двічі

Й.Столтенберг: заборонене озброєння на Донбасі використовується двічі на хвилину

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ цього тижня повідомила, що заборонене мінськими угодами озброєння використовується двічі на хвилину, тому НАТО закликали сторони до виконання своїх зобовязань. Про це під час брифінгу у Брюсселі заявив Генсек Альянсу...Unn.com.ua

Франція двічі постраждала від системи відеоповторів у товариському матчі проти Іспанії. Форвард Мілана забив перший гол за національну збірну Іспанії.1NEWS

Кременчуцьке протистояння: залізничники двічі залучали "Азов", адміністрація - поліцію

У локомотивному депо вчора страйкували залізничники. Як стало відомо, на сьогодні страйк призупинено. Полтава-Инфо

У товариському матчі між футбольними збірними Франції та Іспанії двічі змінювалося рішення головного арбітра через участь відеоасистента.Гал-info

БК "Тернопіль" свої чергові матчі другого етапу змагань проводив у м. Дніпро Спорт Тернопільщини

Чернівецька міськрада двічі невдало намагалася висловити недовіру Каспруку через хабар в управлінні освіти

Депутати фракції "Рідне місто" запропонували висловити недовіру міському голові через інцидент в управлінні освіти Молодой буковинец

У Черкасах навчають малюків бойовому мистецтву джиу-джитсу

Двічі на тиждень кваліфікований тренер допомагає дітлахам ставати сильнішими і впевненішими у собі, розвивати витривалість. Займаються цим видом бойового мистецтва діти від 5 років. Нова доба

Команди провели два матчі в межах 10-го туру жіночої гандбольної Суперліги. Гал-info

Збірна України втрачає очки

Наші юнаки провели новий матч елітного раунду кваліфікації на чемпіонат Європи. З голландцями Україна показувала грала на рівних, але двічі пропустила на останніх хвилинах.Sportanalytic

На Мукачівщині працівники поліції двічі за минулу добу вилучали в громадян наркотичні речовини.Ужгород.net.ua

БК "Тернопіль-ТНЕУ" у двох домашніх матчах переміг кременчуцький "Кремінь". Спорт Тернопільщини

У двох виїзних матчах проти лідера української Суперліги «Хіміка» з Южного «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» очікувано двічі програла.ОГО.ua

Нетверезий водій у Львові вчинив подвійну ДТП zaxid.net

Триває другий етап Чемпіонату України з баскетболу у вищій лізі. Рівненський "БК 93" нині бореться у вісімці за вихід у фінальну четвірку. Все

Реал Мадрид на виїзді здолав Атлетик

Підопічні Зінедіна Зідана двічі вразили ворота суперника, на що Баски відповіли лише голом Адуріса(1:2) Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті.Новини футболу

Сейм Литви прийняв резолюцію, якою двічі закликав Росію припинити окупацію Криму, передає УНН з поси...Експрес

Незабаром тут висадять 46 нових дерев - ясенів білоквіткових, замість зрубаних 29-ти. Сайт міста Ужгорода