Еліно

Світоліна перемогла першу ракетку світу в плей-офф Кубку Федерації

Українська тенісистка Еліна Світоліна в рамках матчу плей-офф Кубку Федерації перемогла першу ракетку світу Анжелік Кербер Громадське телебачення

Кубок Федерації-2017 з тенісу Плей-офф Світової групи Німеччина - Україна - 1:0 Юлія Гергес - Еліна Світоліна - 4:6, 6:1, 6:4 Чемпион

"Заєць та чарівний барабан"

Казки про тварин створені чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. За допомогою закладки зовсім не складно перевірити, чи правильно ви відповіли на запитання. Буквоид

Еліна Світоліна заявила, що зіграє за збірну України в Кубку Федерації проти Німеччини. Експрес

Еліна Світоліна поступилась сьомій ракетці світу на турнірі у США zaxid.net

Світоліна програла відомій іспанці

Українська тенісистка Еліна Світоліна не змогла пробитись до чвертьфіналу турніру в США. Sportanalytic

Харківська тенісистка у трьох сетах поступилася іспанці Гарбінє Мугурусі. Слободской край

Українська тенісистка Еліна Світоліна названа найкращою серед всіх своїх колег на планеті за підсумк... Експрес

Українка Еліна Світоліна стала найкращою тенісисткою WTA у лютому

Українка Еліна Світоліна стала найкращою тенісисткою WTA за підсумками лютого 2017 року. iPress

Наша збірна виборола місце в плей-офф першої світової групи Кубку Федерації, а найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна вперше в кар'єрі увійшла в топ-10 рейтингу WTA: Івано-франківський портал новин "Репортер"

10-а ракетка світу Еліна Світоліна вирішила знятися з турніру в Куала-Лумпур. Чемпион

Харківська тенісистка через травму гомілкостопа знялася з турніру в Куала-Лумпур. Слободской край

Українська тенісистка вперше увійшла у ТОП-10 світового рейтингу! Експрес

Еліна Світоліна ввійшла у топ-10 найсильніших ракеток світу zaxid.net

Тенісистка Еліна Світоліна стала переможницею турніру WTA Premier 5 Dubai Duty Free Tennis Championships. Слободской край

Українська тенісистка Еліна Світоліна виграла престижний міжнародний турнір серії WTA в Дубаї. Європейська Україна - European Ukraine

Українка вперше потрапила у топ-10 рейтингу WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна в суботу перемогла колишню першу ракетку світу Кароліну Возняцкі на турнірі Dubai Open. iPress

У Дубаї (ОАЕ) завершився тенісний турнір Dubai Duty Free Championships. У фінальному матчі українка Еліна Світоліна обіграла Каролін Возняцкі з Данії. Гал-info

Запись Світоліна тріумфувала у Дубаї, встановивши рекорд Ук впервые появилась Видео новости Украины и Мира. Выбор 2014