Ця поважна жінка понад 30 років пропрацювала у відділі пожежної охорони УМВС області. Херсон Онлайн

напередодні цих поважних дат, представники Служби порятунку повітали своїх нині діючого особового складу Служби порятунку, Розу Іванівну повітали з Херсонщина за день

Олімпійські медалісти-кияни отримають квартири, земділянки та премії - Кличко

Мер наголосив, що столична влада і надалі приділятиме належну увагу розвитку фізичної культури та спорту. Интерфакс-Украина

Українські олімпійці отримають квартири і земельні ділянки в Києві - Кличко

Київська влада віддячить спортсменам за успіхи в Ріо. Зеркало недели (газета)

Уродженка Чернівців виборола срібло олімпійських ігор 2016

У фінальному протистоянні зійшлися дві команди: України і Росії. У складі нашої команди була й уродженка Чернівців, а зараз одеситка, Олена Карвацька. 0372.ua

Українські фухтувальниці взяли срібло

У фінальному змаганні українки поступилися росіянкам із рахунком 30:45. При цьому бронзу Україні принесла Ольга Харлан. BBC Ukrainian

Уфінальному протистоянні українки ускладі Ольги Харлан, Аліни Комащук, Олени Кравацької іОлени Вороніної... Allsvit

Спортсменки Центрального спортивного клубу ЗС України - призери Чемпіонату Європи з фехтування на шаблях у складі національної збірної

У бронзовому протистоянні українки здобули перемогу над збірною Польщі з рахунком 45:42. mil.gov.ua Seo-top-news

Чемпіонками Європи стали росіянки, які у фіналі перемогли збірну Франції (45:39). Newsru.ua

Одеська шаблістка стала переможницею етапу Кубка світу

Одеська шаблістка Олена Кравацька у складі збірної України стала переможницею етапу Кубка світу, який пройшов у Греції. ДеПо

Українські шаблістки вибороли срібні нагороди чемпіонату світу з фехтування

Команду та її тренерів привітав Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, який побажав спортсменам успішного шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро. mil.gov.ua Seo-top-news

Саблістка Вороніна виборола бронзу чемпіонату Європи з фехтування

Вороніна розділила бронзову медаль з італійкою Ресоллою Грогоріо. УНИАН (ИА)

"Міністр культури" до роботи не стала, довелося призначити нового. Дивись.info

Черга в дитячі сади увійшла для херсонців в звичку. Бізнес область

Українські шаблістки завоювали "бронзу" в командному турнірі ЧС-2014

Українські шаблістки обіграли Італію в матчі за третє місце - 45:42. Галичина спортивная

На етапі Кубку світу з фехтування в турецькій Антальї команда наших шаблісток у складі Ольги Харлан, Галини Пундик, Олени Вороніної та Аліни Комащук фінішували третіми Еспресо TV

Депутатка ініціює збір коштів для допомоги солістці обласної філармонії

Важка операція на серці потребує великих коштів. Про Все

Я хочу підкреслити: депутат, а особливо - депутат-мажоритарник, передовсім представляє інтереси мешканців свого округу. Про Все

Збірна України тріумфально завершила чемпіонат Світу з фехтування. >Збірна України тріумфально завершила чемпіонат Світу з фехтування. Sportanalytic