Загальний залік

Франківці вибороли "золото" і "срібло" чемпіонату світу з таеквондо

року. У свою чергу Іван Грищук здобув срібну нагороду у ваговій категорії +85 кг, поступившись у фінальному поєдинку аргентинцю. У загальному заліку збірна команда України із двома золотими і однією срібнуою нагородою посіла 12-е місце серед 62 країн світу. Повні...Франківчани

на бігових доріжках найсильніших серед чоловіків і жінок, що долали дистанції на 500 і 1000 метрів. Цього року перемогу в загальному заліку виборола «УК-УКБ-УГХТ» (фізорги О.Гомілко, А.Іванов, С.Старостенко). Команда «ТЕЦ-ЦВП-УГЕ-ЕТЛ-ЦМП» (фізорги В.Петрусь, В.Потапов, М.Синельников) фінішувала на другому місці, відставши від...Днепродзержинский спорт

Кропивницькi студенти-програмiсти у трiйцi найкращих в Українi

наша команда KSPU_NotFound, розв'язавши 6 задач, стала шостою серед 48 команд у загальному залiку, третьою серед команд вищих навчальних закладiв та другою у...медиапортал "Акула"

На Кіровоградщині проходять обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

підрозділів м. Кропивницького та Устинівського району. Проте переможець буде визначений після завершення змагань у кожному виді програми, а також у загальному заліку. Прес-служба У ДСНС в...Fotoinform

четверте місце серед футбольних «зубрів» ДМК для них дуже високе досягнення. Команда Придніпровського державного металургійного коледжу Боротьба за перемогу в загальному заліку загострилася. Якщо до початку змагань з міні-футболу «УК-УКБ-УГХТ» мало 5-ти очковий доробок перед конкурентами, то зараз на вершині...Днепродзержинский спорт

представники учнівських колективів загальноосвітніх навчальних закладів району. Програмою Чемпіонату було передбачено командні змагання та особисто-командні на дистанції «Смуга перешкод». У загальному заліку в запеклій боротьбі переможне І місце здобула команда Верхньорогачицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, ІІ місце – представники...Херсонщина за день

Традиційний турнір серед шкіл Знам

В турнірі прийняли участь 12 команд, які були розбиті на 3 підгрупи, переможці яких, та 2-га краща за показниками в загальному заліку команда вийшли у півфінал. Слід відзначили величезний обсяг робо...Новости Александрии

Північна Ірландія - Німеччина 1:3.

в рамках поточної відбірної кампанії збірна Північної Ірландії на своєму полі не програла жодного матчу. Цікаво, що обидві поразки в загальному заліку команда зловила саме в матчах з німцями: 0:2 рік тому в Ганновері, 1:3 сьогодні в Белфасті. Чемпіони світу...Ua-football

На цих змаганнях учениця чернігівської школи №1 Коваль Марія в загальному заліку та на довгій дистанції виборола перше місце.Новости Чернигова

В Інституті пожежної безпеки відбулися змагання легкоатлетів

У загальному заліку першість виборола команда факультету оперативно-рятувальних сил.Нова доба

Чотирилапі в погонах: на Закарпатті обрали найкращого службового собаку України (фото)

Підготовка чотирилапого чемпіона потребує постійних тренувань, ретельного догляду і правильного раціону. Тому призери у кожній з дисциплін і переможці у загальному заліку отримали не лише кубки, грамоти і медалі, а й запаси сухих кормів від КЛУБ 4 ЛАПИ. “ "Це...Єдність

Я живу від ЗОСі до ЗОСі.

Матеріал створено в рамках Проекту Юн-Пресс-KV Приїхавши, одразу прийшли на урочисте відкриття фестивалю. КиевВласть

Бренд Jaguar впевнено крокує треками автоспорту

Бразилець стане напарником Мітча Еванса, щоб знов підкорити п'єдестал електричної гоночної серії світової першості. Кардинальні зміни, реальні можливостіНагадаємо, що в загальному заліку турніру Формули Е 2016/2017 боліди Panasonic Jaguar Racing посіли останнє місце. Тож, аби дати команді новий поштовх до...CARONIT.club

Центр робототехніки «Boteon» - технічний рай для дітей і дорослих у Сумах

і це принесло свої плоди: у дебютному грудневому конкурсі БРЧ вихованці центру зайняли перше і друге призові місця, а в загальному заліку в ТОП-10 увійшло 8 проектів сумського центру зі 180 представлених на конкурсі. На весняному етапі конкурсу 5 команд...Інформаційний портал міста Суми "Хронограф"

Пілот Ferrari Себастьян Феттель все ще вірить у свої сили. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Хочу обійти Феттеля у загальному заліку Формула 1 - новости чемпионата 2011

Солдат Євген Савета завоював бронзову нагороду чемпіонату світу з греко-римської боротьби

активі солдата Євгена Савети. Крім того, українські спортсмени представники ЗСУ набрали максимальну суму балів на турнірі - 59 балів. У загальному заліку змагань військовослужбовці посіли 2 місце.Кременчугский Телеграф

Нам потрібно виступати на своєму максимальному рівні на кожному треку", - агітує Вольфф. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боттас: Хочу обійти Феттеля у загальному заліку Тото Вольфф, Mercedes...Формула 1 - новости чемпионата 2011

Ерік Бульє має надію на прогрес команди наступного сезону. "Наша мета в наступному сезоні - боротися за третє місце в загальному заліку Кубка конструкторів. Але я сподіваюся, що ми отримаємо не тільки це, але й зуміємо здобути перемогу на етапі...Формула 1 - новости чемпионата 2011

встояв росіянин Євгєній Салєєв. Повідомляється, що всього на турнірі українці завоювали чотири медалі - дві золоті, срібну та бронзову. У загальному заліку наша збірна посіла друге місце.Високий замок

"Думаю, що Феттель - моя наступна мета. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вольфф: Ми не вважаємо Боттаса другим пілотом Формула 1 - новости чемпионата 2011