Загальний залік

жіночій версії Джиро д'Італія. Я вже кілька разів була там 12-й, в цей раз твердо має намір потрапити в ТОП-10 загального заліку. Що стосується чемпіонату України в Буковелі, то траса, дійсно, дуже складна. На жодному національному чемпіонаті в Європі немає...Спортивний Житомир

У Запоріжжі змагалися джури й молоді козаки

линви», «Відун», «Бівак», «Візитка рою», «Добре діло», «Конкурс козацької пісні», «Стрільба», «Теренова гра» та «Лава на лаву». Переможцями гри в загальному заліку стали: Серед джур козацьких (11-14 років) І місце – рій «Приазовська Січ» Приазовського району ІІ місце – рій...Mig.com.ua

Формула-1: пілот "Ред Булла" Ріккардо виграв Гран-прі Азербайджану

вдалося набрати "Макларена" - Фернандо Алонсо став дев'ятим. Для Стролла це перше потрапляння на подіум у кар'єрі. Результати (топ-10): У загальному заліку лідерство зберіг німецький пілот "Феррарі" Себастьян Феттель, в активі якого 153 очки. У топ-3 входять два пілота "Мерседеса"...Зеркало недели (газета)

Ріккардо підкорив Гран-прі Азербайджану, Феттель і Хемілтон - біля подіуму

в середині гонці і бились за четверту сходинку до кінця. В результаті німець на "Феррарі" її втримав, збільшивши перевагу в загальному заліку.Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Лукас ді Ґрассі наполягає, що є придатним для New York ePrix

кістку на своє місце. Згодом, бразильському гонщику вдалося взяти участь без серйозних проблем на останньому Berlin ePrix 2017, піднявшись у загальному заліку Формули Е на 33 очки.В свою чергу спортивні оглядачі наголошують, що бразильський пілот ABT Schaeffler Audi Sport немає...CARONIT.club

10-річна малинчанка Таня Коростель на змаганнях підняла 55кг!

підняти рекордну вагу - 55 кг!!!! В результаті - перше місце в своїй ваговій категорії і третє - в загальному заліку серед жінок, а також новий рекорд України в становій тязі. Незважаючи на канікули Таня активно готується...ІнфоМалин

Страшне горе: померла видатна спортсменка, залишивши трьох дітей сиротами.

в 1988 році. Штеффі також стала дворазовою чемпіонкою світу (1983, 1985) і віце-чемпіонкою Європи (1982, 1986), а в сезоні-1983/84 виграла загальний залік Кубка світу.The post Страшне горе: померла видатна спортсменка, залишивши трьох дітей сиротами. На неї рівнялася вся країна appeared...Новости Сумм

Пілот Mercedes Льюіс Хемілтон може залишити Формулу-1 вже наприкінці цього сезону. Нагадаємо, на момент написання Хемілтон у загальному заліку займає друге місце.1NEWS

У Житомирі відзначили депутатів-переможців Всеукраїнської спартакіади

Голова обласної ради Володимир Ширма 21 червня зустрівся із депутатами, котрі у складі збірної команди Житомирщини, брали участь і стали призерами Всеукраїнської спартакіади депутатів всіх рівнів. Очільник депутатського корпусу подякував спортсменам за перемогу у змаганнях і вручив відзнаки обласної ради.Online.ua

Збірна команда Житомирської області вже другий рік поспіль виборює в загальному заліку третє місце.Online.ua

В Буковелі стартував чемпіонат України з велоспорту (фото)

23 років). Головним фаворитом вважався діючий чемпіон в обробленні Марк Падун, який недавно виграв етап і зайняв 5-е місце в загальному заліку молодіжної версії Джиро Д'Італія. Але йому не вдалося потрапити навіть до трійки призерів. А переможцем став минулорічний чемпіон...Франківчани

Про це Високому Валу повідомили у департаменті сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА. Online.ua

«Воїни добра»

кмітливість у різних видах змагань і конкурсів: «Влучний стрілець», «Воєнізована смуга перешкод», «Штурм», «Рятівник», «Перетягування линви», «Чумацький шлях», «Добре діло».У загальному заліку серед двадцяти двох команд області учасники рою «Воїни добра» Новомиколаївського НВК посіли 16 місце. У командних та особистих...Херсонщина за день

Депутати Житомирщини повернулись додому призерами Всеукраїнської спартакіади

У Чорноморську завершилась VI Всеукраїнська спартакіада депутатів усіх рівнів. Збірна команда Житомирської області вже другий рік поспіль виборює в загальному заліку третє місце.0412.in.ua — сайт города Житомира

Команда Житомирської області стала бронзовим призером Всеукраїнської спартакіади депутатів

У Чорноморську завершилась VI Всеукраїнська спартакіада депутатів усіх рівнів. Збірна команда Житомирської області вже другий рік поспіль виборює в загальному заліку третє місце. Першими цього року стала знову команда з Івано-Франківської області, а другою Черкаська область. Як інформує прес-служба Житомирської...Online.ua

Збірна України вперше виграла чемпіонат Європи зі стрибків у воду

Українська команда випередила в загальному заліку своїх головних конкурентів росіян на два бали.Ваші новини

У Києві завершився чемпіонат Європи зі стрибків у воду. Збірна України в загальному заліку посіла друге місце з 10 медалями: 3 золотих, 4 срібла і 3 бронзи. Перше місце в заліку посіли росіянам, в...Чемпион

Олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики молодший лейтенант Олег Верняєв отримав нагороди від НОК України

ґатунку («золото» в індивідуальному багатоборстві та у вправах на брусах, «бронза» в опорному стрибку). Армієць також завоював «золото» у багатоборстві на етапі Кубка світу в Лондоні й став переможцем загального заліку сезону Кубка світу. — Олег Верняєв давно вже привчив своїх спортивних вболівальників, усю Олімпійську сім’ю до перемог! Олег — чудовий приклад...Народна Рада

Миколаївець Ілля Кваша здобув десяту медаль чемпіонату Європи зі стрибків у воду

спортсменів 426.26 бала. На рахунку збірної України вже 10 нагород 3 золота, 4 срібла, 3 бронзи та перше місце у загальному заліку, повідомляє Міністерство оборони України. Читайте також: В Україні презентували унікальні хірургічні...Online.ua

Старший сержант Ілля Кваша здобув десяту медаль чемпіонату Європи зі стрибків у воду

Старший сержант Ілля Кваша разом з Олегом Колодієм завоювали «срібло» у синхронних стрибках з 3-метрового трампліна. Народна Рада