Годіна

Роналду, Буффон, Мессі та інші гравці - УЄФА опублікував символічну збірну Ліги чемпіонів сезону 2016/17

Крім Роналду, Буффона і Мессі в команду увійшло ще кілька гравців. Ua-football

"Реал" з боєм вийшов у фінал Ліги чемпіонів: з

Вже на початку гри "Атлетіко" вдалосяповернути інтригу в матчі. Спершу Сауль Ньїгес відзначився головою після розіграшу кутового. Але "Атлетіко" зупинився, віддавши ініціативу Королівському клубу. Тоді Королівський клуб виграв з рахунком 1:0. Анхель Корреа, 74'), 8.Сауль Ньїгес, 14. Online.ua

Атлетико - Реал - 2-1: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Анхель Корреа, 74'), 8.Сауль Ньїгес, 14. Бензема пробив головою після подачі з лівого флангу. "Атлетіко" залишився один гол до камбеку16 хв. слабкий удар виконав Грізманн. Online.ua

"Реал" програв "Атлетико", але вийшов до фіналу Ліги чемпіонів

У повторному півфінальному матчі Ліги чемпіонів "Реал" поступився у гостях "Атлетико", але вийшов до фіналу Ліги чемпіонів 9 травня першим фіналістом Ліги чемпіонів став італійський "Ювентус". Фінал Ліги чемпіонів відбудеться 3 червня у валлійському Кардіффі. Еспресо TV

Реал - Атлетіко - 3-0: онлайн матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

ГОООООООООООООООООООООООООООООЛ - Роналду 7 хв. супермомент марнує "Реал". UA! Ради вітати вас на сторінці онлайн-трансляції першого матчу 1/2 фіналу Ліги чемпіонів РЕАЛ - АТЛЕТІКО Котирування букмекерів перемога Реалу - 1,75нічия - 3,60перемога Атлетіко - 5,50 прохід Реалу - 1,60прохід Атлетіко...Online.ua

Хет-трик Роналду розбиває мрії "Атлетіко" про фінал Ліги чемпіонів (ВІДЕО)

"Реал" розбив "Атлетіко" в першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів. Футбол газета

Реал – Атлетіко онлайн відео трансляція 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

"Реал" та "Атлетіко" визначились зі стартовими складами команд на перший матч 1/2 фіналу Ліги чемпіонів. Галичина спортивная

ОНЛАЙН-КОМЕНТАР МАТЧУ початок о 21:45. Источник: champion.com.ua 1NEWS

Ліга чемпіонів. "Атлетіко" став першим півфіналістом

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

Реал упускає перемогу на Бернабеу

Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше. Новини футболу

Атлетіко мінімально переміг Реал Сосьєдад

Гол Луїса Філіпе приніс перемогу Матрацників над підопічними Сакристана (1:0). Новини футболу

Спершу хет-триком відзначився Пауліньо, а крапку в матчі на 90-й хвилині поставив Неймар. Znaj.ua

Прімера. "Атлетіко" - "Севілья" - 3:1

"Атлетіко" здобув надзвичайно важливу перемогу над "Севільєю" у битві за третє місце і пряму путівку до Ліги чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Атлетіко спокійно впорався з Севільєю

Підопічні Дієго Сімеоне не залишили жодних шансів супернику. Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

Депортиво - Атлетико 1:1 (1:0) Попередження: Андоне (14), Луїзінью (45), Годін (74) Севілья - Атлетик 1:0 (2-й тайм) Чемпион

Зате після перерви заповнені трибуни мадридського стадіону Вісенте Кальдерон побачили справжні гойдалки. Потім центральний захисник Атлетіко Дієго Годін зрівняв рахунок після стандарту. Znaj.ua

Атлетико - Барселона 1:2 (0:2) Голи: 0:1 - Суарес (7), 0:2 - Мессі (33), 1:2 - Грізманн (59) Чемпион

Копа дель Рей. Барса на виїзді обіграла Атлетіко

Барселона в першому поєдинку півфіналу Кубка Іспанії здобула перемогу над мадридським Атлетіко (2:1) і зробила вагому заявку на вихід у головний матч турніру. Новини футболу

Алавес і Атлетіко розписали безгольову нічию

Звіт про щоглі читайте пізніше на нашому сайтіАлавес - Атлетіко 0:0 Новини футболу

Атлетик та Атлетико розписали результативну нічию

Відправивши у ворота один одного по два забитих м'ячі, Баски та Матрацники поділили очки у черговому турі Прімери (2:2). Новини футболу