Боруссия Д - Боруссия М - 4:1.

Обамеянг забил свои 14-й и 15-й голы в текущем чемпионате Ua-football

У "Барселоні" знайшли нове підсилення

Нападник "Селтіка" Мусса Дембеле наблизився до переходу в "Барселону". Каталонці збільшать пропозицію по 20-річному гравцю збірної Франції і хочуть бачити його у себе вже влітку. Футбольні трансфери

"Селтік" сьогодні завоював свій черговий трофей. У фінальному матчі Кубка Ліги був обіграний "Абердін". Рекорд належить "Рейнджерс", який даний трофей завойовував 27 разів. Ua-football

Нападник дортмундської Боруссії Усман Дембеле потрапив у список інтересів мадридського Реала. Ua-football

13-річний Карамоко Дембеле із академії Селтіка зіграв за старшу команду U-20 і навіть в такому віці повозив старших суперників Spy-Football

"Арсенал" розпочав боротьбу за Дембеле

Лондонський "Арсенал" проявляє інтерес до форварда шотландського "Селтіка" Мусса Дембеле. Зарубіжні ЗМІ інформують, що саме Дембеле стане головною трансферною ціллю "Арсенала". Футбольні трансфери

Дайер, як і Дембеле, вибув після матчу з чорними котами, провівши до цього 6 ігор. Ua-football

"Арсенал" зацікавлений у підписанні нападаючого "Селтіка" Мусси Дембеле, повідомляє The Sun. Ua-football

У матчі "Селтік" - "Манчестер Сіті" в 2 турі групового етапу Ліги чемпіонів рахунок вже 3:2 на користь господарів Як повідомляє Depo. Сектор, свій другий гол в матчі забив Дембеле. ДеПо

У матчі Ліги чемпіонів між "Селтіком" та "Манчестер Сіті" господарі несподівано забили швидкий гол Сектор. Автором голу вже на 3-й хвилині став Мусса Дембеле. ДеПо

Керівництво "Вест Хема" виставило ультиматум головному тренеру

Головному тренеру "Вест Хема" Славену Білічу загрожує відставка. Після 6 турів Вест Хем займає 18 місце в АПЛ. Футбольні трансфери

"Селтік" втратив хорошу нагоду зрівняти рахунок в матчі з "Барселоною" На 24 хвилині "Селтік" заробив пенальті, проте Дембеле його не реалізував. Натомість вже через кілька хвилин Мессі оформив дубль - 2:0. ДеПо

Дембеле таки дістанеться "Боруссії"

Отож, в найближчий час слід очікувати підписання повноцінного контракту. Як зазначається у джерелі, Дембеле пропонують п'ятирічну угоду. Футбольні трансфери

Пропонуємо вашій увазі оглянути найкращі моменти за участі Дембеле>https://youtu.be/wuU4oGR0k8s Футбол газета

"Ренн" вважає, що 35 млн. євро "Барселони" замало

Проте французи цю суму вважають замалою і не хочуть відпускати свого гравця. В останньому матчі чемпіонату Франції Дембеле відзначився хет-триком. Футбол газета

Подейкують, що уже літом "Барселона" намагатиметься отримати Дембеле. Футбол газета

"Тоттенхем" не відпускає бельгійського хавбека

"Я щасливий бути частиною майбутнього "Тоттенхема", тому я радий, що продовжив угоду". Футбольні трансфери

"Тоттенгем" - "Сандерленд" - 4:1 відео голів

0:1 Вaн Анхoлт 1:1 Еріксeн 2:1 Дембелe. "Тоттенгем" - "Сандерленд" - 4:1 відео голів: Галичина спортивная

Невероятный гол Дембеле из-за пределов штрафной (видео)

Тоттенхэм (Англия) - Андерлехт (Бельгия) 2:1 Дембеле Ukrainefootball.net

Тоттенхем перемагає Андерлехт

Завдяки голу Мусса Дембеле в кінці поєдинку лондонський Тоттенхем здобуває перемогу над бельгійським Андерлехтом. Новини футболу