Геррейра

Боруссія Д - Вердер 1:2.

Боруссія провалила перший тайм, не завдавши по воротах суперника жодного удару. Ua-football

Ярмоленко був замінений у перерві матчу з Вердером

Вінгер дортмундської "Боруссії" Андрій Ярмоленко провів тільки один тайму матчу з "Вердером". Ua-football

"Боруссия" Д - "Вердер": Ярмоленко выйдет в стартом составе

Украинский форвард Андрей Ярмоленко выйдет в стартовом составе "Боруссии" Дортмунд на игру против "Вердера". Шевченко о выступлениях украинских клубов в еврокубках Телеграф

Вінгер Боруссії Андрій Ярмоленко почне гру 14-го туру чемпіонату Німеччини проти Байєра в старті. - Borussia Dortmund (@BVB) 2 грудня 2017 р. Чемпион

Битва Ярмоленка проти Коноплянки та інші топ-матчі 25 листопада

Сьогоднішній день у європейському футболі для нас сконцентрувався на матчі "Боруссія" Д - "Шальке". Футбол газета

Два голевых паса Коноплянки помогли "Шальке" вырвать ничью у "Боруссии"

Последние 20 минут хозяева доигрывали в меньшинстве после красной карточки Обамеянга. UAtoday

Боруссия и Шальке выдали невероятный матч, в котором было забить восемь голов.

Андрій Ярмоленко безпосередню участь в голах своєї команди не приймав. Боруссія Дортмунд - Шальке Гельзенкірхен 4:4 Ua-football

На что наиграли Ярмоленко и Коноплянка в рурском дерби.

В стартовом составе своих команд вышли Андрей Ярмоленко и Евгений Коноплянка. Ukrainefootball.net

Предупреждения: Папастатопулос, Обамеянг, Кастро - Маккенни, Керер, Калиджури, Коноплянка Удаление: Обамеянг Апостроф

Боруссія Д - Шальке 4:4.

Обамеянг вдало зіграв на дальній штанзі після прострілу Пулішіча. Гьотце на дальній штанзі ударом головою реалізував навіс Обаменянга. Ua-football

Ярмоленко і Коноплянка вийдуть у старті матча "Борусія" - "Шальке"

Нагадаємо, український гравець дортмундської Боруссії Андрій Ярмоленко розташувався в першій десятці серед топ-футболістів Бундесліги. Unn.com.ua

Боруссія Д - Шальке.

Вінгер Шальке Євген Коноплянка, а також нападник Боруссії Андрій Ярмоленко розпочнуть зустріч з перших хвилин. Матч Боруссія Д - Шальке розпочнеться о 16:30. Ua-football

"Боруссия" Дортмунд - "Тоттенхэм": стартовые составы

Предлагаем Вашему вниманию полные составы команд. Матч начнется сегодня в 21:45 по Киеву. Campeones.ua

"Боруссия" Д - "Бавария": онлайн-трансляция матча

- "Бавария" не пропускала 3 матчей подряд. - "Боруссия" Д не выиграла ни разу за последние 3 матчей. Телеграф

Ярмоленко выйдет в основе Боруссии на матч с Баварией

Дормтундская Боруссія і Баварія назвали свої стартові склади на матч 11-го туру Бундесліги. Місце на поле знайшлося і вінгера BVB Андрію Ярмоленко. Ua-football

Ярмоленко може вийти зі старту в грі з "Баварією"

Нагадаємо центральна гра німецької Бундесліги відбудеться сьогодні о 19:30. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

"Боруссія" Д - АПОЕЛ - 1:1

Дортмундська "Боруссія" знову не змогла обіграти кіпрський АПОЕЛ. Sportanalytic

Боруссия не смогла обыграть АПОЭЛ, выход Ярмоленко не помог

"Боруссия" Д в 4-м туре Лиги чемпионов не смогла обыграть АПОЭЛ. "Боруссия" Д - АПОЭЛ 1:1 Ukrainefootball.net

Ярмоленко снова выпал из стартового состава Боруссии

UA-football проведе текстову онлайн-трансляцію поєдинку. Ua-football

Ярмоленко вийде в старті на ключовий матч "Борусії" в Лізі чемпіонів

Орієнтовний склад "Борусії" на матч проти АПОЕЛа за версією сайту "джмелів". Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic