Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Реал упускає перемогу на Бернабеу

Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше. Новини футболу

Атлетіко мінімально переміг Реал Сосьєдад

Гол Луїса Філіпе приніс перемогу Матрацників над підопічними Сакристана (1:0). Новини футболу

Спершу хет-триком відзначився Пауліньо, а крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Неймар. Znaj.ua

Прімера. "Атлетіко" - "Севілья" - 3:1

"Атлетіко" здобув надзвичайно важливу перемогу над "Севільєю" у битві за третє місце і пряму путівку до Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Атлетіко спокійно впорався з Севільєю

Підопічні Дієго Сімеоне не залишили жодних шансів супернику. Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

Депортиво - Атлетико 1:1 (1:0) Попередження: Андоне (14), Луїзінью (45), Годін (74) Севілья - Атлетик 1:0 (2-й тайм) Чемпион

Зате після перерви заповнені трибуни мадридського стадіону Вісенте Кальдерон побачили справжні гойдалки. Потім центральний захисник Атлетіко Дієго Годін зрівняв рахунок після стандарту. Znaj.ua

Атлетико - Барселона 1:2 (0:2) Голи: 0:1 - Суарес (7), 0:2 - Мессі (33), 1:2 - Грізманн (59) Чемпион

Копа дель Рей. Барса на виїзді обіграла Атлетіко

Барселона в першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії здобула перемогу над мадридським Атлетіко (2:1) і зробила вагому заявку на вихід у головний матч турніру. Новини футболу

Алавес і Атлетіко розписали безгольову нічию

Звіт про щоглі читайте пізніше на нашому сайтіАлавес - Атлетіко 0:0 Новини футболу

Атлетик та Атлетико розписали результативну нічию

Відправивши у ворота один одного по два забитих м'ячі, Баски та Матрацники поділили очки у черговому турі Прімери (2:2). Новини футболу

В чемпіонаті Іспанії завершився поєдинок 19-го туру "Атлетик" - "Атлетико" 2:2 Голи: Коке, 3; Іньїго Лекує, 42; Попередження: Іньякі Вільямс, 36; Феррейра Карраско, 64. ДеПо

Кубок Іспанії. Атлетіко без особливих проблем розібрався з Ейбаром

Три м'ячі у виконанні Матрацників, дозволили підопічним Дієго Сімеоне здобути впевнену перемогу над Зброярами в першому матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії (3:0). Новини футболу

Кубок Іспанії-2016/17 з футболу Атлетико - Лас-Пальмас 2:3 (0:0) Чемпион

Атлетіко на виїзді переграв Ейбар

Провівши далеко не найкращий матч, підопічні Дієго Сімеоне все ж зуміли здобути три очки в грі проти Эйбара завдяки двом м'ячам, забитим у другій половині зустрічі (2:0). Новини футболу

Прімера. 16-й тур. Сауль Ньїгес приносить перемогу Атлетико

"Атлетико" - "Лас-Пальмас" 1:0 Попередження: Сауль Ньїгес 43, Яннік Феррейра-Карраско 73 - Меса Роке 56 Ua-football

Без єдиного голосу залишилися партнери Кріштіану і Ліонеля по команді - Серхіо Рамос і Андрес Іньєста. ДеПо

Чемпіонат Іспанії з футболу сезон 2016/2017 Вільярреал - Атлетико 3:0 (2:0) Чемпион

Вільярреал розгромив Атлетіко

Вільярреал на своєму полі забив три сухих голи у ворота Атлетико. Новини футболу