Великий шолом

Australian Open. Світоліна та Гуччоне - в 1/4 фіналу

Українська тенісистка Еліна Світоліна подовжує змагання на турнірі Великого шолому. В парі з австралійцем Крісом Гуччоне вона пройшла до чвертьфіналу без бою. Світоліна встановила рекорд УкраїниСайт Sportanalytic.com, читай новини про...Sportanalytic

Світоліна стала чвертьфіналісткою Australian Open у міксті

суперники Катерина Синякова з Чехії та Бруно Соарес з Бразилії відмовилися від матчу. Варто відзначити, то це перший чвертьфінал турніру "Великого шолома" для Світоліної в міксті. 1/8 фіналу Еліна Світоліна (Україна)/Кріс Гуччіоне (Австралія) - Катерина Синякова (Чехія, 6)/Бруно Соарес (Бразилія,...Зеркало недели (газета)

3 години 23 хвилини і завершився з рахунком 6:7 (4:7), 6:4, 6:1, 4:6, 6:3 на користь 17-разового переможця турнірів серії "Великого шолома". У чвертьфіналі Федерер зіграє з німцем Мішею Звєрєвим, який сьогодні вибив Енді...ДеПо

Перша ракетка світу Енді Маррей покинув Australian Open

АТР і посіву турніру. Вперше за останні 13 років два перших номери посіву не зуміли дійти до чвертьфіналу на турнірі "Великого шолома". 4-й раунд Енді Маррей (Великобританія, 1) - Міша Звєрєв (Німеччина) - 5:7, 7:5, 2:6, 4:6. Нагадаємо, останньою представницею...Зеркало недели (газета)

Савчук програла у парному розряді

Українська тенісистка Ольга Савчук не зуміла створити сенсації на турнірі серії Великого шолому. Світоліна зачохлила ракетку у тенісному трилеріСайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Українська тенісистка показала чарівне фото з Австралії

Instagram Про це повідомляє Depo.Сектор. Цуренко похизувалася чудовою світлиною з Мельбурна, де Леся брала участь у першому в сезоні турнірі Великого шолому - Australian Open. Нагадаємо, Цуренко вибула зі змагань у першому колі, програвши першій ракетці світу німкені Анжелік Кербер.ДеПо

Топ-8 спортивних подій тижня: дискваліфікація за вишиванку та футбол без офсайдів

з Australian Open Головна сенсація тенісного Відкритого чемпіонату Австралії сталася вже у другому колі. Поразки зазнав шестиразовий переможець цього турніру "Великого шолому" серб Новак Джоковіч. Другу ракетку світу переміг тенісист, який займає у світовій класифікації лише 119-е місце Денис Істомін...Еспресо TV

Сьогодні українські тенісистки зіграли на Australian Open у парному розряді, і тільки Ользі Савчук вдалося вийти в наступний раунд турніру "Великого шолома". Катерина Бондаренко в парі з Оленою Остапенко (Латвія) поступилася Христині Плішковій (Чехія)/Вікторії Голубич (Швейцарія) у двох сетах (3:6,...Znaj.ua

Павлюченковій. Українська тенісистка Еліна Світоліна не зуміла пробитися в 1/8 фіналу турніру Australian Open в Мельбурні. Остання на першому турнірі "Великого шолома" 2017 року з представниць України поступилася росіянці Анастасії Павлюченковій. Суперниця виграла у Світоліної з рахунком 7:5, 4:6, 6:3.Znaj.ua

Світоліна зачохлила ракетку у тенісному трилері

Перша ракетка України Еліна Світоліна завершила свої виступи в одиночному розряді турніру серії Великого Шолома. Сьогодні вночі Еліна у трьох партіях поступилася росіянці Анастасії Павлюченковій.Sportanalytic

Долгополов взяв у Монфіса тільки один сет

Український тенісист Олександр Долгополов завершив свої виступи на турнірі серії Великого Шолома. Сашко зумів виграти лише один сет у шостої ракетки світу француза Гаеля Монфіса.Sportanalytic

Долгополов залишив Australian Open

$ 58,400 призових і 45 очок в світовому рейтингу АТР. Таким чином, єдиною представницею України в одиночних розрядах на турнірі "Великого шолома" в Австралії залишилася Еліна Світоліна...Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у третій раунд Australian Open

Українка продовжує боротьбу на турнірі "Великого шолома". Раніше боротьбу на турнірі завершили Катерина Бондаренко, Леся Цуренко, Катерина Козлова і Ілля Марченко.Зеркало недели (газета)

Долгополов почав з перемоги, Бондаренко програла

Ще двоє українців вступили у боротьбу на австралійському турнірі серії Великого Шолома. Катерина Бондаренко у двох сетах поступилася сіяній француженці, хоча першу партію довела до тай-брейку.Sportanalytic

Australian Open: Бондаренко програла, Долгополов пройшов далі

Сьогодні, 17 січня, у Мельбурні триває перший у сезоні турнір "Великого шолома" - Відкритий чемпіонат Австралії. У першому раунді свої матчі провели ще двоє українців - Олександр Долгополов і Катерина Бондаренко. Суперником...Зеркало недели (газета)

Олександр Долгополов пробився до другого кола, обігравши хорвата Борна Чорича Турнір "Великого шолому" Призовий фонд - 50 000 000 австралійських доларів...ДеПо

Еліна Світоліна дуже легко розпочинає боротьбу за трофей Великого шолому. Выбор 2014

Australian Open: українці поступилися першим ракеткам світу, Світоліна пройшла далі

Українські тенісисти стартували на турнірі в Мельбурні. Сьогодні, 16 січня, у Мельбурні розпочався перший у сезоні турнір "Великого шолома" - Відкритий чемпіонат Австралії. У першому раунді свої матчі провели четверо українських тенісистів - Ілля Марченко, Леся Цуренко, Катерина...Зеркало недели (газета)

Світоліна йде далі, Марченко, Козлова та Цуренко вилетіли

Одразу четверо представників України зіграли сьогодні у першому колі турніру серії Великого Шолома в Австралії. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. На жаль, троє з них покинули змагання. Ілля Марченко у самовідданій боротьбі програв першій ракетці...Sportanalytic

У стартовому раунді першого в цьому році турніру Великого шолому Australian Open українка Леся Цуренко програла німкені Анжелік Кербер Про це повідомляє Depo.ДеПо