Відкритий чемпіонат

15-річна українка вийшла до третього кола Australian Open

китаянки Шуай Пен з рахунком 6:2, 6:2. Нагадаємо, що у 2017 році Марта виграла юніорський Australian Open. До третього кола Відкритого чемпіонату Австралії пробилися і українки Еліна Світоліна (була сильнішою за чешку Катерину Сінякову, рахунок - 4:6, 6:2, 6:1) та...Телерадіокомпанія РАІ

Запись Відкритий чемпіонат області з легкої атлетики відбувся у Сумах впервые появилась Останні новини Сум.Новости Сумм

Костюк вийшла на Світоліну, Бондаренко перемогла росіянку

В третій раунд Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу вже пробились три українки. Тепер чекаємо на зустріч теперішнього і майбутнього тенісу України.Sportanalytic

15-річна українка Костюк зіграє проти Світоліної на Australian Open

У третьому раунді Відкритого чемпіонату Австралії зустрінуться українські тенісистки Марта Костюк та Еліна Світоліна У 1/32 фіналу 15-річна Костюк впевнено перемогла австралійку Олівію Роговську -...Еспресо TV

Українська тенісистка Марта Костюк здобула другу перемогу на Відкритому чемпіонаті Австралії в Мельбурні.Стик

Світоліна зустрінеться з 15-річної української сенсацією в третьому раунді Australian Open

Українські тенісистки Еліна Світоліна, Катерина Бондаренко і Марта Костюк успішно подолали другий раунд на Відкритому чемпіонаті Австралії. Нагадаємо, раніше стартовий раунд в Мельбурні успішно пройшла Леся Цуренко.Зеркало недели (газета)

Australian Open: п

У другому колі Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу 15-річній дебютантці змагань Марті Костюк протистояла 168-ма ракетка світу австралійка Олівія Роговська, передає кореспондент УНН.Вже на старті...Unn.com.ua

Тенісистка Бондаренко перемогла росіянку в другому колі AUS Open

Українська тенісистка Катерина Бондаренко стала першою учасницею 1/16 фіналу жіночої сітки турніру Великого шолому Відкритого чемпіонату Австралії, передає кореспондент УНН.У зустрічі другого кола Бондаренко (94 в WTA) зуміла подолати опір 18-ї ракетки світу (15 сіяна) росіянки...Unn.com.ua

Здобутки юних борців

У Вінниці відбувся відкритий чемпіонат області з боротьби сумо серед дітей різних вікових груп.Бершадь

Цуренко обіграла росіянку на старті Australian Open

Відзначимо, що минулого року українка програла на старті Відкритого чемпіонату Австралії.Unn.com.ua

Цуренко пройшла росіянку в стартовому раунді Australian Open

на Australian Open вперше з 2013-го року і стала п'ятим представником України, який зумів пройти до другого кола 106-ї версії Відкритого чемпіонату Австралії. Раніше у другий раунд турніру пробилися Еліна Світоліна, Марта Костюк, Катерина Бондаренко та Олександр Долгополов, а от...Зеркало недели (газета)

До другого кола Australian Open вийшла вже четверта українка

Леся Цуренко виграла на старті Відкритого чемпіонату Австралії та стала четвертою українкою, яка вийшла до другого раунду турніру Сьогодні у Мельбурні Цуренко перемогла 56 ракетку світу росіянку...Еспресо TV

Долгополов з перемоги розпочав виступи на AUS Open

Лідер чоловічого рейтингу серед українських тенісистів Олександр Долгополов пройшов перше коло основної сітки Відкритого чемпіонату Австралії (Australian Open), повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.2 години та 7 хвилин знадобилося киянину аби подолати опір господаря...Unn.com.ua

швейцарку Вікторію Голубич з рахунком 7:6 (7:3), 4:6, 6:2, Зазначається, що гра тривала 2 години 18 хвилин. У другому колі Відкритого чемпіонату Австралії четверта "ракетка" України Бондаренко зустрінеться з 15-м номером "посіву" росіянкою Анастасією Павлюченковою, яка взяла гору над українкою...Високий замок

Світоліна здобула впевнену перемогу на старті Australian Open

України провела матч з комфортною перевагою. Четверта ракетка світу Еліна Світоліна здобула перемогу над сербкою Іван Йорович у першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії.Зеркало недели (газета)

Українка Еліна Світоліна в першому раунді Відкритого чемпіонату Австралії перемогла сербку Івану Йорович. Наступною суперницею Світоліної стане чеська спортсменка Катерина Сінякова.Чемпион

Australian Open: Світоліна пробилася до другого раунду

В Мельбурні продовжилися поєдинки першого кола Відкритого чемпіонату Австралії з тенісу в одному з яких змагалася перша ракетка України Еліна Світоліна, передає кореспондент УНН.Українка за 1 годину та...Unn.com.ua

Тенісистка Костюк перемогла на старті Australian Open

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла на старті Відкритого чемпіонату Австралії в Мельбурні.Громадське телебачення