Великий шолом

Стаховський вийшов у фінал кваліфікації

Український тенісист Сергій Стаховський пробився до останнього раунду кваліфікації на французькому турнірі серії Великого Шолома. Сьогодні Сергій програв перший сет американцю, але потім зібрався з силами і переламав хід матчу.Sportanalytic

Калініна вилетіла вже на старті

Українська тенісистка Ангеліна Калініна вибула у першому колі кваліфікації французького турніру серії Великого Шолома. Ангеліна за майже дві години поступилася у двох сетах суперниці з Кореї.Sportanalytic

С.Стаховський успішно подолав старт кваліфікації "Ролан Гаррос"

Українець Сергій Стаховський в 1/4 кваліфікації турніру категорії Великого шолому - Відкритого чемпіонату Франції ("Ролан Гаррос"), зумів здолати француза Кенні де Шеппера, повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу...Unn.com.ua

Друга ракетка світу Н.Джокович назвав ім

Восьмикратний переможець турнірів категорії Великого шолому американець Андре Агассі став новим тренером серба Новака Джоковича, повідомляє УНН з посиланням на ВВС."Андре Агассі дуже близький мені, він...Unn.com.ua

Стаховський стартував з перемоги у кваліфікації

Український тенісист Сергій Стаховський вдало розпочав виступи на французькому турнірі серії Великого Шолома. У першому раунді кваліфікації Сергій дуже важко переміг господаря кортів де Шеппера.Sportanalytic

Е.Світоліна побила рекорд України за кількістю трофеїв за сезон

три титули ATP. Додамо, що А.Медведєв виграв за кар'єру 11 титулів, з них 4 - Мастерса, грав у фіналі турніру Великого Шолома (Ролан Гаррос, 1999) і добирався до 4-го місця у світовій класифікації). Ці рекорди залишаються поки неперевершеними. Нагадаємо, 21...Unn.com.ua

М.Шарапова не буде просити wild card в основну сітку Вімблдону

П'ятиразова переможниця турнірів Великого шолома російська тенісистка Марія Шарапова заявила, що не буде просити wild card в основну сітку Вімблдону, а зіграє в кваліфікації турніру...Unn.com.ua

Римі. Після перемоги над Деборою Кьєзою у стартовому колі, Цуренко випала суперниця топ-рівня - американка Вінус Вільямс. Семиразова чемпіонка турнірів Великого шолома в вирішальні моменти додавала і починала тиснути на суперницю, змушуючи Цуренко допускати помилки. У підсумку Вінус здобула перемогу...Зеркало недели (газета)

виступів після викритті у застосуванні допінгу, не зможе зіграти на одному з головних турнірів року - Ролан Гаррос із серії Великого Шолома. Як повідомляє Федерація тенісу Франції, росіянці було відмовлено в отриманні wild card в основну сітку, так і в...Гал-info

між екс-українкою Анастасією Зарицькою, що представляє Чехію, і Бернардою Перой зі США. У січні Марта Костюк стала переможницею юніорського турніру "Великого шолому" Australian Open. Читате також: Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк...Еспресо TV

Вісім українців виступлять в основній сітці "Ролан Гаррос"

Наприкінці травня на ґрунтових кортах Ролан Гаррос стартуватиме другий в цьому сезоні турнір Великого Шолома Відкритий чемпіонат Франції з тенісу, повідомляє УНН з посиланням на Тенісний портал України.Чотири представники України потрапили в основну сітку дорослого...Unn.com.ua

Тенісист Н.Джокович звільнив тренерський штаб

Енді Маррей став першою ракеткою світу, змістивши Н.Джоковича з першого рядка рейтингу АТР. Довідка УНН: 29-річний Н.Джокович виграв 12 титулів Великого Шолому і за цим показником поступається лише Роджеру Федереру (18), Піту Сампрасу (14) і Рафаелю Надалю (14).1NEWS

Багаторічна перша ракетка світу, 23-разова чемпіонка турнірів Великого шолома Серена Вільямс повідомила про свою вагітність. Як відомо, гарну звістку американка оприлюднила у мобільному додатку Snapchat. Підпис на фото вказує...ILife_News

Виявляється, свій 23-й турнір Великого шолома, Australian Open, Серена Вільямс виграла на перших тижнях вагітності.Експрес

Четверо українців зіграють в основній сітці Ролан Гаррос

Організатори другого в сезоні турніру серії "Великого шолома" Ролан Гаррос опублікували заявочні списки на чоловічу і жіночу сітки. У жіночій частині турніру з першого кола почне Еліна Світоліна...Зеркало недели (газета)

Олімпійська призерка П.Квітова заявилася на "Ролан Гаррос" після збройного нападу

Екс-друга ракетка світу чешка Петра Квітова може дебютувати у нинішньому сезоні відразу з турніру Великого Шолому Відкритого чемпіонату Франції з тенісу "Ролан Гаррос", передає УНН з посиланням на Reuters. "Сподіваюся, моя новина порадує вас. Моє ім'я...Unn.com.ua

Під мікроскопом: Гран Прі Китаю

прорив Ферстаппена, але навіть і без цього британець просто ідеально провів найголовніші сесії вихідних. Настільки, що запросто складається враження, ніби Великий шолом він здобув дуже легко, хоча насправді це не так. Все ж таки Китай показав, що Феррарі треба ще...Спорт.ua

Гран Прі Китаю: Хемілтон бездоганний

Траса все ще була вологою і вимагала максимальної концентрації гонщиків. Спорт.ua

Славетний тенісист став батьком у 64 роки

У подружжя вже є три доньки віком 5, 6 та 13 років. Гільєрмо Вілас за свою кар'єру виграв чотири турніри "Великого шолому" у 1977 році він виграв Roland Garros та US Open, а у 1978 та 1979-му - переміг на...Еспресо TV

(4:6). Катерина Бондаренко є екс-першою ракеткою України. Разом зі своєю рідною сестрою Катериною Бондаренко вона у 2008 році вигравала турнір "Великого шолому" Australian Open - у парному розряді. Читайте також: Як українка Світоліна захоплює світовий тенісний трон...Еспресо TV