На кого работала Бутина Оба этих вопроса далеко не простые. Деловая столица (газета)

18.07.2018 Нещодавно фотошпигуни помітили на дорожніх тестах в Детройті нове покоління седана Subaru Legacy та опублікували отримані фотознімки в Мережі. Subaru Legacy отримає модернізовані радіаторну решітку, оптику, бампера і...Новини світу та України

ТОП-5 лучших городов США для пенсионеров

городу развиваться. shutterstock 4/Гранд-Рапидс, штат Мичиган Город Гранд-Рапидс, располагающийся на севере США, является вторым по величине городом в Мичигане после Детройта. Тут особенно понравится художникам и любителям искусства. Раз в год город превращается в одну сплошную художественную галерею, где местные...Usa.one

Український захисник Святослав Михайлюк провів кращий матч у формі озерних.  Підопічні Майлза Саймона зі стартових хвилин захопили ініціативу в грі проти Детройт Пістонс, переграючи суперника на обох кінцях майданчика. Влучні атаки від лідерів Лейкерс Михайлюка та Харта не дозволили сумніватися в...UkrBasket

Українець Михайлюк вразив результативністю у грі за "Лейкерс"

112:109 та вийти до фіналу Літньої ліги НБА. Там "Лейкерс" зіграють проти "Портленда". У попередній грі Літньої ліги НБА проти "Детройта" Михайлюк викликав захоплення блискучим результативним проходом через весь майданчик.Еспресо TV

Subaru Legacy нового поколения замечен во время тестов

в начале 2019 года.Компания Subaru приступила к дорожным тестам седана Legacy нового поколения. Автомобиль заметили во время испытаний недалеко от Детройта. Шпионские фотографии новинки были выложены изданием Motor1. По их данным, седан следующего поколения будет представлен в начале следующего года.Avtoblog

и подписали с ним трехлетний контракт на сумму в 4,6 миллионов долларов. Ранее "Апостроф" сообщал о блестящей игре Михайлюка против "Детройта", в которой он набрал 19 очков.Апостроф

Результативною грою черкасець виводить "Лейкерс" у півфінал Літньої ліги

школи баскетболу продовжує вражати своєю грою на заокеанському паркеті. Напередодні Святослав Михайлюк у складі "Лос-Анжелес Лейкерс" відіграв кращий матч проти "Детройт Пістонс". Фінальна сирена зафіксувала рахунок 101:78 на користь команди українця. Святослав відіграв на паркеті 21 хвилину. За цей час...ВIККА

Детройтский автосалон могут перенести

Автомобильная выставка может поменять название, это заявление сделал глава Ассоциации автодилеров Детройта. УРА-ИНФОРМ.com

Результативна гра Михайлюка допомогла "Лейкерс" вийти у півфінал Літньої Ліги НБА

Лас-Вегасі продовжилась цьогорічна Літня Ліга НБА в рамках якої відбулися чвертьфінальні зустрічі, в одній з яких Лейкерс Святослава Михайлюка протистояв Детройту, передає кореспондент УНН. У першій половині українець був гострим в атаці та приніс Лос-Анджелесу значну кількість очок, забивши з...Unn.com.ua

Украинский защитник Святослав Михайлюк помог Лейкерс победить Детройт (101: 78) в матче Летней лиги НБА. Наш баскетболист набрал 19 очков за игровое время.Ua-football

Михайлюк: Відчуваю, що з кожним днем граю дедалі краще

Український захисник Святослав Михайлюк допоміг Лейкерс перемогти Детройт (101:78) в матчі Літньої ліги НБА. Наш баскетболіст набрав 19 очок за ігровий час. Коментуючи гру українець зазначив, що з...Ua-football

Михайлюку вже аплодує сам Леброн Джеймс.

на свій рахунок 19 балів. Відео атаки українського баскетболіста, яка викликала захоплення у Леброна: Нагадаємо, команда "Лейкерс" українця Михайлюка обіграла "Детройт Пістонс" з рахунком 101:78 і війшла до півфіналу Літньої ліги НБА. Гравець збірної України з баскетболу Святослав Михайлюк став...Ua-football

Михайлюк: Я становлюсь лучше с каждым днем

Атакующий защитник Лос-Анджелес Лейкерс Святослав Михайлюк поделился мнением об игре Летней лиги НБА против Детройта. "Мы лучше узнали друг друга, стали больше доверять один другому.Телеграф

Святослав Михайлюк Зоряному новачку Лос-Анджелес Лейкерс Леброну Джеймсу сподобалися дії Михайлюка у чвертьфіналі Літньої ліги НБА між своєю командою і Детройтом. Лейкерс здобули перемогу з різницею більше, ніж в 20 очок, а найрезультативнішим у складі Озерних став українець Святослав Михайлюк,...Чемпион

Святослав Михайлюк набрав 19 очок в матчі Літньої ліги НБА проти "Детройт Пістонз" і став найрезультативнішим гравцем команди. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 101:78 на користь команди українця. За 21 хвилину на паркеті...24 канал

Українець Михайлюк став найрезультативнішим у матчі за "Лейкерс"

Гравець яскраво почав кар'єру в НБА. Форвард "Лейкерс" Святослав Михайлюк допоміг своїй команді обіграти "Детройт" (101:78) в чвертьфіналі Літньої ліги НБА. Українець провів на паркеті 21 хвилину, набрав 19 очок, зробив 4 підбирання, зробив 2...Зеркало недели (газета)