Загальний залік

Винокуров зміг повторити досягнення Басової, вигравши Кубок світу в спринті. Після третього етапу в Калі українець посідав друге місце в загальному заліку, маючи однакову кількість очок з поляком Камілем Кучинським. У Лос-Анджелесі Винокуров не зміг пробитися в півфінал, програвши у...Чемпион

Українка тріумфувала на престижному міжнародному турнірі

і Наталю Шестакову з Росії. Українка виграла 3 партії, 4 партії завершилися внічию і одного разу оступилася майбутньому чемпіону в загальному заліку Муроду Амріллаєву з Росії – в 6-му турі. Всього в турнірі брали участь 48 шашкістів. Мотричко була єдиним...Закарпатський Кореспондент

Українка виграла престижний шашковий турнір у Франції

Наталю Шестакову (Росія) - 9. Мотричко виграла 3 партії, 4 партії завершилися внічию і одного разу оступилася майбутньому чемпіону в загальному заліку Муроду Амріллаєву з Росії - в 6-му турі. Всього в турнірі брали участь 48 шашкістів, Мотричко була єдиним...Еспресо TV

в число футболістів, які провели сто і більше матчів в Лізі чемпіонів (102 і 163 відповідно). Іспанець лідирує і в загальному заліку. При цьому Касільяс і Буффон провели однакове число ігор за свої збірні 167. Окрім того, Касільяс встановив...Spy-Football

П.Порошенко про виступ українських паралімпійців на світовій першості з біатлону: феноменально

наших переможців лунав гімн України. П'ять разів весь подіум був українським! 47 медалей у скарбничці і беззаперечне перше місце в загальному заліку. "Пишаємося нашими співвітчизниками! Так тримати!" - додав П.Порошенко. Нагадаємо, 12 лютого на етапі Чемпіонату світу з лижних перегонів...Unn.com.ua

Команда міста Покровськ посіла перше місце на чемпіонаті з кікбоксингу у Краматорську

популяризації та розвитку кікбоксингу в Донецькій області, формування збірної команди Донецької області для участі у всеукраїнських змаганнях. За підсумками у загальному заліку команда м. Покровськ посіла перше місце, друге – виборола команда м. Лиман, а третє – отримала команда м.06239.com.ua - сайт городов Красноармейска и Димитрова

В Агрономічному відбулись змагання з пішохідного туризму

смуга перешкод (командний залік) та конкурсно-спортивна програма (туристичні навички і знання рідного краю). Згідно протоколів головної суддівської колегії переможцями у загальному заліку стали: І місце? Гермес 1, Вінницький район, тренери Добровольський М.П., Зулін Я.М.. ІІ місце? Крокус, м.Новини Вінниці

У «Дебюті» відбувся шаховий турнір

області з шахів серед юнаків та дівчат 24 вихованці «Дебюту» взяли участь у змаганні. Переможці турніру були визначені як у загальному заліку, так і у двох категоріях: серед дівчат та серед хлопців до 10 років. Першість виборола Кочерга Анжеліка, а...Нова доба

Юлія Джима продовжує займати одинадцяту сходинку загального рейтингу Кубка світу. Кубок світу-2016/17 з біатлону Загальний залік Станом на 19 лютого Чоловіки 1. Мартен Фуркад (Франція) - 1020 2. Антон Шипулін (Росія) - 690 3. Сімон Шемпп...Чемпион

Ю.Джима посіла шосте місце у мас-старті чемпіонату світу з біатлону

Дальмайєр (0), срібною призеркою стала американка Сьюзан Данклі (0) +4,6 с. Варто відзначити, що Ю.Джима продовжує займати 11-й рядок в загальному заліку Кубка світу, але від десятого місця її відділяє всього 3 очки. А.Меркушина в своєму першому повноцінному сезоні в...Unn.com.ua

Польща обрала свого учасника на фінал Євробачення у Києві

фіналі польського відбору співачку назвали переможницею усі члени журі, а за смс-голосуванням вона зайняла друге місце, що дало перемогу у загальному заліку, передає власний кореспондент Укрінформу. Переможниці символічно вручено авіаквиток на рейс Варшава-Київ, на фінал цьогорічного Євробачення.Високий замок

Рейтинг шкіл Полтави за результатами міських олімпіад 2016-2017 навчального року

і у минулорічному матеріалі, ми порівняли цей рейтинг із тим, який склали за результатами ЗНО 2016 року. Якщо ж порівнювати загальний залік шкіл із результатами попереднього навчального року, то перші чотири місця знову розіграли між собою 1-й ліцей та гімназії...Интернет-издание «Полтавщина»

С.Семенов посів п

думаю, що в такій конкуренції 5-е місце дуже гарне, заявив наставник чоловічої збірної України словак Юрай Санітра. Зауважимо, що у загальному заліку багата на кубкові очки гонка С.Семенова підняла його на 19-е місце, Дмитро Підручний опустився на 21-у позицію. Ну...Unn.com.ua

Сергій Семенов зберіг 19-тку сходинку у загальному заліку Кубка світу. 19. Сергій Семенов (Україна) - 309 21. Дмитро Підручний (Україна) - 279 39.Чемпион

Подруга Лукашенка та "король".

можна назвати друзями. За три олімпійських золота Лукашенко присвоїв Домрачевій звання "Героя Білорусі". Біатлоністка, після ще одного тріумфу- перемоги у загальному заліку Кубку світу-2015, вручила президенту копію свого головного трофею - Великого кришталевого глобусу. А він, у свою чергу, особисто...Еспресо TV

За результатами трьох особистих гонок був сформований старт лист на останню гонку чемпіонату світу - мас-старт. Чемпион

Габріела Коукалова: «Наступна мета - Пхьончхан»

- Прийміть вітання з черговою медаллю чемпіонату світу. Минулого року ви здобули Кубок світу у загальному заліку. Спорт.ua

Двоє українців потрапили у першу 20-ку Чемпіонату світу з біатлону

Тріумфував у гонці француз Мартен Фуркад, срібло - у норвежця Йоганеса Бьо, бронзу отримав ветеран світового біатлону Уле-Айнар Бьорндален. У загальному заліку Кубку Світу Дмитро підручний та Сергій Семенов знаходяться на 19-й та 2й позиції відповідно. Нагадаємо, як повідомляв УНН,...Unn.com.ua

Українка посіла 8 місце в гонці переслідування на ЧС з біатлону

Анастасія Меркушина не допустивши жодного промаху на стрільбі, Анастасія зайняла восьму сходинку. Юлія Джима із чотирма промахами 23-тя. Проте, в загальному заліку Джима йде 11-й і вже гарантувала собі місце в мас-старті чемпіонату світу. До речі, як і Меркушина 65...Unn.com.ua

Кубок світу-2016/17 з біатлону Загальний залік Чоловіки Станом на 11 лютого 1. Мартен Фуркад (Франція) - 872 2. Антон Шипулін (Росія) - 568 3. Сімон Шемпп...Чемпион