Легендарний англійський футболіст Вейн Руні покараний за водіння в нетверезому вигляді

Капітан "Евертона" Вейн Руні визнав свою провину за водіння в нетверезому вигляді і прийняв покарання у вигляді позбавлення водійських прав на два роки. Крім...Зеркало недели (газета)

Футболіст Вейн Руні був покараний за водіння автомобіля на підпитку Його новим клубом став "Евертон", його перша в кар'єрі команда.Еспресо TV

Руні на 2 роки позбавили водійських прав і засудили до 100 годин громадських робіт

Нападаючий Евертона Вейн Руні на два роки позбавлений водійських прав за водіння в нетверезому вигляді, а також засуджений до ста годин громадських робіт, повідомляє...Ua-football

656 днів Олд Траффорд не чув гімн Ліги Чемпіонів. Ua-football

Рональд Куман: Розчарований ситуацією з Руні

У вівторок ми з Руні поговорили. Нагадаємо, Руні був затриманий і 18 вересня повинен з'явитися до суду. Ua-football

Вейна Руні разом з чарівною незнайомкою затримали п

Після затримання футболіста випустили під заставу до засідання суду. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Футболіста Руні арештували за п

Нападник "Евертона" Вейн Руні вчора був узятий під арешт через водіння у нетверезому стані, також зазначається, що він влаштував справжні танці на столі місцевого...Еспресо TV

Руні затримала поліція за водіння в нетверезому вигляді

Нападаючий Евертона Вейн Руні 31 серпня був узятий під арешт через підозри поліції в водінні їм автомобіля в нетверезому вигляді. Поліцейські затримали екс-гравця збірної...Ua-football

Англієць забив м'яч на 35-й хвилині матчу, на 82-й хвилині Стерлінг зрівняв рахунок. Відео кращих моментів: Джерело: ukrinform.ua 1NEWS

Манчестер Сіті - Евертон 1:1. Відеоогляд матчу

Відзначимо, що відкрив рахунок у грі нападник гостей Вейн Руні. Манчестер Сіті - Евертон 1:1...Ua-football

Вейн Руні знову забив за «Евертон». У команди Пепа Гвардіоли найсильніший склад і повно зіркових новачків. В першому таймі проти «Евертона» «Ман Сіті» мав... 1NEWS

Руні забив 200-й гол в АПЛ

Нападник "Евертона" Вейн Руні відзначився 200-м голом АПЛ. Свій ювілейний гол 31-річний форвард забив у ворота "Манчестер Сіті" в першому таймі заключного матчу 2-го...Ua-football

Гол Бергкампа визнано найкращим в історії АПЛ

За ефектний обіграш суперника і як наслідок гол нідерландського нападника проголосували 31 відсоток фанатів. Unn.com.ua

Нападник "Евертона" Вейн Руні відкрив рахунок в домашній для своєї команди зустрічі проти "Сток Сіті". Англійський форвард, який цього літа повернувся із "Манчестер Юнайтед"...Ua-football

Реал-Манчестер Юнайтед. Все про фінал Суперкубка УЄФА

захисник "Челсі" Неманья Матіч, 35 млн євро шведський оборонець "Бенфіки" Віктор Ліндельоф. Натомість Моруінью позбувся двох зіркових, але вікових форвардів Вейн Руні повернувся до рідного "Евертону", де він починав професійну кар'єру, а ще один вільний агент швед Златан Ібрагімович поки...Еспресо TV

"Манчестер Юнайтед" підписав нападника "Евертона" за 75 мільйонів фунтів

Форвард "Евертона" Ромелу Лукаку перейшов в "Манчестер Юнайтед". Нагадаємо, раніше стало відомо про перехід в "Евертон" легенди МЮ Вейна Руні. Зеркало недели (газета)

Суонсі готовий продати Сігурдссона в Евертон не менше ніж за 50 млн фунтів

Деві Классена і захисника Майкла Кіна на загальну суму в 70 млн фунтів. Також в клуб з МЮ повернувся нападник Вейн Руні. У той же час, форвард Ромелу Лукаку був проданий в Манчестер Юнайтед за 75 млн фунтів.Ua-football

Герой футбольного дня. Вейн Руні

Втім, вихід у фіналі Ліги Європи проти "Аяксу" на останні пять хвилин зняв питання з порядку денного "Манчестер Юнайтед" та Вейн Руні мали розлучитись цього літа. Відчуваючи зміни, що наближаються в житті, форвард протягом минулого сезону періодично заявляв, що хотів...Ua-football