Загальний залік

Піно підкорив фініш, Кінтана тримає рожеву майку

на передостанньому етапі ювілейного Джіро. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Другим сьогодні став росіянин Ільнур Закарін, а третім фінішував італієць Вінченцо Нібалі.У загальному заліку лідирує колумбієць Найро Кінтана, також на віртуальному подіумі знаходяться Нібалі та Піно.Етап 20Порденоне - Асьяго190 км1. Тібо Піно...Sportanalytic

Ван Гардерен вириває перемогу в Ланди, Дюмолін зберігає першість

Третім фінішував француз Тібо Піно (FDJ). Щодо загального заліку, то продовжує лідирувати у ньому представник Нідерландів Том Дюмолін. Тібо Піно (Франція, FDJ) - 1,365.Sportanalytic

220 140 "гольфів". Правда, популярність німця почала падати: у порівнянні з минулим роком продажі скоротилися на 10%. А ось в загальному заліку, де враховувалися продажі автомобілів всіх кузовів, перше місце зайняла Toyota Corolla. До речі, цей автомобіль популярний і в...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Роллан порвав всіх, Дюмолін незворушний

Французький гонщик П'єр Роллан виграв черговий етап Джіро. Другим сьогодні фінішував Руй Кошта, а третім став Горка Ісагірре. У загальному заліку все без змін, Дюмолін спокійно тримає рожеву майку. Нібалі переміг, Дюмолін втримав лідерствоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Cезон-2017 чемпіонату UASBK почався першим етапом у Полтаві

минулорічний титул. А от за друге місце боролися дебютантка чемпіонату Анастасія Георгіца та Рима Сакуа. Георгіца дісталася фінішу п’ятою у загальному заліку і, випередивши суперницю на коло, стала другою у своєму класі. У об’єднаному заїзді класів Юніор та Суперспорт-300 брали...Спорт.ua

Лідер велогонок не дотерпів до кінця змагання з походом в туалет

32 км до фінішу. У підсумку це коштувало голландцеві хвилини, яку відіграли у нього Вінченцо Нібалі і Наірі Кінтана в загальному заліку. Дюмулену все ж вдалося захистити рожеву майку лідера "Giro d'Italia -2017" на королівському гірському 16-му етапі, однак при...Ваші новини

(всі з Рівного). Кращі інтелектуальні спортсмени в різних номінаціях отримали цінні подарунки, а перша вісімка шахістів Рівненщини здобула бали в загальний залік Кубка...Все

Найро Кінтана (Колумбія, Movistar) - 0,124. Вінченцо Нібалі (Італія, Bahrain-Merida) - 1,124. Sportanalytic

У загальному заліку вінницька команда посіла 5-е місце серед 15 команд. Зокрема, мобільні телефони, планшети, спортивну форму тощо.Моя Вінниця

феєрію мандр по ландшафтам України. З Полтавщини Еко-тур повернувся з дипломом переможця в номінації Найкраще висвітлення різнопланових аспектів екології. В загальному заліку команда Еко-тур НВК Гімназія спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов Генічеської районної ради увійшла у...Херсон Daily

як Євгена Богодайко, Оксану Хруль, Дмитра Виноградця, Юрія Божинського. На 15-х Літніх Паралімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро минулого українські паралімпійців в загальному заліку посіли 3-є місце, а найтитулованішим спортсменом визнали полтавця Євгена Богодайка (6-разовий та 7-разовий призер минулорічної...Vpoltave.info

Гра "Джура" завершилася, визначено переможця.

обов’язки начальника районного відділу освіти Петро Золотаренко, сільський голова Станишівської ОТГ Юрій Матвійчук та Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський. У загальному заліку третіми призерами виявилися юні козаки з Новогуйвинської гімназії, друге місце посіла команда Березівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А...Сільске життя

Комишанської загальноосвітньої школи № 26 Херсонської міської ради та Херсонського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Херсонської міської ради. У загальному заліку 23 творчі роботи школярів міста Херсона відзначено дипломами комунального закладу «Центру науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради...Херсон Онлайн

Депутати конкурують не лише в сесійних залах

настільного тенісу – Рубан Олег Геннадійович – депутат районної ради та Гаврись Алла Яківна – депутат Курінської сільської ради. У загальному заліку команда депутатів від Бахмацького району виборола 17 місце серед 23-х команд. Дякуємо нашим спортсменам за активну участь у...Бахмацька районна незалежна газета "Порадник"

На Львівщині завершився "ІХ Тур Галичини" з велоперегонів

старт групової гонки в селі Водники Пустомитівського району. У фіналі «Туру Галичини» у селі Милятичі, що на Пустомитівщині, вирішувалася доля загального заліку в індивідуальній гонці. Шість вікових груп юних велосипедистів, спортсменів-аматорів та ветеранів велоспорту, а також дві вікові групи спортсменів-професіоналів...Галичина спортивная

Фрайле випередив на долю секунди Кошту

"Dimension Data" випередив на долю секунди португальця Руї Кошту з "UAE Team Emirates", в якого такий же час.Відзначимо, що у загальному заліку продовжує лідирувати Том Дюмолін ("Sunweb"), який в цій гонці продемонстрував 19 час.Етап 11 Флоренція – Баньо-ді-Романья161 км1. Омар...Sportanalytic

Кращих туристів та краєзнавців області визначено

в цей день стали команди міста Херсона, Нижньосірогозького та Скадовського районів, які посіли І,ІІ та ІІІ місця відповідно. В загальному заліку ІІ етап Чемпіонату серед юнаків з пішохідного туризму в Херсонської області перемогли команди м. Херсон – І місце,...Херсонщина за день

Дюмолін став лідером після "розділки"

Завдяки цьому успіху до нього перейшла й рожева майка лідера загального заліку. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

організаторів створили чудове свято для учасників та глядачів. В останній фінальний день «Туру Галичини» у селі Милятичі Пустомитівщини вирішувалася доля загального заліку в індивідуальній гонці. Шість вікових груп юних велосипедистів, спортсменів-аматорів та ветеранів велоспорту а також дві вікові групи спортсменів-професіоналів...MediaStar

Українська гімнастка принесла 4 золоті медалі з Кубку Світу

першість на турнірі.  Золоті медалі українка отримала за вправи з обручем (15,700 балів), з м'ячем (15,233), стрічкою (15,200) та в загальному заліку (59,466). Загалом Олександра Яремчук відвезла додому 4 золотих і одну срібну...Ваші новини