Відкритий чемпіонат

Львівський гросмейстер виграв відкритий чемпіонат Шотландії з шахів

Львівський гросмейстер Андрій Максименко виграв відкритий чемпіонат Шотландії, що фінішував у Данді. Наш земляк набрав 7,5 очка з 9-ти можливих і посів "чисте" перше місце.Галичина спортивная

Українські тенісисти з’явилися у списках гравців, які візьмуть участь у основному тенісному турнірі сезону серії “Великого шолома” – Відкритого чемпіонату США (US Open-2017), повідомляє офіційний сайт змагань. У жіночому одиночному турнірі будуть виступати Еліна Світоліна (6 ракетка світу) і Леся Цуренко...Український Інтерес

...https://youtu.be/1Kpg8sZWloA Безліч кубків, нагород та грамот. chaussures air max pas cher У Хмельницькому відзначили переможців та призерів відкритого чемпіонату міста з футзалу. Fjallraven Kanken Четвертий за ліком турнір зібрав рекордну кількість команд більше вісімдесяти. Організатори традиційно нагородили не лише...Online.ua

У Житомирі стартував перший чемпіонат області з пляжного футболу (ВІДЕО)

У житомирському Гідропарку стартував перший відкритий чемпіонат Житомирської області з пляжного футболу. Пляжний футбол цікавий тим, що мяч летить непередбачено.Online.ua

Український шахіст А.Максименко став чемпіоном Шотландії

КИЇВ. 24 липня. УНН. Представник України Андрій Максименко виграв відкритий чемпіонат Шотландії, що фінішував у Данді, передає УНН з посиланням на сайт chess-results.com. Львівський гросмейстер набрав 7,5 очка з 9-ти можливих...1NEWS

очками став львів'янин Мартин Кравців - єдиний з усіх учасників, який обіграв переможця та провів турнір без поразок. Неодноразовий переможець відкритих чемпіонатів Парижа гросмейстер Сергій Федорчук у нинішньому 75-му чемпіонаті з 6,5 очками з 9 задовольнився другим місцем. Він відстав...Чемпион

Е.Світоліна повернула звання п

киянка Ольга Янчук - 216-е місце, що, швидше за все, дозволить їй дебютувати в кваліфікації турнірів Великого Шолома - на Відкритому чемпіонаті США. Відзначимо, що найбільший прогрес у топ-100 продемонструвала румунка Іріна-Камелія Бегу, яка піднялася на 20 позицій – 38-е...Unn.com.ua

У Горішніх Плавнях провели чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное Днями у затоці Барбара проходив Відкритий чемпіонат міста з веслування на байдарках і каное, присвячений Дню металурга. За інформацією ДЮСШ № 1 у змаганнях приймали участь спортсмени...Online.ua

Львівський гросмейстер Андрій Максименко виграв відкритий чемпіонат Шотландії, що фінішував у Данді. Повідомили Шахи України.Гал-info

19 липня на стадіоні Южноукраїнського професійного лицею відбулася гра відкритого Чемпіонату міста Южноукраїнська з футболу серед аматорських команд: Повідомляє сайт Южноукраїнськ Сьогодні з посиланням на Южноукраїнську міську раду.Online.ua

Організатори Відкритого чемпіонату США з тенісу опублікували заявочні списки гравців, які виступлять в основній сітці в одиночному розряді.1NEWS

В Умані проведуть чемпіонат із веслування пам

Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» з веслування на байдарках і каное (юнаки та юніори), присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Ігоря Донцова, за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць?» прийматиме Умань з 11 по 13 серпня року. Про...Нова доба

Три представника України зіграють в одиночному розряді останнього «мейджора» в сезоні — Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open). Про це сообщает сайт «Великий теніс України». У жіночій сітці з наших тенісисток будуть представлені...1NEWS

Троє українців потрапили в основну сітку US Open

КИЇВ. 20 липня. УНН. Три представники України точно виступлять в одиночному розряді заключного турніру Великого Шолому в сезоні – Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open), повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У жіночій сітці з українських тенісисток...Unn.com.ua

Документи oms.zn.kr-admin.gov.ua/?page_id=166 подано бланки протоколів та заявок районних змагань з різних видів спорту, а також календар другого коло Відкритого Чемпіонату Знамянського району з футболу серед аматорських команд сезону 2017 року у форматі doc...Online.ua

Організатори останнього тенісного турніру сезону серії "Великого шолома" - Відкритого чемп... Експрес

Світоліна, Цуренко і Долгополов зіграють в основній сітці US Open

Троє українців за рейтингом пройшли в основну сітку четвертого в сезоні турніру Великого шолома - Відкритого чемпіонату США.Зеркало недели (газета)

12 спортсменів зі Сміли виступили в складі збірної команди області у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, що відбувся у Ковелі. За результатами змагань Вікторія Михайленко та Олександра Михайленко посіли...Online.ua

- на п’єдесталі слави. Майстри спорту міжнародного класу - вінничани Віталій Вдовкін та Юрій Приймак повернулися з абсолютною перемогою з відкритого чемпіонату з пауерліфтингу «ЄвроАзія - 2017». Змагалися наші земляки у категорії ветерани. Хоча так їх назвати важко. Розмінявши сьомий...Моя Вінниця

US Open-2017 стане рекордним тенісним турніром в історії

КИЇВ. 20 липня. УНН. Відкритий чемпіонат США з тенісу (US Open) у поточному сезоні поб'є рекорд даного виду спорту за сумою призових, повідомляє УНН з посиланням...Unn.com.ua