Городенка

18-20 листопада в Городенці відбувся Всеукраїнський гандбольний турнір серед команд дівчат 2005 - 2004 р. н. Спорт Тернопільщини

Наразі поліція розшукує винуватця ДТП, який був за кермом Volkswagen Івано-франківський портал новин "Репортер"

Тепер батьки самі взялися його відновити, а для цього запустили майстерню кераміки «TapLap». Івано-франківський портал новин "Репортер"

В урочищі Чертяк поблизу Городенки на відкритій території виявили ручну гранату РГ-42 часів ІІ Світової. Івано-франківський портал новин "Репортер"

Відома лікар-гінеколог Олена Березовська родом з Городенки, закінчила Івано-Франківський державний медичний інститут. Івано-франківський портал новин "Репортер"

У фойє Городенківської гімназії імені Антіна Крушельницького розміщена цікава фотовиставка. На портретах педагоги постали в незвичайному амплуа Івано-франківський портал новин "Репортер"

Петро Харжевський забив за збірну U-17 полякам

Поляки перехопили ініціативу ближче до середини першого тайму, змусивши підопічних Сергія Попова понервувати. Галичина спортивная

Украина U-17 проиграла Польше

Перший тайм видався нерезультативним, хоча відкривати рахунок у зустрічі мали можливість обидві збірні. Поляки перехопили ініціативу ближче до середини першого тайму, змусивши підопічних Сергія Попова понервувати. Спорт.ua

U-17: Україна зайняла шосте місце на Кубку Сіренки у Польщі

Юнацька збірна команда України серед гравців 2000 року народження поступилася одноліткам з Польщі, господарям міжнародного турніру «Кубок Сіренки», та завершила змагання на шостому місці. «Кубок Сіренки». Sportgid

U-17: Україна зайняла шосте місце на «Кубку Сіренки» у Польщі

Украина (U-17) заняла 6-е место на турнире в Польше

В матче за 5-е место, который проходил сегодня, хозяйка турнира Польша обыграла Украину, проигрывая по ходу встречи. Sportgid

Збірна України (U-17) зайняла лише шосте місце на Кубку Сіренки у Польщі

Юнацька збірна команда України серед гравців 2000 року народження поступилася одноліткам з Польщі, господарям міжнародного турніру "Кубок Сіренки". Таким чином, українці завершили змагання на шостому місці, інформує офіційний сайт Федерації Ukrainianwall

Товарищеский матч. Сборная Украины U-17 проиграла Польше

Состоялся третий матч сборной Украины U-17 на товарищеском Кубке Сиренки. Tribuna.com

Юношеская сборная Украины проиграла Польше

Подопечные Сергея Попова упустили победу на турнире Syrenka Cup. Телеграф

Товарищеский матч. Сборная Украины U-17 обыграла Северную Ирландию

Вчера состоялся второй матч сборной Украины U-17 на товарищеском Кубке Сиренки. Tribuna.com

Сборная Украины U-17 переиграла Северную Ирландию

3 сентября украинцы сразятся за 5 место с хозяевами турнира - сборной Польши. Телеграф

Українці поступилися одноліткам з Румунії з рахунком 1:2. Чемпион

Забить украинцам удалось лишь один раз - на 50-й минуте. Спорт.ua

Юношеская сборная Украины управилась с Эстонией

Подопечные Сергея Попова по юношеской сборной Украины провели второй спарринг с командой Эстонии и вновь выиграли. Украина медленно выходила в атаку, Эстония спокойно оборонялась. Спорт.ua

Україна U-17 - Естонія U-17 - 2:0 Ua-football