Про це заявив спортивний директор німецького клубу Міхаель Цорк. Ніяких переговорів з" Барселоною "клуб не веде. Ua-football

Барселона практично улагодила трансфер півзахисника дортмундської Боруссії Усмана Дембеле. Напередодні представники Барселони зустрілися з агентом футболіста. 1NEWS

Барселона узгодила трансфер нападника дортмундської Борусії Усмана Дембеле, повідомляє Bild. Ua-football

Переговори вже почались, при цьому пріоритет "Синіх" віддається першому через нижчу ціну. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Боруссия Д - Боруссия М - 4:1. Аккорд Дембеле

Обамеянг забил свои 14-й и 15-й голы в текущем чемпионате Ua-football

У "Барселоні" знайшли нове підсилення

Нападник "Селтіка" Мусса Дембеле наблизився до переходу в "Барселону". Каталонці збільшать пропозицію по 20-річному гравцю збірної Франції і хочуть бачити його у себе вже влітку. Футбольні трансфери

"Селтік" сьогодні завоював свій черговий трофей. У фінальному матчі Кубка Ліги був обіграний "Абердін". Рекорд належить "Рейнджерс", який даний трофей завойовував 27 разів. Ua-football

Нападник дортмундської Боруссії Усман Дембеле потрапив у список інтересів мадридського Реала. Ua-football

13-річний Карамоко Дембеле із академії Селтіка зіграв за старшу команду U-20 і навіть в такому віці повозив старших суперників Spy-Football

"Арсенал" розпочав боротьбу за Дембеле

Лондонський "Арсенал" проявляє інтерес до форварда шотландського "Селтіка" Мусса Дембеле. Зарубіжні ЗМІ інформують, що саме Дембеле стане головною трансферною ціллю "Арсенала". Футбольні трансфери

Дайер, як і Дембеле, вибув після матчу з чорними котами, провівши до цього 6 ігор. Ua-football

"Арсенал" зацікавлений у підписанні нападаючого "Селтіка" Мусси Дембеле, повідомляє The Sun. Ua-football

У матчі "Селтік" - "Манчестер Сіті" в 2 турі групового етапу Ліги чемпіонів рахунок вже 3:2 на користь господарів Як повідомляє Depo. Сектор, свій другий гол в матчі забив Дембеле. ДеПо

У матчі Ліги чемпіонів між "Селтіком" та "Манчестер Сіті" господарі несподівано забили швидкий гол Сектор. Автором голу вже на 3-й хвилині став Мусса Дембеле. ДеПо

Керівництво "Вест Хема" виставило ультиматум головному тренеру

Головному тренеру "Вест Хема" Славену Білічу загрожує відставка. Після 6 турів Вест Хем займає 18 місце в АПЛ. Футбольні трансфери

"Селтік" втратив хорошу нагоду зрівняти рахунок в матчі з "Барселоною" На 24 хвилині "Селтік" заробив пенальті, проте Дембеле його не реалізував. Натомість вже через кілька хвилин Мессі оформив дубль - 2:0. ДеПо