Гарсія

Ломаченко назвав умову зустрічі з легендарним Пак

У майбутньому це буде історичний бій", - вважає Василь Ломаченко. Чому Ломаченку не можна відмовлятися від бою із славетним боксером Пакяо Еспресо TV

Бій Василя Ломаченка проти Менні Пак'яо залежить від вагової категорії. Гал-info

Українка Марта Костюк за рахунок потужного виступу на турнірі WTA Premier у Штутгарті стане найуспішнішою юніоркою в рейтингу WTA. Голос Украины (газета)

WTA в першій десятці змін не відбулося. Еліна Світоліна залишається, як і раніше, четвертою. Кароліна Плішкова (Чехія) - 4730; Каролін Гарсія (Франція) - 4615; І вперше в своїй кар'єрі юна українка вийшла до основи турніру WTA. Костюк стала наймолодшою учасницею...Голос Украины (газета)

У другому колі Костюк зіграє з переможницею пари Марія Шарапова - Каролін Гарсія. Сообщение Українська тенісистка стала наймолодшою переможницею турніру в Штутгарті появились сначала на 1NEWS.1NEWS

Раніше повідомлялося, що Костюк стала наймолодшною учасницею турніру у Штутгарті за 23 роки. Чемпион

Шарапова покине топ-50

У першому матчі колишня перша ракетка світу в трьох сетах поступилася француженці Каролін Гарсії. У минулому сезоні на цих змаганнях росіянка дісталася до стадії півфіналу. Ua-football

Нагадаємо, що Костюк здолала у першому колі німкеню Антонію Лоттнер. Також стало відомо, що Костюк стала наймолодшною учасницею турніру у Штутгарті за 23 роки. Чемпион

Костюк здобула четвертий виграш на турнірі у Штутгарті

думаю, що наші стилі схожі", - додала Марта. Зазначимо, що у другому колі змагань Костюк зустрінеться із переможницею пари Каролін Гарсія (Франція) - Марія Шарапова (Росія). Нагадаємо, Костюк стала наймолодшною учасницею турніру у Штутгарті за 23 роки.Чемпион

мріяла, щоб її чоловіком став Новак Джоковіч. Суперницею Костюк у другому колі змагань стане переможниця пари Марія Шарапова – Каролін Гарсія. Окрім Марти Костюк, на турнірі у Штутгарті також зіграє перша ракетка України Еліна Світоліна. 25 квітня вона розпочне змагання...24 канал

Читайте: Кубок Федерації: Україна поступилася Канаді і покинула Світову групу. У другому колі турніру Марта Костюк зустрінеться з переможницею пари Марія Шарапова - Каролін Гарсія. ICTV

Нагадаємо, що Костюк здолала у першому колі німкеню Антонію Лоттнер. У другому колі змагань Костюк зустрінеться із переможницею пари Каролін Гарсія (Франція) - Марія Шарапова (Росія). Нагадаємо, Костюк стала наймолодшною учасницею турніру у Штутгарті за 23 роки.Чемпион

15-річна українська тенісистка Марта Костюк впевнено пройшла до другого раунду турніруWTA. Костюк виграла вісім з дев'яти останніх геймів зустрічі. Тенісистка Костюк встановила особистий рекорд в рейтингу WTA Український Інтерес

🇩🇪! @SAPSports pic.twitter.com/wKGkn0mm7O - WTA (@WTA) 24 квітня 2018 р. У другому колі змагань Костюк зустрінеться із переможницею пари Каролін Гарсія (Франція) - Марія Шарапова (Росія). Нагадаємо, Костюк стала наймолодшною учасницею турніру у Штутгарті за 23 роки. Також зазначимо, що...Чемпион

15-річна українка Костюк вийшла у друге коло престижного турніру в Штутгарті

У другому колі Костюк зіграє з переможницею пари Марія Шарапова - Каролін Гарсія. Раніше Костюк виграла другий дорослий титул в 15 років.Зеркало недели (газета)

Українка Костюк вийшла до другого кола турніру WTA у Штутгарті

тривав 1 годину 20 хвилин. Путівку до чвертьфіналу турніру Костюк розіграє з переможницею протистояння між 6-м номером "посіву" француженкою Каролін Гарсія (№7 WTA) та росіянкою Марією Шараповою (№41 WTA).День

Уже другого мексиканського священика вбили в його церкві менш ніж за два тижні

О. Хуан Мігель Контрерас Гарсія, якому було 33 роки, помер від вогнепальних поранень у п’ятницю, 20 квітня, недалеко від церкви св. Піо з П'єтрелчіни, Гвадалахара...Католицький оглядач

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла у першому раунді турніру WTA у Штутгарті Костюк виграла вісім з дев'яти останніх геймів зустрічі. Костюк вперше зіграє у другому колі турніру WTA Premier. Еспресо TV

У другому колі Марта зіграє проти переможниці пари: Марія Шарапова (РФ) - Каролін Гарсія (Франція). Цей поєдинок має розпочатися приблизно через півтори години.Голос Украины (газета)