На кордоні з Волинню відбудуться спільні білорусько-російсько-сербські військові навчання

Спільні навчання під назвою «Слов'янське братерство 2017» планується провести у безпосередній близькості від кордонів Волині - на полігоні «Брестської» окремої штурмової десантної бригади, а також на одній з ділянок річки Мухавєц. Вісник+К

Однак, нашим волейболісткам судилося… взагалі залишитися без нагород. Галас

У 2017 році туристичний фестиваль проходив в рамках Міжнародного туристичного тижня в Одесі. Бліц-інфо

Львівські "Карпати" під керівництвом Олега Дулуба продовжили свою безпрограшу серію в рамках чемпіонату України. 032.ua — сайт города Львова

"Карпати" мінімально переграли "Волинь"

Початок першого тайму був за командою суперника, здавалося, що гравці "Волині" остаточно перехопили ініціативу на свій бік. Ваші новини

Олексій ГУЦУЛЯК: «Три гри м

Алексей Гуцуляк Гравець «Карпат» Олексій Гуцуляк прокоментував перемогу над «Волинню» (1:0) в матчі 26-го туру УПЛ. Источник - ФК Карпаты Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter. Sportgid

Львівські «Карпати» із мінімальним рахунком перемогли у Галицько-Волинському дербі в матчі з Волинню, в рамках 26-го туру української Прем'єр ліги. 032.ua — сайт города Львова

Сьогодні, 23-го квітня, на "Арен Львів" відбувся футбольний поєдинок між "Карпатами" та "Волинню". 032.ua — сайт города Львова

"Карпати" після першого тайму з мінімальним рахунком виграють у Галицько-Волинському дербі

Сьогодні, 23 квітня, на полі "Арени Львів" відбувається поєдинок між львівськими "Карпатами" та луцькою "Волинню". 032.ua — сайт города Львова

"Карпати": Голодюк і Ксьонз на фінішній прямій реабілітації

Поява їх в сьогоднішньому матчі з "Волинню" залежить від головного тренера. Галичина спортивная

"Карпати" "Волинь".

Шановні вболівальники, до вашої уваги зустріч 26-го туру Прем'єр-ліги між львівськими "Карпатами" та луцькою "Волинню". Повідомляє сайт Футбол Україна. Пряму трансляція дивіться на цій сторінці нижче. Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Sportgid

В рамках 26-го туру української Прем'єр ліги львівські "Карпати" на полі "Арени Львів" зіграють із луцькою "Волинню". 032.ua — сайт города Львова

"Дніпро" - "Ворскла".

Запрошуємо усіх вболівальників на матч 26-го туру УПЛ між "Дніпром" та луцькою "Волинню". Повідомляє сайт Футбол Україна. Пряму трансляцію дивіться на цій сторінці нижче. Football-ukraine.com Sportgid

Воротар "Олександрії" відзначився неймовірним м

Воротар забив гол після розіграшу кутового на останній компенсованій хвилині і вирвав для "Олександрії" нічию. Пропонуємо вам насолодитися цим моментом.>Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна. Football-ukraine.com

"Карпати" з "Волинню" розсудить Анатолій Жабченко

Функції четвертого арбітра виконуватиме Віталій Романов (Дніпро). Галичина спортивная

Уся команда розчарована поразкою в Луцьку. Ми програли справедливо, тут немає що казати. Sportgid

Євген ЗУБЕЙКО: «Я впевнений у нашій команді»

Евгений Зубейко Минулої суботи «Карпати» провели непростий поєдинок у Полтаві, а вже в неділю зіграють у західноукраїнському дербі з «Волинню». Гарно провів час з рідними і з Sportgid