Великий шолом

Тенісист Н.Джокович не виступатиме до кінця року

посиланням на сторінку спортсмена на Facebook. "Зі мною до сих пір нічого подібного не траплялося. Я ніколи не пропускав турніри Великого Шолому і з Мастерс зіграв, напевно, відсотків 90. Мені вдалося добитися величезних успіхів, і я дуже вдячний долі за...Unn.com.ua

Іншим представникам нашої країни доведеться пройти крізь сито кваліфікаційних змагань. Загальний призовий фонд змагань становить понад 34 мільйонів доларів. Український Інтерес

Е.Світоліна повернула звання п

новий особистий рекорд встановила киянка Ольга Янчук - 216-е місце, що, швидше за все, дозволить їй дебютувати в кваліфікації турнірів Великого Шолома - на Відкритому чемпіонаті США. Відзначимо, що найбільший прогрес у топ-100 продемонструвала румунка Іріна-Камелія Бегу, яка піднялася на...Unn.com.ua

Долгополов обіграв другого поспіль росіянина і вийшов у фінал турніру в Швеції

6:3, 6:2 Суперником українця по фіналу стане переможець іспанського дербі Фернандо Вердаско і Давіда Феррера. Нагадаємо, що на останньому турнірі Великого шолома Вімблдоні Долгополов через травму не дограв матч першого кола проти майбутнього переможця Роджера Федерера. Раніше стало відомо, що...Зеркало недели (газета)

Долгополов обіграв найкращого тенісиста Росії на турнірі у Швеції

7:6 (2) За путівку у фінал українець побореться з ще одним представником Росії Андрієм Кузнєцовим. Нагадаємо, що на останньому турнірі Великого шолома Вімблдоні Долгополов через травму не дограв матч першого кола проти майбутнього переможця Роджера Федерера. Раніше стало відомо, що...Зеркало недели (газета)

Долгополов пробився у третє коло турніру в Швеції

Майера в двох сетах. У чвертьфіналі Долгополов зіграє з п'ятим номером посіву росіянином Кареном Хачановим. Нагадаємо, що на останньому турнірі Великого шолома Вімблдоні Долгополов через травму не дограв матч першого кола проти майбутнього переможця Роджера Федерера. Раніше стало відомо, що...Зеркало недели (газета)

Троє українців потрапили в основну сітку US Open

КИЇВ. 20 липня. УНН. Три представники України точно виступлять в одиночному розряді заключного турніру Великого Шолому в сезоні – Відкритого чемпіонату США з тенісу (US Open), повідомляє УНН з посиланням на сайт Великого тенісу. У жіночій...Unn.com.ua

Організатори останнього тенісного турніру сезону серії "Великого шолома" - Відкритого чемп...Експрес

Світоліна, Цуренко і Долгополов зіграють в основній сітці US Open

Троє українців за рейтингом пройшли в основну сітку четвертого в сезоні турніру Великого шолома - Відкритого чемпіонату США.Зеркало недели (газета)

Швейцарський тенісист Федерер пояснив сльози в фіналі Вімблдону (відео)

Раніше в 2017 році Федерер виграв Відкритий чемпіонат Австралії. В його активі тепер 19 перемог на турнірах «Великого шолома». Єдність

Швейцарець Федерер виграв Wimbledon

Чиліча в трьох сетах 6:3, 6:1, 6:4. Федерер став єдиним тенісистом в історії, якому вдалося вісім разів перемогти в турнірі Великого шолома Wimbledon. 2003...Єдність

Федерер став восьмиразовим переможцем "Вімблдону"

Швейцарський тенісист Роджер Федерер завоював звання переможця турніру серії "Великого шолома" "Вімблдон" -2017 в чоловічому одиночному розряді. У фіналі змагання він завдав поразки представнику Хорватії Марину Чилічу. Результат зустрічі - 6:3.Интерфакс-Украина

Тенісист Роджер Федерер увосьме виграв Вімблдон

якому вдалося 8 разів перемогти на Вімблдоні. Його називають найкращим тенісистом в історії. Впродовж кар'єри він виграв рекордні 19 турнірів "Великого шолома" в одиночному розряді. Крім того, в 2008 році Федерер переміг на Олімпійських іграх. Федерер перемагав на Вімблдоні в...Еспресо TV

Федерер став чемпіоном Вімблдону

підсумку Федерер виграв всі три сети і зумів стати першим восьмиразовим чемпіоном чоловічого Вімблдону. Федерер виграв 19-й титул на турнірах Великого шолома в кар'єрі - 35-річний тенісист стане третьою ракеткою світу і гарантовано відправиться на Підсумковий турнір. Фінал Марін Чіліч...Зеркало недели (газета)

Іспанка Мугуруса вперше в кар

Іспанська тенісистка Гарбінє Мугуруса стала переможницею турніру серії "Великого шолома" "Вімблдон" в жіночому одиночному розряді. У другому раунді змагання вона з таким же рахунком виграла у бельгійки Яніни Вікмайер.Интерфакс-Украина

Мугуруса обіграла Вінус Вільямс і стала чемпіонкою Вімблдону

Іспанська тенісистка виграла трав'яний турнір. Для іспанки це друга перемога на турнірах "Великого шолома". Зеркало недели (газета)

Р.Федерер оновив власний рекорд за кількістю виходів у фінал Вімблдону

КИЇВ. 14 липня. УНН. Швейцарський тенісист Роджер Федерер у рекордний 11-й раз пробився до фіналу турніру Великого шолому – Вімблдону, передає УНН з посиланням на сайт змагань. На шляху до вирішального поєдинку 4-та ракетка світу обіграв чеха Томаша...Unn.com.ua

Вімблдон. Кіченок і Костюк перемагають, Маррей і Джоковіч вилетіли

Попри те, що всі українці завершили змагання в одиночному розряді, наші представниці ще є на англійському турнірі серії Великого Шолома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Наша Людмила Кіченок пробилася до чвертьфіналу у міксті зі своїм хорватським партнером.Людмила Кіченок (Україна) / Мате Павіч...Sportanalytic

На Вімблдоні встановлено новий рекорд

Вперше пробившись до півфіналу турніру "Великого шолома" з 42-ї спроби, Куеррі встановив новий рекорд У чвертьфіналі Вімблдону американець Сем Куеррі переміг першу ракетку світу британця Енді Маррея...Интерфакс-Украина