Гречишкін

України 2016/17 Волинь: 1. Кичак, 18. Задерецький, 24. Горопевшек, 9. Мемешев, 22. Шаповал, 26. Тетеренко, 38. Зоря: 1. Шевченко, 12. Гречишкін, 7. Петряк, 8. Харатін, 15. Калитвинцев, 39. Опанасенко, 11.Чемпион

"Ворскла" - "Зоря" - 1:2

"Зоря" на класі перемогла непростого суперника. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України20 тур"Ворскла" - "Зоря" - 1:2Голи: Шарпар, 77 (пен) - Гречишкін, 28, Калитвинцев, 45 (пен)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Зоря" спокійно обіграла на виїзді "Ворсклу"

Полтавська "Ворскла" в матчі 20-го туру УПЛ програла "Зорі".Повідомляє сайт Футбол Україна. >"Ворскла" - "Зоря" 1: 2Голи:0: 1 - 24 Гречишкін, 0: 2 - 45, пенальті Калитвинцев, 1: 2 - 73, пенальті Шарпар."Ворскла" - Шуст, Чеснаков, Чижов, Пердута, Шарпар, Ткачук...Football-ukraine.com

"Динамо" здобуло вольову перемогу над "Зорею" - 1:2

Сьогодні, 25 лютого, "Зоря" в Запоріжжі програла "Динамо" (1: 2). Перемогу киянам приніс гол Бесєдіна на 29-й хвилині матчу. Sportgid

тайм): Чуваєв, Пилявський, Шершень, Ярмаш, Опанасенко, Бабенко, Харатін, Ліпартія, Бонавентуре, Безбородько, Кулач. Зоря (2-й тайм): Левченко, Сухоцький, Форстер, Чечер, Опанасенко, Гречишкін, Чайковський, Любенович, Паулінью, Петряк, Кадімян.Чемпион

У черговому контрольному матчі на турецькому зборі команда Юрія Вернидуба програла Торпедо-БелАЗу. Чемпион

ТМ. Зоря мінімально здолала Локомотив Ташкент

Петряк, Пауліна, Ліпартія, Любеновіч, БезбородькоЗоря (у другому таймі): Шевченка (Левченко, 64) — Сухоцький, Чечер, Шершень, Ярмаш, Бабенко, Шалфеев (Качавенда, 70), Гречишкін, Бонавентура, Калитвинцев...Новини футболу

- Алмалик (Узбекистан) 2:0 (1:0) Голи: Бонавентуре (37), Петряк (87) Зоря (1-й тайм): О. Шевченко, Сухоцький, Форстер, Шершень, Ярмаш, Харатін, Гречишкін, Качавенда (Шалфєєв, 31), Пауліньо, Бонавентуре, Кадимян. Зоря (2-й тайм): О. Шевченко (Чуваев, 67), Соболь, Чечер, Форстер, Опанасенко, Чайковський, Петряк,...Чемпион

Контрольний матч. Зоря - Лудогорець (Болгарія) 0:2

"Зоря" (Луганськ, Україна) - "Лудогорець" (Разград, Болгарія) 0:2 Відзначимо, що перший тайм у складі "Лудогорця" відіграв український захисник Ігор Пластун. Ua-football

Гречишкін: Добре стартувати у другій частині сезону відразу з хорошим і дуже сильним суперником

Півзахисник "Зорі" Дмитро Гречишкін поділився думками про майбутній матч з "Динамо", який стане для луганської команди першим офіційним в другій половині сезону. - На...Ua-football

Як гравець "Зорі" став будівельником

Півзахисник Дмитро Гречишкін поділився світлиною в соцмережах Про це повідомляє Depo. А прорабом бути йому до лиця!ДеПо

Юрій Гречишкін представив особовому складу нових начальників даних відділень.

Український футболіст показав мальовничі скелі Тайланду

Півзахисник "Зорі" Дмитро Гречишкін поділився світлиною в соцмережах Про це повідомляє Depo. Ось такий яскравий відпочинок в футболіста.ДеПо

Гречишкін: Вірю, що Зоря наздожене Динамо

Півзахисник "Зорі" Дмитро Гречишкін прокоментував становище команди в чемпіонаті України після першої частини сезону. - Я вірю в те, що "Зоря" наздожене "Динамо". Не...Ua-football

- Юрій Миколайович попросив нас не збавляти обертів і продовжувати атакувати. - У цьому році вперше брали участь в груповому етапі Ліги Європи. Для мене це була перша Ліга Європи. Ua-football

“Зоря“ переграла “Сталь“ 2:0

Задерака (Васін 64), Е.Малакян, Г.Малакян, Кузик (Дансо 76) - Карікарі"Зоря": Шавченко - Опанасенко, Чечер, Форстер, Сухоцький - Чайковський (Любеновіч 77), Гречишкін - Петряк (Пауліньо 46)...Sportgid