Жіночий турнір

У фіналі українець переміг представника Італії Джоя Вігані. ITF Жіночий турнір у Шарм-ель-Шейху Призовий фонд...Ukrainianwall

йому, аби стати чемпіоном Європи. Чемпіоном Європи став Олексій Чижов з Росії, срібним та бронзовими призерами стали громадяни Нідерландів. У жіночому турнірі міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська Ольга Балтажи посіла четверту позицію. Вона набрала рівноцінну кількість очок із срібним та бронзовим...Чемпион

Українські шашкісти створили сенсацію на командному чемпіонаті Європи

проти Литви. Доля нагороди визначилася в бліці, після того, як у класичному контролі та рапіді суперники зійшлися на нічиїх. У жіночому турнірі одеситка Вікторія Мотрічко та франківчанка Ольга Балтажи стали срібними призерками командного ЧЄ, поступившись в матчі за золото росіянкам.ДеПо

Фехтування: Національний кубок з фехтування на шпагах розіграли Пантелєєва та Свистіль

У жіночому турнірі Національний кубок розіграли вихованки Львівського училища фізичної культури Ксенія Пантелєєва (вип. Настя у чвертьфіналі програла Пантелєєвій, також з рахунком 14:15.Галичина спортивная

Жіночий турнір WTA Premier Wuhan Open Ухань, Китай Призовий фонд - 2 589 000 доларів Ukrainianwall

Жіночий турнір WTA Premier Wuhan Open Ухань, Китай Призовий фонд - 2 589 000 доларів Парний розряд Перше коло Людмила Кіченок/Надія Кіченок (Україна) - Аріна Фольц (Узбекистан)/Камола Умарова (Узбекистан) 6:4, Ukrainianwall

Еліна Світоліна вийшла до другого кола турніру в Китаї, обігравши американку Беттані Маттек-Сендс. Жіночий турнір WTA Premier Wuhan Open Ухань, Китай Призовий фонд – 2 589 000 доларів Перше коло...Ukrainianwall

Україна – найсильніша шахова держава!

шахістів світу 70-х років ХХ століття. Йому минуло 65 років, а він здобув 10 очок (11) – блискучий результат. У фінальному поєдинку жіночого турніру жереб звів дві найкращі команди минулої Олімпіади – Китай і Росію. Виграли б росіянки, вони б виходили на...Високий замок

обох команд дали змогу вибороти серед 175 держав нагороду, що вручається країні, яка показала кращий сумарний результат в чоловічому і жіночому турнірах Олімпіади. Слід відзначити, що ще одне звання найкращого шахіста Олімпіади отримав Андрій Волокітін. Львівський гросмейстер показав неймовірний результат...Народна Рада

Українські шахісти завоювали срібло і бронзу на Олімпіаді в Баку

Жіночий турнір виграла збірна Китаю на чолі з чемпіонкою світу Хоу Іфань. Ракурс

Ваврінка обіграв Джоковича у фіналі US Open

У фіналі Відкритого чемпіонату США швейцарець переграв першу ракетку світу Новака Джоковича. Нагадаємо, жіночий турнір US Open виграла Анжелік Кербер.Зеркало недели (газета)

У девятомуму турі саме збірна Індії буде суперником української. Щоденний Львів

Вавринка та Джокович вийшли до фіналу US Open

у чотирьох сетах обіграв французького тенісиста Гаеля Монфіса. Вирішальна зустріч відбудеться у ніч на неділю за київським часом. До фіналу жіночого турніру вдалося вийти Кароліні Плішковій з Чехії та німкені Анжеліці Кербер. Напередодні Плішкова обіграла в півфіналі американку Серену Вільямс.BBC Ukrainian

Це 13-й парний титул для 27-річної українки у кар'єрі Жіночий турнір у Батумі, Грузія Призовий фонд - $ 10 000...ДеПо

Це 13-й парний титул для 27-річної українки у кар'єрі. ITF Жіночий турнір у Батумі, Грузія Призовий фонд $ 10 000 Парний розряд Фінал Альона Фоміна / Лазарєва (Україна /...Ukrainianwall

Марченко поступився Ваврінці і покинув US Open

Іллі не тільки поліпшити особистий рекорд у рейтингу ATP, але ще і стати першою ракеткою України. Раніше до чвертьфіналу жіночого турніру не зуміла пробитися Леся Цуренко, яка програла Роберті...Зеркало недели (газета)

Марченко вийшов до четвертого кола US Open і стане першою ракеткою України

зустрінеться з третьою ракеткою світу Стеном Ваврінкою. Раніше українець зустрічався зі швейцарцем один раз і поступився. Нагадаємо, в четверте коло жіночого турніру пробилася Леся Цуренко...Зеркало недели (газета)

Кларесса Шилдс принесла США чергове золото Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро. Вона у фіналі боксерського турніру у категорії до 75 кг здолала Наухку Фонтейн з Нідерландів. Ukrainianwall

В матчі за "бронзу" жіночого турніру на Олімпіаді збірна Бразилії програла команді Канади Бразилія - Канада - 1:2 Голи: Беатріс, 79 - Роуз, 25, Сінклейр, 52...ДеПо

У фіналі жіночого баскетбольного турніру у Ріо зустрінуться Іспанія та США. Ukrainianwall