Загальний залік

Цей автомобіль брав участь в гонках “24 години Ле-Мана”. У 1959 році він став третім в класі і п’ятим в загальному заліку. Проданий екземпляр – один з восьми California Spider, який отримав повністю алюмінієвий кузов. Автомобіль оснащений 3-літровим двигуном V12...Український автомобільний ресурс

Сестри Семеренко потрапили в топ-10 гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону

28. Анастасія Меркушина (1+1+0+0) +2:32.2 30. Олена Підгрушна (0+0+1+0) +2:40.8 Після гонки переслідування на третьому етапі Кубка світу у топ-10 загального заліку з'явилося відразу 3 українські біатлоністки. Найкраща позиція серед українок у Валі Семеренко – 7-а (202 очки), Віта Семеренко...Зеркало недели (газета)

не можна поєднувати спорт і політику. «Як усі, так і ми будемо. Це Кубок світу, офіційні змагання, які впливають на загальний залік, там розігруються очки, важливі для Кубка нації, які впливають на квоту на наступний рік», – сказав він. Він...Терноград

Юлія Джима підняла на четверту сходинку загального заліку Кубку світу з біатлону. У Кубку націй жіноча збірна посідає другу сходинку, чоловіча - восьму. Завтра жінки спринтерською гонкою розпочнуть...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

от представник Ізюма Володимир Кривошеєнко в старшій підгрупі «75 +» отримав бронзову медаль, випередивши одинадцять кандидатів у майстри спорту. У загальному заліку найкращих результатів домоглися Василь Стець (м.Одеса), Олександр Алексіков (м.Харків), Віктор Твердохлєбов (м.Полтава). В.Кривошеєнко, учасник шахового...Обрії Ізюмщини

Названий найпопулярніший вживаний японський автомобіль в Україні

в списку опинився Mitsubishi Lancer. Саме ця модель користується найвищим попитом на вторинному ринку серед машин японських брендів. Правда, в загальному заліку Лансер зайняв лише шосте місце. Якщо говорити про […] Детальніше читайте на...Motor Media Review

гонку переслідування на другому етапі Кубку світу в Гохфільцені. Другу сходинку посів словенець Яков Фак. Третім до фінішу прийшов лідер загального заліку Мартен Фуркад. Кращий з українців Дмитро Підручний посів 18 місце. Кубок світу Гохфільцен Гонка переслідування. Чоловіки 9 грудня...Чемпион

Юні туристи Полтавщини взяли участь у Відкритому Кубку Донеччини з пішохідного туризму «Срібний карабін»

призерів змагань нагородили медалями та грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Команди, які посіли призові місця у загальному заліку, отримали кубки та грамоти Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА. Ми заохочуємо молодь до здорового способу життя. Здоров’я...Интернет-издание «Полтавщина»

рівні завадили прикрі промахи, однак, гадаємо, уже невдовзі обидві також доведуть свій клас, а поки що розташувалися в третьому десятку загального заліку. І при цьому, як видається, жодна з чотирьох наших зірок ще не вийшла на пік форми і виступають...НОВА Тернопільська газета

Збірні України оголосили склад на гонки другого етапу Кубку світу з біатлону

Дві українки у десятці кращих загального заліку Кубку світу з біатлону. Серед чоловіків найвище знаходиться Артем Прима - у нього 28-ма сходинка. Восьмого грудня стартує другий етап...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Вперше в історії країну не пустили на Олімпіаду через допінг.

державному рівні. Під час самих Ігор "брудні" допінг-проби російських спортсменів замінювалися на "чисті". Завдяки цим підтасовкам, росіяни здобули перемогу у загальному заліку Сочі. Чому рішення МОК безпрецедентне Учорашнє рішення МОК є безпрецедентним. Порівняти його можна лише із дискваліфікацією російської команди...Еспресо TV

та 18-тою. Двічі «бронзова» на першому етапі студентка СумДУ Юлія Джима фінішувала 21-ю, уродженка Сум Анастасія Меркушина – 25-тою. В загальному заліку кубку світу дві українки входять до «топ-10» - Юлія Джима посідає п’яте місце, Валя Семеренко – дев’яте.UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Дві українки увійшли до топ-10 загального заліку Кубку світу з біатлону

Після завершення стартового етапу Кубку світу з біатлону, що проходив в Естерсунді (Швеція), визначились лідери загального заліку серед чоловіків та жінок, повідомляє УНН з посиланням на сайт IBU. У жінок найкращою з українок виявилася володарка двох бронзових...Unn.com.ua

і, власне, в самій галузі інформаційних технологій. 3. Web-майстер Що робить? Підтримує існуючі веб-сайти або веб-застосунки. Окрім третього місця в "загальному заліку", на фахівців з такими навичками доволі високий попит у банківській сфері (№10). 4. Фахівець з управління проектами Що...Урядовий Кур'єр

Українська біатлоністка Джима стала другою в загальному заліку Кубка світу

У загальному заліку спортсменка вийшла на друге місце. Раніше Джима завоювала "бронзу" в індивідуальній гонці.Еспресо TV

(ВІДЕО) Главная страница Відео?: 07:00, 02/12/2017, До вашої уваги найкращі епізоди сезону, котрий вже став історією. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загальний залік. Остаточна таблиця сезону-2017 Формула-1 змінила логотип (ФОТО) Гран-прі Абу-Дабі. Сезон завершився перемогою Боттаса Головні новини Останні новини Powered...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Українська біатлоністка Джима виграла другу поспіль "бронзу" на етапі Кубка світу

Ірина Варвінець (1+1) +2:30.9 Нагадаємо, в індивідуальній гонці Джима теж виграла "бронзу". Таким чином, українка вийшла на друге місце в загальному заліку. Раніше повідомлялося, що збірна України з біатлону отримала 28 мільйонів гривень на підготовку до Олімпіади-2018...Зеркало недели (газета)

4 українки змогли завоювати очки в залік Кубка світу, а також потрапити до гонки переслідування, яка відбудеться в неділю. В загальному заліку Кубка світу після двох гонок Джима йде на другій позиції, програючи норвежці Сулемдаль лише 1 бал 96 проти...Еспресо TV