Варді не зіграє в матчах з Шотландією і Францією

Нападник "Лестер Сіті" і збірної Англії Джеймі Варді отримав травму на тренуванні національної команди. Ua-football

Варді може залишити "Лестер"

Додамо, на даний час сума трансферу Варді оцінюється в 15 мільйонів євро. Сайт Footballtransfer, оперативні новини про футбольні трансфери! Футбольні трансфери

"Ліверпуль" і "Ман Сіті" засмутили Венгера

В одночасних матчах усі фаворити перемогли, тому ситуація не змінилась. Sportanalytic

Харрі Кейн знищив Лестер

Звіт про матч читайте пізніше на нашому сайті. Новини футболу

АПЛ. 34-й тур.

Стадіон: Кінг Пауер Стедіум (Лестер) Попередження: Олбрайтон (65), Грей (75), Сімпсон (80) - Сіссоко (65) Ua-football

Чемпіонат Англії з футболу сезон 2016/2017 Манчестер Сіті - Лестер 2:1 (2:1) Чемпион

АПЛ. 35 тур. "Лестер" б

Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Додамо, що команди-господарі усіх чотирьох матчів не зуміли забити. Sportanalytic

Нападник Монако Кіліан Мбаппе визнаний найкращим гравцем цього тижня у Лізі Чемпіонів. Нагадаємо, Монако вибив у чвертьфіналі дортмундську Боруссію. 1NEWS

Кто был Лучшим игроком недели в #ЛигаЧемпионов Мбаппе, Варди, Роббен или Куадрадо? 1NEWS

У повторному чвертьфінальному матчі Атлетіко на виїзді зіграв внічию з чемпіоном Англії Лестером - 1:1. Новости Сумм

"Атлетіко" став першим півфіналістом Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти мадридського "Атлетіко" завоювали путівку в 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. У чвертьфіналі змагання іспанський клуб за сумою двох зустрічей здолав англійську команду "Лестер". Интерфакс-Украина

Ліга чемпіонів. "Лестер" - "Атлетіко" - 1:1

"Атлетіко" спокійно довершив справу, розпочату вдома. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Ліга Чемпіонів. Попри нічию в Англії казка "Лестера" закінчилась(ВІДЕО)

У матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів "Атлетіко" впорався з "Лестером" за сумою двох матчів. Футбол газета

"Атлетіко" вийшов у півфінал Ліги чемпіонів

Іспанцям допомогла перемога над "Лестером" у першому поєдинку. Нагадаємо, раніше Кріштіану Роналду став першим гравцем в історії, якому вдалося забити 100 голів в єврокубках. Зеркало недели (газета)

Ліга чемпіонів. "Атлетіко" став першим півфіналістом

Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

АПЛ. "Крістал Пелас" - "Лестер" - 2:2

"Лестер" непогано відіграв перед випробуванням Лігою чемпіонів. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

11.04 13:06 Алексіс Санчес втомився від Арсеналу та не проти перейти у Манчестер Сіті Бєлік: Влітку у складі Динамо та Шахтаря буде багато молоді, але це не страшно Вернидуб зізнався, що у Зорі є футболісти, які палять Лестер підписав нового...1NEWS