Вард

Німеччина - Англія 1:0 Голи: 0:1 - Аірд (11), 1:1 - Нейсміт (35) Чемпион

Що звільнення Раньєрі домоглися футболісти "Лестера", є нісенітницею. Вже після відставки Раньєрі "Лестер" став чвертьфіналістом Ліги чемпіонів. Еспресо TV

АПЛ. "Вест Хем" - "Лестер" - 2:3

"Лестер" здобув четверту перемогу поспіль після звільнення Клаудіо Раньєрі. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Лестер" продовжив виграшну серію в АПЛ

"Лиси" завоювали три очки у баталії завдяки голам Мареза, Хута, Варді. Unn.com.ua

Прем

Завершилися ще 4 матчі 29-го туру англійської Прем'єр-ліги. Новини футболу

"Лестер" таки проходить "Севілью", а "Порту" поступається "Ювентусу"(ВІДЕО)

Вилучення:Перейра (40). Перший матч: 2: 0.>Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Сербский центровой Ратко Варда завершил карьеру в возрасте 37 лет. Tribuna.com

Чинний чемпіон Англії "Лестер" здобув перемогу над "Ліверпулем"

По закінченню перших 30 хвилин гри господарі змінили цифри на табло. Нагадаємо, ФК "Лестер" звільнив головного тренера К.Раньєрі. Unn.com.ua

Джеймі Варді забив перший гол Лестера у 2017 році. А згодом Данні Дрінквотер неймовірним пострілом з 25 метрів подвоїв рахунок. Підопічні Клоппа відповіли лише голом престижу від Коутіньо. Spy-Football

АПЛ. "Лестер" - "Ліверпуль" - 3:1

Щойно Раньєрі звільнили, як "Лестер" знову заграв на чемпіонському рівні. Невже вони дійсно "плавили" тренера? Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Перемогу "лисам" принесли точні удари Варді та Дрінквотера. В останніх шести поєдинках до сьогоднішнього вечора, чемпіони Англії не вигравали. Znaj.ua

Лестер шокував Ліверпуль

У рамках 26 туру англійської Прем'єр-ліги Лисиці брали Ліверпуль. Новини футболу

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Лестер - Ліверпуль 3:1 (2:0) Чемпион

Нападник чхати хотів на "Арсенал"

Повідомляє Футбол газета. > Форвард "Лестера" Джеймі Варді щасливий в команді. Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета! Футбол газета

Відтак, все вирішиться у матчі-відповіді, який відбудеться 14 березня. Голи: Сарабія, 25, Корреа, 62 Варді, 73 Spy-Football

"Севілья" - "Лестер" - 2:1

"Лестер" досягнув непоганого результату, як для виїзного матчу. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic