Ескудера

Севілья сильніше Валенсії

Завдяки голам Пареха і Гарая у свої ворота Севілья зуміла в домашньому матчі переграти Валенсію. Новини футболу

Вольова перемога Барселони над Севільєю

Завдяки голам Мессі і Суареса Барселоні вдалося здобути гостьову вольову перемогу над Севільєю. Новини футболу

Нападники Монако й Атлетика Радамель Фалькао й Антуан Грізманн потрапили до символічної збірної тижня у Лізі Чемпіонів. Ukrainianwall

Перемогу андалусійському клубу принесли влучні удари Вєтто, Ескудеро, НЗонзі та Бен Єддера. А от Ювентус в кінці гри втратив перемогу над Ліоном. Spy-Football

Хорватська команда вже традиційно роздає очки всім підряд. Ліга чемпіонів4 турГрупа H"Севілья" - "Динамо" З - 4:0Голи: Вієтто, 31, Ескудеро, 66, Н'Зонзі, 80, Бен Йеддер, 87 Sportanalytic

Севілья - Динамо З 4:0 Голи: Лусіано Вьєтто 31, Серхіо Ескудеро 66, Стівен Н'Зонзі 80, Віссам Бен-Йєдер 87 Ua-football

Стадіон: Рамон Санчес Пісхуан (Севілья, Іспанія) Севілья Динамо (Загреб) 4:0 Ua-football

Сором ЦСКА і "Реала", перша втрата "Лестера" та інші результати ЛЧ

Голи: Ігуаї, 13 (пен.) - Толіссо, 85 Голи: Жермен, 13, Фалькао, 29, 41 Гол: Сілва, 37 ДеПо

Севілья перемагає Ліон

Завдяки голу Бен Йеддера Севільї вдалося на своєму полі обіграти Ліон. Новини футболу

"Севілья" не змогла здолати "Ейбар", який закінчував матч вдев'ятьох Вилучення: Йоель, 45, Гарсія, 86 ДеПо

Ювентус і Севілья голів не забивали

Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше. Новини футболу

"Севілья" здолала німецький "Майнц" у товариській грі Сектор, Коноплянка вийшов в стартовому складі і провів на полі 63 хвилини. Єдиний гол в матчі на 57-й хвилині забив Ескудеро. ДеПо

Український півзахисник провів увесь поєдинок на лаві запасних "Ліверпуль" - "Севілья" 1:3 Гол: Старрідж, 35; "Севілья": Сорія, Коке, Рамі (Колодзейчак, 78), Ескудеро, Каррісу, Банега, Нзонзі, Вітол, Крихов'як, Маріано, Гамейро. Попередження: Ловрен, 30; ДеПо

"Атлетик" приймав команду Унаї Емері в 38-му турі Примери "Атлетик" - "Севілья" 3:1 Попередження: Рауль Гарсія, 5; Кристофоро, 39; "Атлетико" - "Сельта" 2:0 Голи: Торрес, 51; ДеПо

Коноплянка вийде у стартовому складі "Севільї" у матчі проти "Шахтаря"

"Шахтар" - "Севілья", початок 28 квітня 2016 року о 22:05 Дивитися онлайн відео трансляцію матчу "Шахтар" - "Севілья" Галичина спортивная

В Андалусійському дербі "Севілья" здолала "Бетіс" - 2:0 Попередження: Банега, Гамейро, Рейес, Екудеро, Маріано - Мусонда, Пессель, Сехудо, Вестреманн ДеПо

Команди зустрічалися в 34 турі Прімери "Спортінг" - "Севілья" 2:1 Голи: Іборра, 8; Крихов'як, 22 (авт); Попередження: Куельяр, 53; ДеПо

Команди зустрічалися в межах 33 туру Прімери "Севілья" - "Депортіво" 1:1 Голи: Іборра, 21; Попередження: Лопо, 61; ДеПо

Український півзахисник вийшов на 51-ій хвилині, заробив жовту карту і реалізував пенальті в післяматчевій серії Голи: Адуріс, 57; Морено 98; де Маркос, 102; Ось як пробивав пенальті Євген Коноплянка. А це голи під час матчу ДеПо

Поки українець відновлюється після травми, команда пропуска чотири голи від "Реала" "Реал" - "Севілья" 4:0 Голи: Бензема, 6; Роналду, 64; Попередження: Варан, 26; ДеПо