Півзахисник "Шахтаря" Дмитро Гречишкін має можливість перейти в "Маріуполь". ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Шахтар" попрощався з чотирма гравцямиСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Рафаїлов: По Форстеру і Гречишкіну ведемо переговори, Коркішка не буде

"Рафаель Форстер своєю грою в Лізі Європи привернув увагу багатьох зарубіжних фахівців. Діма дуже багато зробив для нашої команди. Ua-football

"Шахтар" віддасть гравця у "Маріуполь"

Півзахисник "Шахтаря" Дмитро Гречишкін може підсилити новачка УПЛ. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери!Футбольні трансфери

Зоря впевнено перемогла Олімпік

пізніше на нашому сайті.Зоря - Олімпік 2:0Голи: Соболь, 27, Петряк, 80Зоря: Чуваєв — Опанасенко, Форстер, Пилявський (Любеновіч, 46), Соболь — Гречишкін, Бабенко — Пауліна, Ліпартія (Ярмаш, 62), Петряк — Безбородько (Каменюка, 76)Олімпік: Котляров — Федорів, Гришко, Емерсон, Шестаков — Брикнер,...Новини футболу

Чайковський і Ліпартія можуть покинути Зорю

- сказав наставник в ефірі програми "Профутбол" на каналі 2+2. Раніше повідомлялося, що після закінчення орендних угод "Зорю" покинуть: Соболь, Гречишкін, Петряк і Кулач.Ua-football

Вернидуб анонсував кардинальні зміни у "Зорі"

сайт Футбол Україна. "Ми плануємо, щоб в наступному сезоні було якомога менше орендованих футболістів - один, максимум два. Соболь, Петряк, Гречишкін і Кулач повернуться у "Шахтар", але ми вже знайшли їм заміну.Повторюся, я розмовляв з нашим генеральним директором і ми...Football-ukraine.com

Динамо - Зоря 1:2.

(Рибалка 64), Антунеш Циганков (Ярмоленко 64), Яремчук, Гонсалес Тренер: Сергій Ребров "Зоря": Шевченко Опанасенко, Чечер, Форстер, Гордієнко Харатін (Бабенко 82), Гречишкін Петряк (Безбородько 88), Ліпартія (Любеновіч 65), Пауліньо Бонавентуре Тренер: Юрій Вернидуб Попередження: Очігава 14 Рафаель 18, Гречишкін 60, Петряк...Ua-football

Гонсалес Д. Запасні: 72. Рудько, 4. Пантич, 44. Сидорчук Головний тренер: Сергій Ребров Зоря: 1. Шевченко Ол., 5. Гордієнко, 12. Гречишкін, 7. Петряк,...1NEWS

Зоря в більшості мінімально обіграла Олександрію

читайте пізніше на нашому сайті.Зоря — Олександрія 1:0Гол: Форстер, 51 (пенальті).Зоря: Шевченко — Гордієнко, Форстер, Пилявський, Соболь (Сухоцький, 87) — Гречишкін, Харатін — Калитвинцев, Ліпартія, Пауліна (Кулач, 79) — Бонавентура (Петряк, 60).Олександрія: Новак — Чеботаєв, Басов, Гітченко, Цуріков — Банада,...Новини футболу

Чорноморець зробив ще один крок у бік Ліги Європи

пізніше на нашому сайті.Зоря – Чорноморець 1:2Голи: Форстер, 51 (з пенальті) — Коркішко, 15, 57 (з пенальті)Зоря: Левченко — Гордієнко, Гречишкін, Форстер — Опанасенко (Петряк, 46), Харатін (Кулач, 73), Чайковський, Соболь — Пауліна (Калитвинцев, 61), Ліпартія, БонавентураЧорноморець: Безрук — Хочолава,...Новини футболу

Олександрія та Зоря голів не забили

— Огиря, Банада — Старенький (Леонов, 53), Грицук (Мягков, 75), Полярус — ПаламарЗоря: Левченко — Гордієнко, Пилявський, Форстер, Соболь — Гречишкін, Харатін — Калитвинцев (Ліпартія, 76), Пауліна (Любеновіч, 85), Петряк — Бонавентура (Кадімян...Новини футболу

України 2016/17 Волинь: 1. Кичак, 18. Задерецький, 24. Горопевшек, 9. Мемешев, 22. Шаповал, 26. Тетеренко, 38. Зоря: 1. Шевченко, 12. Гречишкін, 7. Петряк, 8. Харатін, 15. Калитвинцев, 39. Опанасенко, 11.Чемпион

"Ворскла" - "Зоря" - 1:2

"Зоря" на класі перемогла непростого суперника. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України20 тур"Ворскла" - "Зоря" - 1:2Голи: Шарпар, 77 (пен) - Гречишкін, 28, Калитвинцев, 45 (пен)Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

"Зоря" переграла "Ворсклу" на виїзді - 1:2 (ВІДЕО)

Полтавська "Ворскла" в матчі 20-го туру УПЛ програла "Зорі".Повідомляє сайт Футбол Україна. >"Ворскла" - "Зоря" 1: 2Голи:0: 1 - 24 Гречишкін, 0: 2 - 45, пенальті Калитвинцев, 1: 2 - 73, пенальті Шарпар."Ворскла" - Шуст, Чеснаков, Чижов, Пердута, Шарпар, Ткачук...Football-ukraine.com

“Динамо“ здобуло вольову перемогу над “Зорею“  1:2(ВІДЕО)

Сьогодні, 25 лютого, "Зоря" в Запоріжжі програла "Динамо" (1: 2). Перемогу киянам приніс гол Бесєдіна на 29-й хвилині матчу. Sportgid

тайм): Чуваєв, Пилявський, Шершень, Ярмаш, Опанасенко, Бабенко, Харатін, Ліпартія, Бонавентуре, Безбородько, Кулач. Зоря (2-й тайм): Левченко, Сухоцький, Форстер, Чечер, Опанасенко, Гречишкін, Чайковський, Любенович, Паулінью, Петряк, Кадімян.Чемпион

У черговому контрольному матчі на турецькому зборі команда Юрія Вернидуба програла Торпедо-БелАЗу. Чемпион

ТМ. Зоря мінімально здолала Локомотив Ташкент

Петряк, Пауліна, Ліпартія, Любеновіч, БезбородькоЗоря (у другому таймі): Шевченка (Левченко, 64) — Сухоцький, Чечер, Шершень, Ярмаш, Бабенко, Шалфеев (Качавенда, 70), Гречишкін, Бонавентура, Калитвинцев...Новини футболу

- Алмалик (Узбекистан) 2:0 (1:0) Голи: Бонавентуре (37), Петряк (87) Зоря (1-й тайм): О. Шевченко, Сухоцький, Форстер, Шершень, Ярмаш, Харатін, Гречишкін, Качавенда (Шалфєєв, 31), Пауліньо, Бонавентуре, Кадимян. Зоря (2-й тайм): О. Шевченко (Чуваев, 67), Соболь, Чечер, Форстер, Опанасенко, Чайковський, Петряк,...Чемпион

Контрольний матч. Зоря - Лудогорець (Болгарія) 0:2

"Зоря" (Луганськ, Україна) - "Лудогорець" (Разград, Болгарія) 0:2 Відзначимо, що перший тайм у складі "Лудогорця" відіграв український захисник Ігор Пластун. Ua-football