Великий шолом

Е.Світоліна пропустить місяць тенісних турнірів

потім WTA Premier Mandatory в Мадриді і WTA Premier 5 в Римі, після чого зіграє на другому в сезоні турнірі Великого Шолома Ролан Гаррос у Парижі. Відзначимо, що у цьому році Е.Світоліна вже зіграла сім турнірів WTA з яких два...Unn.com.ua

У січні цього року Марта Костюк виграла юніорський турнір "Великого шолому" - Australian Open. Читайте також: Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк...Еспресо TV

Чотири українки зіграють на престижному тенісному турнірі в Маямі

Індіан-Веллс і поступилася в трьох партіях. Додамо, що змагання категорії WTA Premier Mandatory є найбільш значимими в світі після турнірів Великого шолому. Переможниця отримає 1000 залікових очок в рейтинг...Unn.com.ua

Р.Федерер переміг Р.Надаля на Мастерсі в Індіан-Веллс

Індіан Веллс, обігравши екс-першу ракетку світу іспанця Рафаеля Надаля, повідомляє УНН з посиланням на ВВС.У четвертому колі 18-разовий переможець турнірів Великого Шолома, посіяний під 9 номером, впевнено переграв 5-го сіяного іспанця Рафеля Надаля 6:2, 6:3. Відзначимо, що це друга перемога...Unn.com.ua

Чотири бронзові медалі завоювали українські дзюдоїсти на турнірі Великого Шолому в Баку.Znaj.ua

У «бронзовому» поєдинку Ньябалі взяв гору над представником Азербайджану Абдулхагу Расуллом. UA:СУМИ - Суспільне мовлення Сумщини

Як українка Світоліна захоплює світовий тенісний трон

22-річної Еліни Світоліної. Dubai Duty Free Tennis Championships належить до змагань WTA найвищої категорії, престижнішими за які є лише турніри Великого шолому. Відповідного розміру й призовий фонд $2,37 млн. Проте Світоліна відзначила, що цінує й свої попередні титули, адже вони...Еспресо TV

Марченко стартував з перемоги на тенісному турнірі у Франції

другого кола Марченко зіграє з переможцем пари Кенні Де Схеппер – Міша Звєрєв. Зазначимо, що на першому в сезоні турнірі "Великого шолома" Australian Open Марченко завершив свої виступи у 1-му раунді, програвши першій ракетці світу Енді Маррею. Раніше Марченко очолив...Зеркало недели (газета)

Хто така найбагатша спортсменка України Еліна Світоліна

Еліна Світоліна вже у 22 роки є найкращою тенісисткою та найбагатшою спортсменкою України Виграла турнір "Великого шолому" у 15 років Еліна Світоліна заявила про себе на весь світ ще у юному віці. У 2010 році вона у...Еспресо TV

Світоліна вийшла у фінал Taiwan Open

з 31-річною китаянкою Пен Шуай, яка на даний момент є 71-й ракеткою світу. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна Світоліна зберегла 13-й...Зеркало недели (газета)

Зазначимо, що у світовому рейтингу WTA Світоліна продовжує займати рекордну для України 13-у сходинку. Як повідомляв портал "Знай.ua", на турнірі Великого шолому Australian Open Світоліна разом з партнером Крісом Гуччоне дійшла до...Znaj.ua

18 років. Найскладніше випробування чекало на Марту у фіналі, де їй протистояла перша ракетка Australian Open та переможниця іншого турніру "Великого шолому" Ребека Масарова зі Швейцарії. Але і вона була змушена капітулювати. У Австралії за Марту Костюк вболівали і представники...Газета "Наш ДЕНЬ"

Світоліна зіграє в півфіналі Taiwan Open

у десяти матчах поточного сезону. Наступною суперницею українки буде Менді Минелла з Люксембургу. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна Світоліна зберегла 13-й...Зеркало недели (газета)

Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру в Тайбеї

Євгенію Родину. За право зіграти у півфіналі Світоліна посперечається з туркеня Унс Джабір. Раніше Еліна Світоліна покинула одиночний розряд турніру "Великого шолома" в Мельбурні, поступившись у третьому раунді росіянці Анастасії Павлюченковій. Нагадаємо, в оновленому рейтингу WTA Еліна Світоліна зберегла 13-ю...Зеркало недели (газета)

Відомий тенісний менеджер прокоментував історичну звитягу Марти Костюк на турнірі Великого Шолому Експрес

свій 18-ий Шолом в кар'єрі. Крім цього, Роджер став першим з тенісистів, хто виграв п'ять титулів на трьох різних турнірах "Великого шолома". Фінал Australian Open між Надалем та Федерером став рекордним за переглядами в Європі за останні 11 років. Згідно...Znaj.ua

Хто така нова зірка українського тенісу 14-річна Марта Костюк

14-річна українка Марта Костюк сенсаційно виграла один з чотирьох найпрестижніших тенісних турнірів "Великого шолому" – Australian Open Сенсаційна перемога Марта Костюк стала авторкою однієї з головних сенсацій Відкритого чемпіонату Австралії. 14-річна українка була сіяна...Еспресо TV

Переможниця Australian Open Серена Вільямс стала першою ракеткою світу

По закінченні першого турніру року серії "Великого шолома" в рейтингах WTA і ATP відбулися значний зміни.УНИАН (ИА)

Про дружбу видів спорту. Як Озіл радів перемозі Федерера

У неділю в Мельбурні відбувся фінал традиційного турніру серії Великого шолома Australian Open. У вирішальному матчі зійшлися два видатних тенісиста сучасності швейцарець Роджер Федерер та іспанець Рафаель Надаль. Звичайно ж, така...Ua-football

Федерер вп

6:4, 3:6, 6:1, 3:6, 6:3. Матч тривав більше трьох з половиною годин. Це 18-й титул швейцарського тенісиста в змаганнях серії "Великого шолома", причому Федерер став першою людиною, яка зуміла стати п'ятиразовим чемпіоном в трьох з чотирьох турнірів цієї серії. "Я...Еспресо TV