Великий шолом

Як Надаль та Стівенс взяли титули

Іспанець Рафаель Надаль та американка Слоан Стівенс перемогли на останньому у сезоні турнірі серії Великого Шолома. Медісон Кіз - Слоан Стівенс - 0:2 (ВІДЕО)ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open.Sportanalytic

Надаль виграв 16 турнір Великого Шолому

US Open", - наголосив Надаль. Зауважимо, що на US Open Надаль виграв 74-й титул у кар'єрі і 16-й в рамках Великого Шолому. Як повідомляв УНН, Надаль зупинив переможну ходу українця Олександра...1NEWS

Українка Світоліна вперше стала третьою ракеткою світу

Дубай, Стамбул, Рим, Торонто), із яких три відносяться до престижної категорії Premier 5 (Дубай, Рим, Торонто). Беручи участь у турнірах Великого Шолома Еліна вперше пролилася до 1/8 фіналу Вімблдону і US Open, а також грала у чвертьфіналу сезону Ролан Гаррос.Replyua

Українська тенісистка Костюк тріумфувала на юніорському US Open

Калініній (Australian Open-2014 за Єлизаветою Куличковою з Росії). Додамо, що завойований титул US Open став для нашої тенісистки другим на Великих шоломах серед гравців до 18 років. На початку березня Костюк стала чемпіонкою Australian Open в одиночному розряді. Як повідомляв...Unn.com.ua

Українська тенісистка стала третьою ракеткою світу

Світоліна в Facebook свій успіх. Відзначимо, що Еліна домоглася такого відмінного результату завдяки перемогам на п'яти турнірах WTA. На турнірах "Великого шолома" Світоліна вперше зіграла в четвертому колі Вімблдону і US Open, а також пробилася в чвертьфінал "Ролан Гаррос". Крім...Ваші новини

Фінал. Рафаель Надаль - Кевін Андерсон - 3:0

До вашої уваги найкращі моменти фіналу останнього в році турніру серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com.Sportanalytic

Українка Еліна Світоліна стала третьою ракеткою світу

титулів WTA, ставши чемпіонкою трьох турнірів Premier 5 (Дубай, Рим, Торонто), а також двох WTA Internataional (Тайбей, Стамбул). На турнірах Великого Шолома українка вперше зіграла в четвертому колі Вімблдону і відкриттю чемпіонату США, а також записала в свій актив другий...Воля народу

Надаль став чемпіоном US Open

Іспанський тенісист оформив впевнену перемогу в трьох сетах. Надаль підтвердив статус головного фаворита турніру і контролював хід поєдинку, регулярно здійснюючи брейки. Зеркало недели (газета)

Рафаель Надаль втретє став переможцем US Open

#USOpen pic.twitter.com/UAvcsP7MAG US Open Tennis (@usopen) 10 сентября 2017 г. Перемога Надаля стала 16-ю у його боротьбі за трофеї турнірів Великого Шолома. Один раз він виграв відкритий чемпіонат Австралії з тенісу, два рази - Вімблдон, і 10 разів - відкритий...Интерфакс-Украина

Українка Костюк стала чемпіонкою юніорського US Open у парному розряді

Українська тенісистка здобула перемогу в парному фіналі турніру Великого шолома. Українська тенісистка Марта Костюк в дуеті з сербкою Ольгою Данилович стала чемпіонкою Відкритого чемпіонату США серед юніорів у парному розряді.Зеркало недели (газета)

Стівенс сенсаційно виграла US Open

Американка Слоан Стівенс здобула першу перемогу на турнірах серії Великого шолому. У фіналі домашнього US Open вона впевнено обіграла кривдницю Еліни Світоліної Медісон Кіз. Тепер ж їй вручили чек на 3,4...Sportanalytic

Американка Стівенс стала чемпіонкою US Open

Відбувся вирішальний поєдинок жіночої частини турніру Великого шолома. Зеркало недели (газета)

Надаль та Андерсон розіграють титул

Sportanalytic.com. Перша "ракетка" Рафаель Надаль впевнено здолав досвідченого дель Потро, а 31-річний південноафриканець Кевін Андерсон вперше дійшов до такої стадії Великого Шолому, перемігши фаворита Карреньйо-Бусту.Кевін Андерсон (ПАР, 28) - Пабло Карреньйо-Буста (Іспанія, 12) - 4:6, 7:5, 6:3, 6:4Рафаель Надаль (Іспанія,...Sportanalytic

Українка вперше в історії стане третьою ракеткою світу

титулів WTA, виборовши перемогу у трьох турнірах Premier 5 (Дубай, Рим, Торонто), та двох WTA Internataional (Тайбей, Стамбул). На турнірах Великого шолома українська тенісистка вперше взяла участь у четвертому колі Вімблдону та відкритті чемпіонату США, крім того у її активі...Ваші новини

Світоліна побила тенісний рекорд, який тримався 23 роки

титулів WTA, ставши чемпіонкою трьох турнірів Premier 5 (Дубай, Рим, Торонто), а також двох WTA Internataional (Тайбей, Стамбул). На турнірах Великого шолому українка вперше зіграла в четвертому колі Вімблдону і відкриттю чемпіонату США, а також записала в свій актив другий...Еспресо TV

Федерер зазнав першої поразки на цьогорічних турнірах Великого шолому

КИЇВ. 7 вересня. УНН. Тріумфатор 19 турнірів категорії Великого шолому швейцарець Роджер Федерер не зумів вийти до півфіналу Відкритого чемпіонату США з тенісу, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.Unn.com.ua

Надаль йде далі, Федерер та Плішкова вилітають

В Америці визначились всі півфіналісти останнього в сезоні турніру серії Великого Шолома. Sportanalytic

Долгополов припинив виступ на US Open після поразки від першої ракетки світу

Перша ракетка України Олександр Долгополов програв у 1/8 фіналу останнього в році турніру Великого Шолома US Open лідеру світового рейтингу Рафаелю Надалю.iPress

партії Надаль легко довів справу до кінця, розгромивши українця - 6:1. Долгополов втретє в кар'єрі дійшов до 1/8 фіналу турніру Великого Шолома. Його кращим досягненням залишається вихід у чвертьфінал на Australian Open в 2011 році.Еспресо TV

Долгополов програв Надалю і покинув US Open

раунд. 4-й раунд Рафаель Надаль (Іспанія, 1) - Олександр Долгополов (Україна) - 6:2, 6:4, 6:1 Варто відзначити, що на турнірі Великого шолома в США залишилася одна представниця України - четверта ракетка світу Еліна...Зеркало недели (газета)