Відеофрагменти

Фенербахче - Зоря - 2:0 відео голів

Фенербахче — Зоря - 2:0 відео голів: 1:0 - Мирослав Стох, 59-а хвилина 2:0 - Сімон Кьяер, 67-а хвилина Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Україна - Сербія - 2:0 відео голів і огляд матчу

2:0 відео голів і огляд матчу: 1:0 - Євген Шахов, 38-а хвилина 2:0 - Андрій Ярмоленко, 87-а хвилина, з пенальті Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Гент - Шахтар - 3:5 відео голів і огляд матчу

68-а хвилина 2:4 - Жеремі Пербе, 83-я хвилина 2:5 - Факундо Феррейра, 87-а хвилина 3:5 - Даніел Мілічевіч, 89-а хвилина Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Бенфіка - Динамо - 1:0 відео голу і огляд матчу

чемпіонів. Бенфіка - Динамо 1:0 1:0 - Едуардо Сальвіо, 45+2 хвилина, з пенальті Нереалізований пенальті - Жуніор Мораєс, 69-я хвилина Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Ередивізія. 10-й тур. Фейєноорд - Аякс 1:1 Голи: Дірк Кюйт 85 - Каспер Дольберг 55 Ua-football

Український парламентарі світові лідери за кількістю влаштованих бійок

Україна - перша у світі за кількістю сутичок у парламенті або за участю парламентарів. Це спеціальний сайт, який стежить за бійками у парламентах країн світу з 2007 року, викладаючи як доказ «найяскравіші» відеофрагменти. Вісник+К

Косово 3:0 1:0 - Артем Кравець, 31-я хвилина 2:0 - Андрій Ярмоленко, 81-а хвилина 3:0 - Руслан Ротань, 87-а хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

Ліга чемпіонів. ЦСКА - Тоттенхем 0:1 0:1 - Сон Хюнь Мін, 71-а хвилина Відеофрагменти матчу... Ліга чемпіонів. ЦСКА - Тоттенхем 0:1 0:1 - Сон Хюнь Мін, 71-а хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

Боруссія Д – Реал Мадрид - 2:2 відео голів

17-а хвилина 1:1 - П'єр-Емерік Обамейянг, 43-а хвилина 1:2 - Рафаель Варан, 68-а хвилина 2:2 - Андре Шюррле, 87-а хвилина Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

компенсованій хвилині. Ліга Європи. Зоря - Фенербахче 1:1 1:0 - Дмитро Гречишкін, 52-а хвилина 1:1 - Сімон Кьяєр, 90+6 хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

Коньяспор – Шахтар - 0:1 відео голу

Коньяспор — Шахтар - 0:1 відео голу: 0:1 - Факундо Феррейра Відеофрагменти матча...Галичина спортивная

Монако 1:2 0:1 - Бернарду Сілва, 15-а хвилина 0:2 - Тома Лемар, 31-а хвилина 1:2 - Тобі Алдервейрелд, 45-а хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

17-а хвилина 0:4 - Рафаель Геррейро, 52-а хвилина 0:5 - Гонсало Кастро, 76-а хвилина 0:6 - Пьєр-Емерік Обамейянг, 87-а хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

Ліга чемпіонів. ПСВ - Атлетіко 0:1 0:1 - Сауль Ньїгес, 43-а хвилина Відеофрагменти матчу...Ua-football

Істанбул ББ – Шахтар - 1:2 відео голів і огляд матчу

- Сокол Чікалеші, 25-а хвилина, автогол 0:2 - Віктор Коваленко, 41-а хвилина 1:2 - Емре Белєзоглу, 56-а хвилина, з пенальті Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Німеччина - Італія, 1:1 (6:5) відео голів

Німеччина - Італія, 1:1 (6:5) відео голів: 1:0 - Месут Озіл 1:1 - Леонардо Бонуччі Відеофрагменти матчу. Німеччина - Італія, 1:1 (6:5) відео голів: 1:0 - Месут Озіл 1:1 - Леонардо Бонуччі Відеофрагменти матчу...Галичина спортивная

Відеофрагменти матчу турніру пам'яті Ернеста Юста у якому теребовлянська Нива розгромила пустомитівський Будівельник Спорт Тернопільщини

Відеофрагменти матчу турніру пам'яті Ернеста Юста у якому теребовлянська Нива розгромила львівський Опір (U-17) Спорт Тернопільщини

Перше засідання новообраної Закарпатської обласної ради депутати перетворили на невдале шоу. Uzhinform