

Виявляється, що українська плавчиня Дарія Зевіна після Ріо вже приступила до тренувань. Експрес

Зевіна: Показала не той результат, який очікувала та хотіла

Дарина Зевіна залишилася незадоволеною виступом на Олімпіаді-2016 у Ріо-де-Жанейро. При цьому українська плавчиня зазначила, що не засмучується, передає сторінка "НОК України / Олімпійська команда". Ukrainianwall

Володимир Матвійчук завершив свій виступ на Олімпіаді в Ріо. Плавання. Говоров проходить у фінал, а Зевіна припіняє... Sportanalytic

Ріо-2016. Плавання. Говоров проходить у фінал, а Зевіна припіняє боротьбу за медалі

Українець Андрій Говоров вийшов у фінал 50 метрів фрістайлом на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро. Sportanalytic