Загальний залік

Коментатор Столярчук: Очікую, що Підручний вперше в кар

якщо все буде гаразд зі здоров'ям, я бачу спортсменку, що вже в найближчі роки зможе боротися за високі місця у загальному заліку Кубка світу. Підтягнулася до основної команди і Настя Меркушина. У неї також дуже хороший потенціал. Щодо негативних моментів...ДеПо

Дмитрий ПИДРУЧНЫЙ: «Цель на сезон: финишировать в топ-20»

Капітан збірної України Дмитро Підручний поділився враженнями від п`ятого етапу Кубку світу в Рупольдингу. - Дмитре, на цьому тижні, тобі вдалось два досить непоганих старти. Судячи з твоїх виступів, можна сказати, що наслідки отруєння подолано? - Думаю, що так, вже...Спорт.ua

Біатлоніст Дмитро Підручний фінішував у топ-20 гонки переслідування

промахом у пасиві посів 27 місце, а Сергій Семенов із чотирма промахами фінішував на 46-ій позиції. Золото гонки завоював лідер загального заліку Мартен Фуркад, фінішувати на першій позиції якому не завадили навіть три промахи. Срібну нагороду здобув норвежець Еміль Егле...Галичина спортивная

Юлія Джима опинилася за межами топ-10 загального заліку Кубка світу після гонки переслідування, яка відбулася в Рупольдингу. З 10-го місця українка опустилася на 12-ту сходинку. Покращила своє становище...Чемпион

Підручний - кращий серед українців в загальному заліку Кубка світу

Український біатлоніст Дмитро Підручний посідає найвищу серед співвітчизників сходинку в оновленому загальному заліку Кубка світу Сектор з посиланням на Біатлон України.ДеПо

Погана стрільба Підручного, прогрес Прими та інші результати гонки переслідування

німецькому Рупольдингу завершилася чоловіча гонка перслідування в рамках 5 етапу Кубку світу з біатлону Сектор. Перемогу в гонці здобув лідер загального заліку Кубка світу француз Мартен Фуркад. Кращим серед українських учасників змагань став Дмитро Підручний, який фінішував в кінці другої...ДеПо

найвищому рівні. Вітаємо! Сумчанка Валентина Семеренко, яка пропустила початок сезону, сьогодні була в топ-тридцятці, допустивши два промахи. До слова, в загальному заліку відбулися зміни - Юлія Джима увійшла в десятку кращих! У Кубку націй українки опустилися на четверте місце, пропустивши...SumyToday

Українка Джима увійшла в топ-10 заліку Кубка світу з біатлону

Юлія Джима фінішувала 11-ю в спринтерській гонці на п'ятому етапі Кубка світу в Рупольдінгу, що принесло їй 30 очок у загальний залік. Цей результат дозволив їй на одне очко випередити норвежку Марте Олсбу і увійти в десятку найсильніших біатлоністок планети...Зеркало недели (газета)

Юлія Джима після спринтерської гонки в рамках Кубка світу, яка пройшла в Рупольдингу, увірвалалася в ТОП-10 кращих біатлоністок загального заліку. Дві позиції втратила Олега Підгрушна, яка тепер займає 23-тю сходинку. Перші залікові бали набрала Валя Семеренко, яка наразі посідає 76-ту...Чемпион

класі вантажівок рівних не було росіянину Едуарду Ніколаєву на KAMAZ, який вигра 12-й етап і в підсумку здобув перемогу у загальному заліку. Другим став його співвітчизник Дмітрій Сотніков, а Жерар де Рой на IVECO замкнув трійку кращих. Дакар-2017 Етап 12...Чемпион

Українка Джима в Топ-10 заліку Кубка світу

Українська біатлоністка Юлія Джима поліпшила своє становище в загальному заліку Кубка світу Джима після сьогоднішньої спринтерської гонки у Рупольдингу тепер займає місце в десятці кращих загального заліку.ДеПо

(Honda) +20:41 3. Рафал Сонік (Yamaha) +23:49 4. Нельсон Аугусто Санабрія Галеано (Yamaha) +36:08 5. Кес Колен (Barren racer) +39:39 Загальний залік 1. Сєргєй Карякін (Yamaha) 38:36:55 2. Ігнасіо Касале (Yamaha) +1:16:24 3. Пабло Копетті (Yamaha) +4:21:06 4. Рафал Сонік...Чемпион

Борт (Honda) +1:09 3. Адрієн ван Беверен (Yamaha) +2:38 4. Херрард Фаррес Гуель (KTM) +6:04 5. Сем Сандерленд (KTM) +7:25 Загальний залік 1. Сем Сандерленд (KTM) 31:34:11 2. Маттіас Валькнер (KTM) +33:09 3. Адрієн ван Беверен (Yamaha) +37:10 4. Херрард...Чемпион

Стефан Петерансель (Peugeot) +00:18 3. Орландо Терранова (Mini) +6:37 4. Джініель де Вільєрс (Toyota) +7:01 5. Язід Аль-Раджі (Mini) +7:25 Загальний залік 1. Стефан Петерансель (Peugeot) 28:20:16 2. Себастьян Льоб (Peugeot) +5:32 3. Сіріль Депре (Peugeot) +32:54 4. Джініель де...Чемпион

(КАМАЗ) — 3:56:472. Федеріко Вільягра (Iveco) +0:523. Айрат Мардєєв (КАМАЗ) +9:534. Дмітрій Сотніков (КАМАЗ) +11:545. Жерар де Рой (Iveco) +14:41Вантажівки. Загальний залік1. Едуард Ніколаєв (КАМАЗ) 27:23:592. Дмітрій Сотніков (КАМАЗ) +17:093. Жерар де Рой (Iveco) +38:584. Федеріко Вільягра (Iveco) +58:395. Айрат...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Меркушина та передала естафету  капітану збірної Олені Підгрушній другою. У підсумку, вони посіли четверту сходинку, як напередодні і чоловіча. У загальному заліку Кубку націй українська збірна піднялася з четвертого місця на трете, поступаючись лише Німеччині та Франції. Далі етап продовжиться...UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перші в Україні національні змагання із зимового дріфту пройдуть у Вінниці

партнера BELSHINA запрошують вінничан та гостей з усіх куточків країни активно провести холодні зимові вихідні.За задумом організаторів на треку в загальному заліку зійдуться як відомі уболівальникам за літніми перегонами українські топ-пілоти, так і абсолютні новачки на серійних задньопривідних автомобілях. До...Перегони.інфо

2. Сіріль Депре (Peugeot) +2:33 3. Стефан Петерансель (Peugeot) +6:45 4. Язід Аль-Раджі (Mini) +11:35 5. Орландо Терранова (Mini) +12:44 Загальний залік 1. Стефан Петерансель (Peugeot) - 24:58:43 2. Себастьян Льоб (Peugeot) +5:50 3. Сіріль Депре (Peugeot) +25:40 4. Нані...Чемпион

Барреда Борт (Honda) +00:55 3. Штефан Світко (KTM) +1:19 4. Франко Каймі (Honda) +4:43 5. П'єр Александр Рене (Husqvarna) +5:16 Загальний залік 1. Сем Сандерленд (KTM) 28:07:59 2. Маттіас Валькнер (KTM) +30:01 3. Херрард Фаррес Гуель (KTM) +38:43 4. Адрієн...Чемпион

Ігнасіо Касале (Yamaha) +10:46 3. Сантьяго Хансен (Honda) +1:26:26 4. Пабло Себастьян Копетті (Yamaha) +1:29:08 5. Рафал Сонік (Yamaha) +1:32:27 Загальний залік 1. Сєргій Карякін (Yamaha) 34:38:33 2. Ігнасіо Касале (Yamaha) +21:05 3. Пабло Себастьян Копетті (Yamaha) +3: 34:21 4.Чемпион