Геліос

Наставник Геліоса прокоментував гру своїх підпічних та ФК Буковина

Післяматчева прес-конференція наставника Геліоса Сергія Сізіхіна - Яким буде Ваш коментар матчу Буковина - Геліос? - Мені, напевно, буде найважче за увесь період своєї роботи коментувати таку бездарну гру, яку ми продемонстрували. Я сьогодні не...Погляд

Перша ліга.

"Буковина" (Чернівці) - "Геліос" (Харків) 1:1...Ua-football

Євтушенко: Травми вже замучили

Зараз у нас була важка програма, чотири виїзні матчі. Але, на жаль, у двох останніх матчах фарт від нас відвернувся. Ua-football

Театри порожніми бути не можуть.

вказано на банері, вивішеному на тлі порожніх трибун Ювілейного. Зазначимо, що згідно з даними сайту ПФЛ на матчі Суми - Геліос були присутні 350 глядачів.Ua-football

Екс-захисник Динамо продовжить кар

Дебютувати в складі "Колоса" уродженець Києва може вже сьогодні. Ua-football

Футбольний уїк-енд відбувся для клубів Сумщини. Суперник «містян» - футбольний клуб «Гірник-Спорт». UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Перша ліга.

Харківський "Геліос" не зумів втримати перевагу в рахунку, здобуту в першому таймі. проте тренерський штаб команди може бути задоволений і нічиєю. "Сонячні"...Ua-football

Харків

Форвард харківського "Геліосу" Сергій Кравченко відзначився двомачудовими голами у матчі з "Миколаєвом" у 29-му турі Першої ліги чемпіонату України.Як повідомляє ONLINE.UA, Кравченко виконав...Online.ua

В середині другого тайму Олексій Ковтун встановив нічийний рахунок, але тримався він не довго на Футбол Полтавщини

В доволі рівній грі все ж сильнішими виявилися гості, які під завісу матчу зуміли вирвати перемогу. Футбол Полтавщини

Анонс матчу

«СКАЛА» VS «БУКОВИНА»: ІСТОРІЯ ВЗАЄМОСТОСУНКІВ Галичина спортивная

Експерт: Збірна України ще не досягла свого дна

Футбольний експерт Сергій Нагорняк вважає, що ситуація зі збірною України буде погіршуватись. Sportanalytic

Першолігова стрийська «Скала» мінімально поступилася харківському «Геліосу» у 22 турі першої ліги. Підсумковий рахунок у Стрию - 0:1 на користь «Геліоса». Гал-info

"Скала" - "Геліос": анонс матчу

ВЗАЄМОСТОСУНКИ: «СКАЛА» - «ГЕЛІОС» Галичина спортивная

Офіційно. "Геліос" підписав екс-"динамівця"

Захисник Бадрі Акубардія став гравцем харківського "Геліоса". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери