Головний арбітр

КАН-2017.

Стадіон: Стад де Порт-Жантіль (Порт-Жантіль, Габон) Головний арбітр: Деніел Беннетт (ПАР) Попередження: Соу (88) - Салах (67) Ua-football

КАН-2017.

Стадіон: Стад де Порт-Жантіль (Порт-Жантіль, Габон) Головний арбітр: Джошуа Бондо (Ботсвана) Голи: Андре Айю (32, пен) Ua-football

зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині під час матчу " Дівчина відповіла згодою, а Сарбер отримав жовту картку від головного арбітра зустрічі.ДеПо

МЮ - Ліверпуль.

Текстову онлайн-трансляцію читайте на UA-Футбол Це буде ювілейний п'ятдесятий поєдинок суперників в рамках АПЛ. Ua-football

Кубок Іспанії.

"Вільярреал" "Реал Сосьєдад" 1:1 Голи: Роберто Соріано 45 Мікель Оярсабаль 15 Ua-football

Севілья. Стадіон "Беніто Вільямарін". Ua-football

повинна була відбутися завтра, о 16:00 за київським часом, але через аномальні для південної Італії погодні умови матч довелося перенести. Головний арбітр матчу разом з іншими офіційними особами прийняв рішення про неможливість проводити гру на "Стадіо Адріатіко" через те, що...ДеПо

Мадрид. Стадіон: "Сантьяго Бернабеу" Голи: Хамес Родрігес 11, Рафаель Варан 30, Хамес Родрігес 44 (пен.) Ua-football

Тоттенхем - Челсі.

"Тоттенхем" (Лондон) 22:00 "Челсі" (Лондон) Джон Обі Мікел (під питанням) Ua-football

Залишилося врегулювати формальності у вигляді матчу-відповіді. Головний арбітр: Хосе Луїс Гонсалес Гонсалес Ua-football

Вест Хем - Манчестер Юнайтед 0:2.

бригади на чолі з Майком Діном, які в підсумки і допомогли "Манкуніанцям" взяти три очки. Уже на 15-й хвилині зустрічі головний арбітр залишив "Молотобійців" у меншості, застосувавши максимальне покарання до Соф'яна Фегулі після його зіткнення з Філом Джонсом, а в...Ua-football

Ліверпуль - Манчестер Сіті.

"Ліверпуль" 19:30 "Манчестер Сіті" Головний арбітр: Крейг Поусон (Південний Йоркшир) Ua-football

Туреччина. Підсумки 16-го туру

На підборі перед штрафному суперника центрхав Аттамах потужно пробив Акьюза. Асистент головного арбітра навіть встиг добігти до середини поля, зарахувавши гол.Новини футболу

Українка Монзуль увійшла в трійку найкращих жіночих арбітрів за підсумками року

а в 2014-му році дівчина працювала на вирішальному матчі жіночої Ліги чемпіонів. У квітні відбувся дебют Катерини Монзуль в ролі головного арбітра в українській...Зеркало недели (газета)

жаль, свято футзалу дещо зіпсувала витівка одного з тренерів киянок Олександра Ратича, у якого не витримали нерви – у бік головного арбітра полетіли нецензурні вислови, а також відбулося рукоприкладство. У підсумку останні хвилини матчу представник «ІМS» додивлявся з трибун.   ...Vpoltave.info

Лестер подасть апеляцію на вилучення Варді

В Лестері називають таке рішення головного арбітра того поєдинку Крейга Поусона неправомірним.Ua-football

В Амстердамі перед початком матчу "Аякс" - ПСВ з даху стадіону на поле стрибнув парашутист Екстремал приземлився в районі центрального кола і передав ігровий м'яч головному арбітру. ДеПо

В матчі клубного ЧС вперше в історії футболу призначили пенальті після відеоповтору

Під час півфінального матчу Клубного чемпіонату світу між "Атлетіко Насьональ" і "Касіма Антлерс" головний арбітр вперше скористався відеоповтором для призначення пенальті.На 28-й хвилині зустрічі під час виконання стандарту гравець японського клубу впав у карному майданчику...Sportgid

Арбітр вперше призначив пенальті після перегляду відеоповтору

Під час півфінального матчу Клубного чемпіонату світу між "Атлетіко Насьональ" і "Касіма Антлерс" головний арбітр вперше скористався відеоповтором для призначення пенальті. На 28-й хвилині зустрічі під час виконання стандарту гравець японського клубу впав у карному...Ua-football

У рефері Вакса найближчим часом почнуться серйозні проблеми

Екс-глава комітету етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов прокоментував скандальні висловлювання головного арбітра матчу "Олександрія" - "Чорноморець" Юрія Вакса."Ми не залишимо цю справу без уваги. Спочатку ми ознайомимося з офіційними документами по матчу.Sportgid