Жіночий турнір

Козлова подолала кваліфікаційний етап на турнірі WTA International у Швеції. У фіналі відбору українка віддала ллише чотири гейми представниці Туреччини. Жіночий турнір у Бостаді, Швеція...Чемпион

Катерина Монзуль розсудить принципове протистояння на жіночому Євро

У другому турі головного жіночого турніру Європи, який проходить у Нідерландах, бригада з України проведе матч принципових суперників. У п’ятницю 21 липня у матчі групи B...Спорт.ua

У другому турі головного жіночого турніру Європи, який проходить у Нідерландах, бригада з України проведе матч принципових суперників. У п’ятницю, 21 липня, у матчі групи B...1NEWS

оформила десятий одиночний професійний титул на турнірі в Москві. У вирішальному матчі змагань киянка впоралася з представницею Росії Валєнтіною Івахненко. Жіночий турнір у Москві, Росія...1NEWS

УНН. У Лондоні підійшли до завершення півфінальні поєдинки одиночного розряду жіночого турніру Вімблдону, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру. Поєдинок тривав 1 годину та 7 хвилин.1NEWS

Гандболістки Львівського державного університету фізичної культури - чемпіонки Універсіади України

державного університету фізичної культури (тренер — Віктор Згоба), яка й стала переможцем Універсіади України, принісши у скарбничку 536 очок.У гандбольному жіночому турнірі Універсіади України змагалися сім команд, які були розділені на дві групи. До першої потрапили: господарі, гандболістки ЛДУФК; команди...Галичина спортивная

гандболу Фінальна частина (Хорватія) Чоловіки 1/4 фіналу Хорватія - Норвегія Іспанія - Швеція Угорщина - Данія Україна - Росія У жіночому турнірі збірна України завершила другий груповий турнір поразками від Іспанії - 1:2 (17:15, 12:19, 4:5) і Росії - 0:2...Чемпион

У першому колі турніру в Ноттінгемі українка Даяна Ястремська програла в двох сетах Магдалені Рибариковій. Aegon Open Nottingham Жіночий турнір в Ноттігнемі, Великобританія Призовий фонд - 226 750 доларів Перше коло Магдалена Рибарікова (Словаччина) - Даяна Ястремська (Україна) 6:1, 6:2...1NEWS

на тутнірі серії ITF, який завершився в Італії. У фіналі турніру 23-річна українська тенісистка поступилася представниці Словенії Полоні Херцог. ITF Жіночий турнір у Брешії, Італія Призовий фонд - $ 60 000 Фінал Полона Херцог (Словенія, 7) - Ганна Позніхіренко (Україна)...1NEWS

Зіон - 2:4 (10:12, 11:4, 4:11, 12:10, 9:11, 2:11). Приємним для українських уболівальників настільного тенісу був результат першого кола парного жіночого турніру, коли Біленко та Вікторія Павлович з Білорусі обіграли перший номер посіву Матільду Екгольм зі Швеції і Гергіну Поти...Чемпион

стане першою жінкою-арбітром в історії елітного дивізіону чемпіонату Німеччини. Раніше Бібіана Штайнхаус обслуговувала матчі жіночих чемпіонатів Німеччини, працювала у фіналі жіночого турніру з футболу на Олімпіаді-2012. Поточний сезон вона провела у Другій Бундеслізі, де була головним арбітром, пише Футбол 24.Чемпион

Ангеліна Лисак на своєму дебютному чемпіонаті Європи посіла 5 місце

У м.Новий Сад (Сербія) 7 травня 2017р. завершився чемпіонат Європи з видів боротьби. У ваговій категорії до 60кг жіночого турніру 5 місце на своєму дебютному чемпіонаті серед європейської еліти посіла студентка ІІ курсу Львівського училища фізичної культури Ангеліна Лисак. У...Галичина спортивная

В одиночному розряді Україна не представлена. Ladies Open Biel Bienne - 2017 Жіночий турнір у Білі, Швейцарія...Чемпион

Плішкова / Голубич (Чехія / Швейцарія). В одиночному розряді Україна не представлена. Ladies Open Biel Bienne - 2017 WTA International Жіночий турнір у Білі, Швейцарія Призовий фонд - $ 226 750 Парний розряд Перший раунд Ольга Савчук / Олару (Україна...1NEWS

Збірна України повертається з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Вона стала віце-чемпіонкою Європи у жіночому турнірі ката.1NEWS

Українці здобули дві медалі на Чемпіонаті Європи з карате

ката і куміте. За інформацією комітету, срібну нагороду до скарбнички української збірної поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи в жіночому турнірі ката.Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. Окрім того, українець Олег Король виборов бронзову медаль, розділивши...Високий замок

з двома відзнаками, інформує сайт Спортивного комітету України. Срібну нагороду до скарбнички поклала Наталія Кочеткова. Вона стала віце-чемпіонкою Європи у жіночому турнірі "ката". Кращою за нашу представницю стала лише бельгійка Ен Дрісенс. У чоловічому "ката" Олег Король виборов бронзову медаль,...Чемпион

Кіченок і Якупович нав'язали боротьбу суперницям у другому сеті, але програли на тай-брейку. Abierto GNP Seguros - 2017 WTA International Жіночий турнір у Монтерреї, Мексика Призовий фонд - $ 226 750 Парний розряд Фінал Хібіно / Росольська (Японія / Польща,...Чемпион

Українсько-словенський тандем Надії Кіченок і Даліли Якупович виграв півфінальний поєдинок на мексиканському турнірі в Монтерреї. Жіночий турнір у Монтерреї, Мексика...1NEWS

Тенісистка Н.Кіченок пробилася до півфіналу турніру в Мексиці

У парному розряді тенісного жіночого турніру "Abierto GNP Seguros International" представниця України Надія Кіченок успішно подолала чвертьфінальний бар'єр, передає УНН з посиланням на сайт Великого тенісу...Unn.com.ua