Вард

"Челсі" спробує поповнитись лідером "Лестера" взимку

Форвард "Лестера" Джеймі Варді може може змінити клубну прописку найближчої зими. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Варді проводить 200-й матч у футболці Лестера

Форвард Лестер Сіті Джеймі Варді проводить 200-й матч у складі лисиць. У складі лисиць форвард ставав чемпіоном Англії в сезоні 15/16. Ua-football

Варді: Чесно кажучи, поки що цей сезон розчаровує

В низці інших матчів команда зіграла нижче свого рівня. Але сезон тільки розпочався, - цитує Варді Sky Sports. Ua-football

Сербський Дінамік зміцнив свою передню лінію досвідченим центровим Ратко Вардою. Чемпион

Варді травмувався і ризикує пропустити матч з Борнмутом

Як повідомляє Sky Sports, форвард не зіграє в матчі чемпіонату проти "Борнмута". Ua-football

Шекспір: Знову жодного очка при чудовій грі

"Я намагаюся якось усвідомити і переварити цю поразку. Ми вийшли і провели черговий чудовий матч, але знову покинули поле без нічого. Для самого Джеймі це велике розчарування, так як ми не набрали жодного очка. Ua-football

АПЛ. "Лестер" - "Ліверпуль" - 2:3

Підопічні Клоппа таки вигризли перемогу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Лестер - Ліверпуль 2:3.

"Лестер Сіті" - "Ліверпуль" 2:3 Голи: Окадзакі 45+3, Варді 69 - Салах 16 Коутиньо 23 Ua-football

АПЛ. "Хаддерсфілд" - "Лестер" - 1:1

"Тер'єри" вдома є дуже міцною командою. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

АПЛ. "Лестер" - "Челсі" - 1:2

Чинний чемпіон Англії захищає свій титул. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Лестер - Челсі 1:2.

Лестер - Челсі 1:2 Голи: Варді (62, пен) - Мората (41), Канте (50) Ua-football

АПЛ. Тоттенгем розгромив Евертон, Арсенал - Борнмут

Голи: Кейн (28, 46), Еріксен (42) Лестер, "Кінг Пауер Стедіум" Ua-football

Захисник Ман Сіті Кайл Уокер - найшвидший гравець АПЛ на старті сезону

Опубліковано список найшвидших гравців АПЛ на старті сезону. Компанія заміряє максимальну швидкість кожного футболіста в кожному матчі, повідомляє Daily Mirror. У топ-10 увійшли наступні футболісти: Нагадаємо, що перейшовши з "Тоттенхема" за 50 мільйонів фунтів, Уокер став найдорожчим англійським гравцем. Ua-football

Помимо него подобную награду получат режиссеры Аньес Варда и Чарльз Бёрнетт, а также оператор Оуэн Ройзман. Подробнее... Kinopoisk.ru

Манчестер Юнайтед впевнено переграв Лестер

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

АПЛ. МЮ перемагає Лестер і здобуває третю перемогу поспіль

Манчестер Юнайтед - Лестер 2:0 На 53-й хвилині Лукаку не реалізував пенальті (воротар) Попередження: Мхітарян (54) - Джеймс (89) Ua-football

"Челсі" візьме бомбардира "Лестера"

Нападник "Лестера" та збірної Англії Джеймі Варді може перебратись до "Челсі". Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

Арсенал - Лестер 4:3. Відеоогляд матчу

При цьому, лондонці змогли забити переможний м'яч лише під кінець матчу, хоча двічі поступались по ходу поєдинку. "Арсенал" - "Лестер" 4:3 Ua-football

"Арсенал" – "Лестер" 4:3. Команди влаштували божевільну феєрію у стартовому матчі Прем

"Арсенал" відкрив рахунок на 2-й хвилині матчу відзначився новачок лондонців Александр Ляказетт. Однак, вже за кілька хвилин "Лестер" відігрався зусиллями Сіндзі Окадзакі. На 29-й хвилині Джеймі Варді вивів гостей вперед. Еспресо TV