Вейн Руні

Вейн Руні забив найкращий гол у своїй кар'єрі. Чемпион

Евертон - Вест Хем 4:0.

Також слід відзначимо, що хет-триком у цьому поєдинку відзначився Вейн Руні, при цьому форвард ще й пенальті не забив.Ua-football

Як травмований футболіст пробіг через півполя, щоб зробити селфі з автором переможного голу

...son opration du genou pic.twitter.com/5zkLmxq9BG SFR Sport (@SFR_Sport) 29 листопада 2017 р. У 14 турі чемпіонату Англії славетний форвард "Евертону" Вейн Руні забив диво-гол з центру поля та зробив хет-трик. 6 грудня "Шахтар" зіграє у Харкові проти "Манчестер Сіті" вирішальний...Еспресо TV

Неймовірний гол Руні з середини поля в англійській Прем

Один з голів вийшов просто шикарним. Нападник "Евертона" Вейн Руні оформив хет-трик у переможному матчі з "Вест Хемом" у 14-му турі англійської Прем'єр-ліги.Новости ФК "Металлист"

Як славетний форвард Руні забив диво-гол з центру поля та зробив хет-трик

Легендарний англійський нападник Вейн Руні забив гол з центру поля та оформив хет-трик у матчі за "Евертон" Руні зробив хет-трик у матчі 14 туру чемпіонату...Еспресо TV

Вітаємо з днем народження (24 жовтня для закарпатців і всього світу)

Баядера, Принцеса цирку тощо. 1947 Кевін Клайн, американський актор, лауреат Оскара (Французький поцілунок, Чаплін). 1979 Костянтин Касянчук, український хокеїст. 1985 Вейн Руні, англійський футболіст. Інші події 24 жовтня в історії Закарпаття, України та світу: 1857 у Шеффілді (Англія) заснований перший...Голос Карпат

Евертон оштрафував Руні за водіння у п

Гроші будуть переїдемо на благодійність одному з фондів міста. Ua-football

Легендарний англійський футболіст Вейн Руні покараний за водіння в нетверезому вигляді

Капітан "Евертона" Вейн Руні визнав свою провину за водіння в нетверезому вигляді і прийняв покарання у вигляді позбавлення водійських прав на два роки. Крім...Зеркало недели (газета)

Футболіст Вейн Руні був покараний за водіння автомобіля на підпитку Його новим клубом став "Евертон", його перша в кар'єрі команда.Еспресо TV

Руні на 2 роки позбавили водійських прав і засудили до 100 годин громадських робіт

Нападаючий Евертона Вейн Руні на два роки позбавлений водійських прав за водіння в нетверезому вигляді, а також засуджений до ста годин громадських робіт, повідомляє...Ua-football

МЮ - Базель 3:0. Повернення по-англійськи з бельгійським привітом

656 днів Олд Траффорд не чув гімн Ліги Чемпіонів. Ua-football

Рональд Куман: Розчарований ситуацією з Руні

У вівторок ми з Руні поговорили. Нагадаємо, Руні був затриманий і 18 вересня повинен з'явитися до суду. Ua-football

Вейна Руні разом з чарівною незнайомкою затримали п

Після затримання футболіста випустили під заставу до засідання суду. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Футболіста Руні арештували за п

Нападник "Евертона" Вейн Руні вчора був узятий під арешт через водіння у нетверезому стані, також зазначається, що він влаштував справжні танці на столі місцевого...Еспресо TV

Руні затримала поліція за водіння в нетверезому вигляді

Нападаючий Евертона Вейн Руні 31 серпня був узятий під арешт через підозри поліції в водінні їм автомобіля в нетверезому вигляді. Поліцейські затримали екс-гравця збірної...Ua-football

Англієць забив м'яч на 35-й хвилині матчу, на 82-й хвилині Стерлінг зрівняв рахунок. Відео кращих моментів: Джерело: ukrinform.ua 1NEWS

Манчестер Сіті - Евертон 1:1. Відеоогляд матчу

Відзначимо, що відкрив рахунок у грі нападник гостей Вейн Руні. Манчестер Сіті - Евертон 1:1...Ua-football

Вейн Руні знову забив за «Евертон». У команди Пепа Гвардіоли найсильніший склад і повно зіркових новачків. В першому таймі проти «Евертона» «Ман Сіті» мав... 1NEWS

Руні забив 200-й гол в АПЛ

Нападник "Евертона" Вейн Руні відзначився 200-м голом АПЛ. Свій ювілейний гол 31-річний форвард забив у ворота "Манчестер Сіті" в першому таймі заключного матчу 2-го...Ua-football

Гол Бергкампа визнано найкращим в історії АПЛ

За ефектний обіграш суперника і як наслідок гол нідерландського нападника проголосували 31 відсоток фанатів. Unn.com.ua