Еліно

В основній сітці Вімблдонського турніру-2017 стартують Олександр Догополов, Еліна Світоліна, Леся Цуренко та Катерина Бондаренко. «Шоста» ракетка світу Еліна Світоліна посіяна на турнір під п'ятим номером, Олександр Долгополов - під 90-м. Про це повідомляє XSPORT із посиланням на офіційний сайт...Гал-info

Після перемоги на турнірі у Римі Світоліна очолила чемпіонську гонку WTA

Перша «ракетка» України Еліна Світоліна після перемоги на турнірі Italian Open в Римі очолила чемпіонську гонку WTA. Громадське телебачення

Українка в ніч на 22 травня здобула перемогу в жіночому тенісному турнірі, який проходив в Римі Слободской край

Рейтинг WTA.

Українка Еліна Світоліна після перемоги на турнірі в Римі піднялася на шосту позицію в рейтингу WTA. iPress

Еліна Світоліна здобула перемогу над Сімоною Халеп у вирішальному матчі турніру серії WTA в Римі. Гал-info

Українка Світоліна стала переможницею турніру WТА в Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) серії Premier 5 в Римі (Італія). iPress

Перша «ракетка» України Світоліна перемогла у турнірі в Римі

Еліна Світоліна здобула перемогу над румункою Сімоною Халеп у вирішальному матчі Italian Open в Римі. Громадське телебачення

Internazionali BNL d'Italia - 2017 Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія Еліна Світоліна (Україна, 8) - Гарбінє Мугуруса (Іспанія) - 4:1 відмова Чемпион

Тенісистка оновила національний рекорд України

Еліна Світоліна вийшла у фінал престижного турніру в Римі zaxid.net

Українська тенісистка Еліна Світоліна вперше вийшла у третій раунд турніру в Римі zaxid.net

Тенісистка Світоліна перемогла у першому матчі турніру WTA у Римі

Українська тенісистка Еліна Світоліна здобула перемогу у першому матчі одиночного розряду на турнірі Жіночої тенісної асоціації серії Premier 5 в Римі Громадське телебачення

Internazionali BNL d'Italia - 2017 Жіночий тенісний турнір у Римі, Італія Призовий фонд - $ 2 775 745 Чемпион

Українка Світоліна повернулась в десятку кращих тенісисток рейтингу WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася в оновленому рейтингу Women's Tennis Association (WTA). iPress

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна програла у стартовому раунді турніру у Мадриді. Раніше повідомлялося, щоЦуренко на старті поступилася Кароліні Плішковій. 1NEWS

Світоліна програла в Мадриді вже в стартовому турі змагань

Перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала поразки вже у першому раунді престижного турніру в Мадриді Mutua Madrid Open (призовий фонд -? 5,9 мільйони). iPress

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна програла у стартовому раунді турніру у Мадриді. Раніше повідомлялося, що Цуренко на старті поступилася Кароліні Плішковій. Жіночий тенісний турнір у Мадриді, Іспанія Чемпион

"Перша ракетка" Еліна Світоліна показала звабливе фото у бікіні

Світоліна сумує за морем Українська тенісистка Еліна Світоліна, яка напередодні виграла престижний турнір в Стамбулі, виклала у Інстаграм звабливе фото з моря. Глянец.com