12:30

Метки новостей

Вард

Арсенал - Лестер 4:3.

При цьому, лондонці змогли забити переможний м'яч лише під кінець матчу, хоча двічі поступались по ходу поєдинку. "Арсенал" - "Лестер" 4:3 Ua-football

"Арсенал" - "Лестер" 4:3.

"Арсенал" відкрив рахунок на 2-й хвилині матчу відзначився новачок лондонців Александр Ляказетт. Однак, вже за кілька хвилин "Лестер" відігрався зусиллями Сіндзі Окадзакі. На 29-й хвилині Джеймі Варді вивів гостей вперед. Еспресо TV

Роботи залишать людей без роботи

Вчений вважає, що за якихось три десятиліття машини стануть більш універсальними й залишать без роботи половину людей на Землі. Високий замок

Ліверпуль обіграв Лестер і став володарем ПЛ Азія Трофі

У фіналі турніру Азія Трофі, який проводиться під егідою англійської Прем'єр-ліги, "Ліверпуль" обіграв "Лестер". Ua-football

За озвучену суму фірма береться за будівництво прибудови до школи №320 в Деснянському районі столиці, за адресою вул. Будищанська, 8. В технічному завданні зазначено, що на...? Повінь

Известная "прокладка" "Варда Спецстрой Монтаж" получила грант в 130 млн грн на строительство школьной пристройки 10.07.2017 "Варда Спецстрой Монтаж" выиграла тендер, организованный коммунальным предприятием "Спецжилфонд" и по результатам, получила подряд на сумму в 131 млн гривен - такая информация содержится...Новости Сумм

Два фигуранта одного уголовного производства поделили между собой еще 130 млн гривен

Уставный фонд Скайбуд Груп составляет 500 тыс. гривен. КиевВласть

Варді не зіграє в матчах з Шотландією і Францією

Нападник "Лестер Сіті" і збірної Англії Джеймі Варді отримав травму на тренуванні національної команди. Ua-football

Варді може залишити "Лестер"

Додамо, на даний час сума трансферу Варді оцінюється в 15 мільйонів євро. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

АПЛ. 38 тур. "Ліверпуль" і "Ман Сіті" засмутили Венгера

В одночасних матчах усі фаворити перемогли, тому ситуація не змінилась. Sportanalytic

Харрі Кейн знищив Лестер

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

АПЛ. 34-й тур. Перенесений матч. Тоттенхем в гостях декласує Лестер

Стадіон: Кінг Пауер Стедіум (Лестер) Попередження: Олбрайтон (65), Грей (75), Сімпсон (80) - Сіссоко (65) Ua-football

Чемпіонат Англії з футболу сезон 2016/2017 Манчестер Сіті - Лестер 2:1 (2:1) Чемпион

АПЛ. 35 тур. "Лестер" б

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Додамо, що команди-господарі усіх чотирьох матчів не зуміли забити. Sportanalytic

Нападник Монако Кіліан Мбаппе визнаний найкращим гравцем цього тижня у Лізі Чемпіонів. Нагадаємо, Монако вибив у чвертьфіналі дортмундську Боруссію. 1NEWS

Кто был Лучшим игроком недели в #ЛигаЧемпионов Мбаппе, Варди, Роббен или Куадрадо? 1NEWS

У повторному чвертьфінальному матчі Атлетіко на виїзді зіграв внічию з чемпіоном Англії Лестером - 1:1. Новости Сумм

"Атлетіко" став першим півфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти мадридського "Атлетіко" завоювали путівку в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. У чвертьфіналі змагання іспанський клуб за сумою двох зустрічей здолав англійську команду "Лестер". Интерфакс-Украина

Ліга чемпіонів. "Лестер" - "Атлетіко" - 1:1

"Атлетіко" спокійно довершив справу, розпочату вдома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic