Великий шолом

На першому тенісному турнірі-2017 із серії "Великого шолома" виступлять чотири українки

Наші спортсменки потрапили безпосередньо в основний турнір завдяки високому рейтингу. УНИАН (ИА)

Cкандалісти та расист.

донька найвидатнішого боксера історії Мохаммеда Алі Лейла Алі та легендарна тенісистка Мартіна Навратілова, яка відома не лише перемогами на турнірах "Великого шолому", але й своєю нетрадиційною орієнтацією.Еспресо TV

Халеп і Медісон Кіз. У півфіналі Кербер за всіма статтями розгромила Агнешку Радванську (6:2, 6:1) - дворазова переможниця турнірів серії Великого шолома зробила сім брейків і двічі програла свою подачу, пише sobkor.net. Анжелік Кербер і Домініка Цибулкова раніше ніколи не...Чемпион

Смерть "Мотороли". Деконструкція міфу

адже тепер не буде нічого. Ні пам'ятників, ні пам'яті. Залишиться сторінка в російській Вікіпедії з фотографією маленького мийника машин у великому шоломі. Правда, ніхто не може гарантувати, що підпис під цим фото не змінять в той момент, коли історія знову...Infokava.com

Павло Казарін: Поставлено жирну крапу в міфу про російських добровольців на Донбасі

переконання, тепер не буде нічого. Ні пам'ятників, ні пам'яті. Залишиться сторінка в російській вікіпедії з фотографією маленького мийника машин у великому шоломі. Правда ніхто не може гарантувати, що підпис під цим фото не змінять в той момент, коли історія знову...Replyua

"Лестер", Роналду, Чех і Джокович потрапили в Книгу рекордів Гіннесса

призових за один сезон - 21 мільйон 646 тисяч 145 доларів. А екс-перша ракетка світу Серена Вільямс вигравала турніри серії "Великого шолома" з 1999 по 2016 рік, що є рекордом за тривалістю між першим і останнім титулами. Також в Книгу...Зеркало недели (газета)

Шарапова вже скоро з’явиться на корті: CAS на 9 місяців скорив термін дискваліфікації

Спортивний арбітражний суд (CAS) скорив на 9 місяців термін дискваліфікації. Довідка. Марія Шарапова – російська тенісистка, 5-разова переможниця турнірів серії "Великого шолому". У складі збірної Росії вона перемогла в Кубку Федерації й завоювала срібну медаль Олімпіади-2012 у Лондоні в одиночному...Епізод.ua

турніри WTA Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на твітер Оуден. "Це правда, що колишні перші ракетки світу і чемпіонки "Великих шоломів" можуть отримати необмежену кількість "wild card" навіть після дискваліфікації за допінг? А от іншим гравцям дають всього три...ДеПо

Дискваліфікація Шарапової скорочена до 15 місяців

роки, тому її повернення очікувалося в січні 2018 року, коли тенісистці буде майже 31 рік. Шарапова є п'ятиразовою чемпіонкою турнірів "Великого шолома", переможницею Підсумкового турніру WTA (2004), а також срібним призером...Зеркало недели (газета)

Шараповій скоротили термін дискваліфікації

Спортивний арбітражний суд скоротив термін дискваліфікації російської тенісистки Марії Шарапової з 2 років до 15 місяців. П'ятиразову чемпіонку турнірів Великого Шолома відсторонили від великого спорту після того, як її аналізи показали вміст забороненого препарату мельдонію під час турніру в Австралії...BBC Ukrainian

Спортивний арбітражний суд в Лозанні скоротив термін дискваліфікації російської тенісистки Марії Шарапової Через дискваліфікацію, Шарапова пропустила Олімпіаду в Ріо. Еспресо TV

Одеська тенісистка Марина Заневська завершила процес зміни громадянства і тепер виступатиме за Бельгію Марина Заневська народилася 24 серпня 1993 року Одесі. Еспресо TV

...depo.ua з посиланням на "Твіттер" агентства AFP. Фото: twitter.com/USGA Палмер є семиразовим переможцем головних професійних турнірів з гольфу (еквівалентних турнірам серії Великого шолома в тенісі). Крім того, він 62 рази вигравав етапи престижного PGA Tour, що є п'ятим результатом в історії...ДеПо

Ангелік Кербер та Новак Джоковіч стали чемпіонами останнього турніру серії Великого Шолома в році. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: US Open. Фінал. Ваврінка - Джоковіч - 6:7, 6:4, 7:5, 6:3 (ВІДЕО)...Sportanalytic

US Open. Ваврінка розбив Джоковіча у фіналі

Швейцарський тенісист Станіслас Ваврінка став переможцем останнього в році турніру серії Великого Шолома. Sportanalytic

Ваврінка обіграв Джоковича у фіналі US Open

і за всі останні два тижні", - підкреслив Ваврінка після матчу. Ваврінка здобув свою третю перемогу у третьому фіналі турнірів "Великого шолома". Швейцарець раніше по разу вигравав також Ролан Гаррос і Australian Open, а не перемагав тільки на Вімблдоні. Нагадаємо,...Зеркало недели (газета)

Ваврінка вперше переміг на US Open

номером, переміг першу "ракетку" світу серба Новака Джоковіча. Для 31-річного Ваврінки титул переможця US Open став третім серед турнірів серії Великого шолома. Раніше він вигравав на Відкритих чемпіонатах Австралії (2014 року) і Франції...ДеПо

У фіналі Вавринка переміг першу ракетку світу, серба Новака Джоковича. Для 31-річного Вавринки це вже третя перемога на турнірах Великого шолома. Newsru.ua

Швейцарець Вавринка вперше переміг на US Open

програв швейцарцю Станіслав (Стен) Вавринці з рахунком 7:6 (7:1), 4:6, 5:7, 3:6. Для Вавринки це булла третя перемога в турнірах Великого Шолома. В 2014 році він переміг у Відкритому чемпіонаті Австралії (Australian Open), а в 2015-му — в аналогічному турнірі у...Time-UA

Кербер виграла US Open і стане першою ракеткою світу

Кербер (Німеччина, 2) – Кароліна Плішкова (Чехія, 10) - 6:3, 4:6, 6:4 У 2016 році 28-річна Кербер виграла два турніри Великого шолома (у січні німкеня стала переможницею Australian Open ). У понеділок вона обійде Серену Вільямс і стане першою ракеткою...Зеркало недели (газета)