Загальний залік

Українська біатлоністка Олена Підгрушна після завершення сезону поділилася враженнями від усього сезону, що минув. У загальному заліку капітан збірної України фінішувала на 33-му місці, що аж ніяк не може її задовольнити. Зауважимо, що Підгрушна всьоме отримала нагороду...1NEWS

Українська біатлоністка Олена Підгрушна після завершення сезону поділилася враженнями від усього сезону, що минув. У загальному заліку капітан збірної України фінішувала на 33-му місці, що аж ніяк не може її задовольнити. Зауважимо, що Підгрушна всьоме отримала нагороду...Чемпион

Загалом маємо три медалі на етапах Кубку світу, одну на Чемпіонаті світу, і одну спортсменку, Юлію Джиму, у топ-10 загального заліку Кубка світу.1NEWS

дискваліфікація, тому дівчаткам довелося працювати і за себе, і за того "хлопця", як кажуть. Проте команда впоралася. Третє місце в загальному заліку, 8 місце в індивідуальному заліку Юлії Джими і медаль чемпіонаті світу стали непоганими результатами. Призові місця були завойовані...Чемпион

Надія Канюк показали такий же результат у «латині». А ось ЯношМазюта й Софія Тетеніч у «Ювеналах 1» (9 років) у загальному заліку стали четвертими. Загалом у турнірі виступили 725 пар із-понад 20 країн.Відтак представники «Грації» завітали в Чернівці на міжнародні...Zaholovok

й уродженка Сумщини Анастасія Меркушина та студентка класичного сумського вишу – Юлія Джима, яка цей сезон завершила на восьмій сходинці Загального заліку Кубка...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Франківські кікбоксери привезли нагороди з Кубку України

золоті та дві срібні нагороди. ДЮСШ №1 посіла друге загальнокомандне місце серед спортивних клубів, а Івано-Франківська область стала третьою у загальному заліку серед областей України. В особистому заліку франківські кікбоксери показали наступні результати: Грищук Іван - 1 місце (лайт-контакт і...Галичина спортивная

Найкращий біатлоніст світу останніх 6 років француз Мартен Фуркад збирається завершити кар'єру Еспресо TV

Українка стала найвлучнішою біатлоністкою світу

у світі. Другою серед снайперів стала білоруска Надія Скардіно 90,7%, третьою росіянка Вікторія Сливко 90,5%. Серед чоловіків найвлучнішим є переможець загального заліку Кубку світу француз Мартен Фуркад 90,7%. Кубок світу Статистика стрільби Жінки 1. Ірина Варвинець (Україна) - 91,8% 2.Еспресо TV

Біатлоністка І.Варвинець стала найкращим снайпером Кубка світу

Ю.Джима посіла восьме місце в світі за підсумками біатлонного сезону Попри таку показову стрільбу І.Варвинець завершила сезон лише 40-ю в загальному заліку, адже мала 13,2 секунди відставання ходом на кожному кілометрі перегонів від лідера сезону за швидкістю Кайсою Макаряйнен з...Unn.com.ua

Мартен Фуркад - 90,7%. Зазначимо, що набагато більше проблем було у Варвинець з ходом в цьому сезоні, через що в загальному заліку Кубка світу вона посіла лише 40-е місце.Високий замок

Перед заключним етапом Кубка світу з біатлону тернополянин Дмитро Підручний мав шанс поборотися за місце в елітній двадцятці підсумкового загального заліку Кубка світу’2016/17. Для цього Дмитру необхідно було виступити якнайкраще на завершальному етапі в Холменколлені. Та, на жаль, виступ Дмитра...Галас

Юлія Джима на восьмому місці загального заліку завершила Кубка світу сезону 2016/17. Великий кришталевий глобус виграла представниця Німеччини Лаура Дальмайєр. 8. Юлія Джима (Україна) - 632 33.Чемпион

Українці перемогли на етапах Кубка світу зі спортивної гімнастики

Варинська здобула перемогу в Азербайджані, Верняєв - у Німеччині Про це повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету України у Facebook. Ракурс

Юлія Джима посіла 8 місце в загальному заліку Кубка світу

Юлія Джима завершила сезон з кращим результатом у своїй кар'єрі Дані загального заліку опубліковані на сайті Міжнародного союзу біатлоністів.Ракурс

Першу трійку замкнув норвезький біатлоніст Йоханнес Бо (812). Раніше повідомлялося, що у завершальній гонці сезону Семенов фінішував лише в третьому десятку. Чемпион

Юлия Джима финишировала 10-й в масс-старте

вгору після кожного рубежу. У результаті їй вдалося дістатися до десятки найсильніших, чого виявилося достатньо, щоб зберегти восьме місце в загальному заліку, навіть незважаючи на успішну гонку у виконанні основної конкурентки - Хільдебранд. Мас-старт. Жінки 1. > Тіріл Екхоф (0+0+1+0)...Спорт.ua

Українка Джима фінішувала у топ-10 мас-старту на Кубку світу з біатлону

промах і замкнула десятку найсильніших. Таким чином, Джима піднялася на четверте місце у заліку мас-стартів і зберегла восьму позицію у загальному заліку Кубка світу. Результати гонки 1. Тирил Екгоф (Норвегія) – 34:23,1 (1) 2. Габріела Коукалова (Чехія) – 22,6 (1)...Зеркало недели (газета)

Відвідуваність матчів "Руху" і "Тепловика" серед кращих в турі

рухівців, не надто відрізняється від числа глядачів на весняних матчах львівських "Карпат" (2 875 проти 4 143 та 3 552).У загальному заліку відвідуваності домашніх матчів чемпіонату прикарпатці продовжують утримувати першу сходинку, випереджаючи Хмельницький, який показав у звітному турі найкращий...Галичина спортивная

Ю.Джима покращила позицію в загальному заліку Кубку світу з біатлону

очки. Переможницею змагань стала фінська біатлоністка Марі Лаукканен, далі розмістилася чешка Габріела Коукалова та француженка Жюстін Бреза. Зазначається, що у загальному заліку за одну гонку до закінчення Кубка світу перші чотири позиції вже залишаться непорушними: Лаура Дальмайер, Габріела Коукалова, Кайса...Unn.com.ua