Демнить

Відео голів і огляд матчу

Кубок України. третій раунд Львів. Стадіон "СКІФ" СКК Демня - ФК Львів 1:2 Голи: Борик 44 - Кисленко 40, Омельченко 90+1 Галичина спортивная

Видеообзор матча Ua-football

На последних минутах львовяне вырывают победу Ua-football

Львов. Стадион "СКИФ". Ua-football

Львів. Стадіон "СКІФ". СКК Демня - ФК Львів Ua-football

LIVE з 19:00

Дивіться пряму трансляцію матчу 1/16 фіналу Кубка України 20 вересня в матчі 1/16 Кубка України «Демня» прийме «Львів». Початок поєдинку о 19:00. Спорт.ua

СКК "Демня" - ФК "Рочин" 1:4 - відео голів та огляд матчу

СКК "Демня" - "Рочин" Соснівка 1:4 Голи: 0:1 - Домальчук Олег, 52; 0:2 - Найдишак Олексій, 58; 1:4 - Кухарський Андрій, 90+4 Галичина спортивная

Кубок України. Демня – Полісся. LIVE с 17:00

Слідкуйте за матчем у прямому ефірі починаючи з 17:00. Спорт.ua

СКК Демня - Полесье Ua-football

СКК Демня - Полісся Демня. Стадіон ім. Ua-football

Аматорский коллектив "Демня" продолжает борьбу в Кубке Украины. Сегодня они сыграют с командой второй лиги "Полесье". Террикон

Спортивно-культурний клуб «Демня», винниківський «Рух» та футбольний клуб «Львів» пройшли перший раунд Кубка України. Гал-info

Первый предварительный этап. Ua-football

Спортивно-культурний клуб «Демня» з Львівщини став срібним призером Кубка України серед аматорів. Гал-info

СКК "Демня" - ФК "Львів" 1:1 - відео голів

1/4 Кубку України серед аматорів. Матч-відповідь.26 квітня 2017, 16-00, стадіон ім. В. Кузіва с. Демня. СКК "Демня" - ФК "Львів" - 1-1. Голи:???, 30 - Шпирка, 46. Галичина спортивная

Спортивно-культурий клуб «Демня» вперше у своїй історії став чемпіоном Львівської області з футболу. Гал-info

Спортивно-культурний культурний клуб «Демня» став володарем Кубка Львівської області 2016 року. Гал-info

Кубок України: "Демня" поступилась друголіговому "Інгульцю" - відео

"Демня" поступилась друголіговому "Інгульцю" в 1/32 фіналу Кубка України Галичина спортивная