Долгополов

О.Долгополов пробився у чвертьфінал тенісного турніру в Ріо-де-Жанейро

Лідер українського чоловічого тенісу Олександр Долгополов продовжив перемагати на південноамериканських ґрунтових турнірах, повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу України.У поєдинку 1/8 фіналу змагань в...Unn.com.ua

Українець вперше за два тижні дозволив супернику взяти сет. Український тенісист Олександр Долгополов продовжує успішно виступати на ґрунтових кортах у Південній Америці. У матчі за вихід у чвертьфінал турніру ATP-500 Rio Open в...Високий замок

Долгополов вийшов до чвертьфіналу

Перша ракетка України Олександр Долгополов продовжує успішний грунтовий сезон. Сьогодні Сашко у трьох сетах переміг аргентинця Себальйоса.Sportanalytic

Світоліна здобула вольову перемогу і вийшла до 1/4 фіналу

Американка Крістіна Макхейл зуміла виграти перший сет, але на більше її не вистачило. Долгополов переміг 6-го сіяногоСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

О.Долгополов переміг екс-третю ракетку світу Д.Феррера на старті змагань в Ріо-де-Жанейро

У стартовому раунді основної сітки ґрунтового турніру АТР-500, що стартував у столиці Бразилії Ріо-де-Жанейро, українець Олександр Долгополов протистояв шостому сіяному змагань іспанцеві Давиду Ферреру (29 номер в АТР), передає кореспондент УНН.Вже у першому геймі зустрічі нашому співвітчизнику...Unn.com.ua

100 лет отметила одесситка Анна Долгополова

Долгожительница Киевского района Одессы Анна Пантелеевна Долгополова 20 февраля принимала поздравления со 100-летием. Поздравить почтенную одесситку с этой знаменательной датой пришли представители Киевской районной... On.od.ua

Пенсионерка Алла Долгополова 20 февраля отметила свой 100-летний юбилей. Появилась на свет Долгополова в селе Куяльник Котовского района Одесской области в крестьянской семье. Ведомости

Долгожительница Киевского района Одессы Анна Пантелеевна Долгополова принимала поздравления со 100-летним юбилеем. Слово

Долгополов повернувся у Топ-50 найсильніших тенісистів світу

Українець піднявся на 16 позицій після перемоги на турнірі в аргентинському Буенос-Айресі. УНИАН (ИА)

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі.Гал-info

О.Долгополов повернувся до топ-50 рейтингу кращих тенісистів світу

Як повідомляв УНН, О.Долгополов тріумфував на тенісному турнірі в Буенос-Айресі.Unn.com.ua

Долгополов знову увійшов до топ-50 тенісистів світу

Українець виграв турнір АТР вперше з 2012 року. Тепер Долгополов займає 50-е місце в списку найсильніших гравців планети.Зеркало недели (газета)

Український тенісист виграв престижний турнір у Буенос-Айресі

Українець Олександр Долгополов виграв турнір серії ATP World Tour 250 в Буенос-Айресі. Це перший титул на турнірах серії АТР для українських тенісистів з...Погляд

Ця перемога дозволила Олександру Долгополову піднятися з 66-го на 50-те місце в рейтингу ATP: Івано-франківський портал новин "Репортер"

Олександр Долгополов здолав п'яту ракетку світу у фіналі турніру в Буенос-Айресі...zaxid.net

Долгополов виграв турнір у Буенос-Айресі

Українцю знадобилося два сети, щоб стати переможцем турніру. Долгополов займає 66-ту позицію у світовому рейтингу.Зеркало недели (газета)

Долгополов взяв трофей, перемігши 5-ту ракетку світу

Український тенісист Олександр Долгополов підкорив турнір в Аргентині із призовим фондом 546 тисяч доларів. Світоліна завоювала перший трофей у цьому роціСайт Sportanalytic.com, читай новини...Sportanalytic