Еліно

У Цинциннаті (США) завершився матч третього кола тенісного турніру Western & Southern Open, в якому українка Еліна Світоліна програла Юлії Гергес з Німеччини, - УНІАН. Гал-info

Еліна Світоліна вийшла до третього раунду престижного турніру WTA в Цинциннаті. Гал-info

Дмитро Стасюк: Кар

Україну та тенісний світ продовжує дивувати 23-річна одеситка Еліна Світоліна. Sportgid

Перша "ракетка" України і 5-й номер світової класифікації Еліна Світоліна стала переможницею представницького турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) Premier 5 Rogers Cup у Торонто (Канада) Івано-франківський портал новин "Репортер"

Українка Світоліна після чергової перемоги стала четвертою ракеткою світу

Українська тенісистка Еліна Світоліна піднялася на одну сходинку в оновленому рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA) і тепер займає 4 місце. Громадське телебачення

Для Возняцкі фінальний матч в Торонто став шостим в сезоні, і всі шість попередніх датчанка програла. Світоліна піднялася на четверте місце у рейтингу WTА. Урядовий Кур'єр

Українська тенісистка стала переможницею турніру серії Premier 5 в канадському Торонто. Слободской край

Фінал. Еліна Світоліна - Каролін Возняцкі - 6:4, 6:0

Цими миттєвостями можна насолоджуватись вічно! Повідомляє сайт Sportanalytic.com. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: WTA Торонто. Sportanalytic

Українська тенісистка Світоліна виграла турнір WTA серії Rogers Cup

Перша ракетка України Еліна Світоліна стала переможницею тенісного турніру WTA серії Rogers Cup Громадське телебачення

Українська тенісистка Світоліна перемогла у фіналі турніру Rogers Cup

Українська спортсменка Еліна Світоліна у фіналі турніру Rogers Cup перемогла колишню першу ракеткою світу - Каролін Возянцькі Громадське радіо

Світоліна виграла турнір в Торонто, здолавши у фіналі Каролін Возняцкі

Українська чемпіонка Еліна Світоліна у фіналі Rogers Cup, який пройшов у канадському Торонто, тріумфувала над колишньою першою ракеткою світу - датчанкою Каролін Возянцькі. Єдність

Українська тенісистка, перша ракетка України Еліна Сітоліна вийшла до фіналу турніра WTA Premier 5 Rogers Cup, що проходить у Торонто (Канада). Украинская Правда

Українка Еліна Світоліна пройшла до фіналу тенісного турніру WTA

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла у 1/2 фіналу престижного тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Канаді та вийшла у фінал змагань. Громадське телебачення

Перша ракетка України Еліна Світоліна розгромно перемогла у півфіналі турніру Premier 5 в Торонто, обігравши у двох сетах Сімону Халеп - 6:1, 6:1. Гал-info

Rogers Cup: Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру в Торонто

Еліна Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру серії Premier 5 - Rogers Cup Молодой буковинец

Перша ракетка України Еліна Світоліна обіграла переможницю Вімблдону-2017 Гарбіньє Мугурузу. Украинская Правда

Українка перемогла чемпіонку тенісного турніру Вімблдона

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла чемпіонку тенісного турніру «Вімблдон» - 2017 Громадське радіо

Перша ракетка України Світоліна перемогла чемпіонку Вімблдона Мугурусу

Перша ракетка України Еліна Світоліна перемогла чемпіонку тенісного турніру "Вімблдон"-2017 Гарбінє Мугурусу в 1/4 фіналу тенісного турніру WTA серії Rogers Cup у Торонто. iPress

Перша "ракетка" України і 5-й номер світової класифікації Еліна Світоліна пробилася до 1/2 фіналу престижного турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) у Торонто (Канада) із призовим фондом $2,43 млн. Гал-info