Говерла

Павло Піскарьов: "Говерла" має ігрову філософію"

Як і передбачалося, івано-франківська Говерла виконала завдання на сезон — виграла чемпіонат України у Вищій Лізі (чоловіки) і за спортивним принципом підвищилася у класі. До...Галичина спортивная

БК "Львівська Політехніка" у фіналі Вищої Ліги втратила титул чемпіона України

Тепер трибуни збирає «Львівська Політехніка». У франківчан така ймовірність висока, а от львівська команда наполегливо шукає спонсорів. Галичина спортивная

Золоті медалі у складі переможців отримали український форвард Максим Пустозвонов і атакуючий захисник Кінделл Дайкс, що виступав в Суперлізі за Говерлу і Галичину.Чемпион

В "Дніпрі" підготували справжню аферу

іменами - це справжня афера.І найстрашніше, що ніхто не здивований такими новинами, все давно звикли до такого. Згадайте "Кривбас", "Арсенал", "Говерлу", "Металіст" - вони просто обдурили людей. "Дніпро" робить те ж: змінює юридичну назву і функціонує далі. Це не справедливо",...Football-ukraine.com

Клуб, в составе которого выступает украинец Максим Пустозвонов, завоевал 5-й чемпионский титул в своей истории. Tribuna.com

Кращі моменти фінального матчу "Львівська Політехніка" - "Говерла" 77:79 - відео

У Вищій лізі зіграно вирішальний поєдинок фінальної серії плей-оф. Дивіться відео найкращих моментів та церемонію нагородження чемпіона. Галичина спортивная

ВЮБЛ: "ДЮСШ-Говерла" фінішувала восьмою

кожної чверті збільшувала перевагу над суперниками з Дружківки. У підсумку 15-очкова перемога. ВЮБЛ (юнаки 2002 р.н.)Фінальний етап Матч за 7 місцеДЮСШ-Говерла (Івано-Франківськ) - СДЮСШОР-5-ДВУФК (Дніпро) — 50:55 Матч за 5 місцеКСЛІ (Київ) - ДЮСШ-12-БАМГ (Київ) — 53:47 Матч за 3...Галичина спортивная

Сегодня же Виктор Васильевич провел первую свою тренировку в новом качестве. FootballTop

Визначився чемпіон Вищої ліги

© ФБУ Івано-франківська «Говерла» виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. Після рівного початку зустрічі господарі захопили ініціативу та шістьма результативними атаками поспіль вирвалися на 9 очок вперед. Sportgid

Баскетболісти «Львівської Політехніки» стали срібними призерами вищої ліги чемпіонату України з баскетболу. Гал-info

«Говерла» виграла обидва матчі фіналу у «Львівської політехніки» Спорт.ua

Івано-франківська Говерла виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. Останні хвилини четвертої чверті стали окрасою фіналу.Paralleli.if.ua

Франківська "Говерла" стала чемпіоном України з баскетболу

Вирішальними стали два очки франківця Кирила Підковирова 77-79. Саме Кирило став найрезультативнішим у складі Говерли 19 очок.Бліц-інфо

Тем более что будет возможность транзитом через первую лигу вернуться в элиту. Tribuna.com

"Говерла" - чемпіон Вищої ліги

Івано-франківська Говерла виборола титул чемпіона України серед команд Вищої ліги. Останні хвилини четвертої чверті стали окрасою фіналу.Галичина спортивная

Івано-Франківська "Говерла" стала чемпіоном України (відео)

Львівська Політехніка та івано-франківська Говерла зіграли у львівському ПС Галичина другий матч фінальної серії плей-оф Вищої ліги.Франківчани

Івано-франківська «Гоаерла» - чемніон України!

Чи буде команда грати в наступному сезоні у Суперлізі - залежить від спонсорів команди. Стик