Геліос

Наставник з Першої ліги: Наша команда - лайно

Наставник назвав команду "лайном" і припустив, що футболісти так відправляли його у відставку. Sportanalytic

"Ми г*авно", - головний тренер українського клубу висловився про команду

Головний тренер харківського Геліоса, який виступає у Першій лізі, Сергій Сізіхін назвав свою команду г*вном. Це сталося після поразки "Сонячних" в матчі проти аутсайдера...Новости Сумм

Нагадаємо, що в активі Бордіяна 195 матчів у складі Металіста. Чемпион

Тренер Геліоса назвав команду "гівном" і підозрює, що його "сплавили"

Головний тренер "Геліоса" Сергій Сизихін розкритикував команду після домашньої поразки "Черкаському Дніпру". Я і тренерський штаб зробили все можливе для хлопців. [Наш президент] зробив для хлопців все. Більш як у половини команди закінчуються контракти, обговорювали вони свої умови, розмовляли. Ua-football

У 22 турі Першої ліги Черкаський Дніпро неочікувано обіграв на виїзді харківський Геліос, поступаючись по ходу матчу (1:3). Гол: 0:1 - 25 Махновський. Оболонь-Бровар - Кремінь 14:00...Чемпион

Два півзахисники залишили Черкаський Дніпро

Сьогодні, 14 листопада півзахисники "Черкаського Дніпра" Олександр Колос та Олександр Тупчієнко залишають команду. Сторони вирішили припинити співпрацю за обопільною згодою. Ua-football

Сизихін: Нам потрібна була перемога, і ми її здобули

Що стосується гри, ми непогано виглядали в першому таймі. Радий, що хлопці впоралися, забили і вирішили результат поєдинку в першому таймі. Через це в другому таймі весь малюнок у нас звалився. Ua-football

Президент харьковского клуба обвинил судейский комитет и арбитра в предвзятости

- Чому "Геліос" клопотав перед Суддівським комітетом ФФУ про заміну арбітра Миланич на матчі в Краматорську?Ua-football

Президент «Геліоса» розповів, як працюють футбольні арбітри Експрес

Клуб Первой лиги неудачно попросил сменить судью

Клуб Першої ліги "Геліос" не влаштувало призначення на найближчий матч чемпіонату арбітра Володимира Міланича.Ua-football

Геліос обіграв Балкани в матчі 18-го туру Першої ліги чемпіонату України. 2:1 - перемога "Геліоса"!!! - FC Gelios Kharkiv (@fcgelios) 22 жовтня 2017 р.Чемпион

Ужгород 1930-х: як виглядав міський парк, електростанція та перший басейн / ФОТО

"Hазом з освітнім проектом Nomen, здійснили мандрівку в індустріальне минуле Ужгороду. Нагадаємо, в мережі оприлюднили ретро світлини Ужгорода після бомбардування в 1944 році. Голос Карпат

Після другої поспіль поразки "Гірник-Спорт" йде десятим й в наступному турі на виїзді Футбол Полтавщини

Главный тренер из Первой лиги не может узнать свою команду

- Перед цим матчем ви провели серйозну ротацію. - Ми провели ротацію після поразки на виїзді з Інгульцем. Ua-football

Сізіхін: Зіткнулися з тим, що не всіма, хто прийшов до нас, ми задоволені

- За рахунок чого вашим підопічним вдалося добитися переможного результату у Горішніх Плавнях? В принципі, ще до перерви ми створили достатню кількість моментів. Ua-football

"Геліос" і "Рух" розійшлися нулями

Харків, стадіон «Геліос-Арена». Галичина спортивная

Олександр Чепелюк: "Після Кварцяного можна працювати з будь-яким тренером"

Попри молодий вік (Чепелюку 5 вересня виповнилося лише 20 років. Однозначно! Після Кварцяного можна працювати з будь-яким тренером. Потрібно наполегливо працювати над собою, аби досягти мети. Галичина спортивная

Сізіхін: Хлопці почали винаходити велосипед

Наставник "Геліоса" Сергій Сизихін - про поразку від ФК "Полтава". Ми були розбалансовані в плані складу на гру. Однак при незадовільній грі своєї команди ми змогли зберегти свої ворота у недоторканності. Ua-football

Підопічні Анатолія Безсмертного продовжили переможну серію завдяки єдиному голу 34-річного нападника. Vpoltave.info

Донець - найкращий тренер 13-го туру Другої ліги

Відзначимо, що Донець вже визнавався тренується туру, коли в 5-му турі його команда перемогла "Буковину". Ua-football