Вороніноя

УНН. Збірна українських шаблісток у складі Ольги Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацької і Ольги Жовнір посіла сьоме місце на етапі Кубка світу в Тунісі, повідомляє УНН з посилання Xsport. 1NEWS

Українські шаблістки стали сьомими на етапі Кубка світу в Тунісі

В турі прямого вибування українки розпочали боротьбу за нагороди під четвертим номером кваліфікації. Unn.com.ua

На базі ЦСК пройшов Всеукраїнський турнір найсильніших з фехтування на шаблях

Срібними призерами стали молодший сержант ЗС України Олена Кравацька та представник спортивного активу ЦСК Олексій Стеценко. «Бронза» в активі сержанта ЗС України Андрія Ягодки, працівника ЗС України Олени Вороніної та представника спортактиву ЦСК Євгена Стеценка. Народна Рада

Жіноча збірна України з фехтування на шаблі фінішувала четвертою в командних змаганнях на етапі Кубка світу в Афінах. Зазначимо, що за Україну на цьому етапі не виступала Ольга Харлан. Чемпион

Артем СКОРОХОД: «Фехтувальник - це легкоатлет.

А Олена цього року стала срібною призеркою дорослого чемпіонату України, поступившись лише Олі Харлан. Гадаю, нашим дівчатам нове трактування правил буде вигідним. Високий замок

Ця поважна жінка понад 30 років пропрацювала у відділі пожежної охорони УМВС області. Херсон Онлайн

Херсонські рятувальники вшанували ветеранів служби

напередодні цих поважних дат, представники Служби порятунку повітали своїх нині діючого особового складу Служби порятунку, Розу Іванівну повітали з Херсонщина за день

Олімпійські медалісти-кияни отримають квартири, земділянки та премії - Кличко

Мер наголосив, що столична влада і надалі приділятиме належну увагу розвитку фізичної культури та спорту. Интерфакс-Украина

Українські олімпійці отримають квартири і земельні ділянки в Києві - Кличко

Київська влада віддячить спортсменам за успіхи в Ріо. Зеркало недели (газета)

Уродженка Чернівців виборола срібло олімпійських ігор 2016

У фінальному протистоянні зійшлися дві команди: України і Росії. У складі нашої команди була й уродженка Чернівців, а зараз одеситка, Олена Карвацька. 0372.ua

Українські фухтувальниці взяли срібло

У фінальному змаганні українки поступилися росіянкам із рахунком 30:45. При цьому бронзу Україні принесла Ольга Харлан. BBC Ukrainian

Уфінальному протистоянні українки ускладі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької іОлени Вороніної... Allsvit

Спортсменки Центрального спортивного клубу ЗС України - призери Чемпіонату Європи з фехтування на шаблях у складі національної збірної

У бронзовому протистоянні українки здобули перемогу над збірною Польщі з рахунком 45:42. mil.gov.ua Seo-top-news

Чемпіонками Європи стали росіянки, які у фіналі перемогли збірну Франції (45:39). Newsru.ua

Одеська шаблістка стала переможницею етапу Кубка світу

Одеська шаблістка Олена Кравацька у складі збірної України стала переможницею етапу Кубка світу, який пройшов у Греції. ДеПо

Українські шаблістки вибороли срібні нагороди чемпіонату світу з фехтування

Команду та її тренерів привітав Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який побажав спортсменам успішного шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро. mil.gov.ua Seo-top-news

Саблістка Вороніна виборола бронзу чемпіонату Європи з фехтування

Вороніна розділила бронзову медаль з італійкою Ресоллою Грогоріо. УНИАН (ИА)

"Міністр культури" до роботи не стала, довелося призначити нового. Дивись.info

Черга в дитячі сади увійшла для херсонців в звичку. Бізнес область

Українські шаблістки завоювали "бронзу" в командному турнірі ЧС-2014

Українські шаблістки обіграли Італію в матчі за третє місце - 45:42. Галичина спортивная