ВІДЕО ГОЛІВ

Сербія - Швейцарія 1: 2. Відео голів та огляд матчу

Збірна Швейцарії здобула вольову перемогу в матчі другого туру групи E ЧС-2018 над збірною Сербії. До вашої уваги - відеоогляд даного поєдинку. Сербія - Швейцарія 1:2 Ua-football

Збірні Сербії та Швейцарії на Чемпіонаті світу перший гол у матчі забили доволі швидко. Свій гол балканці забили вже на 5 хвилині матчу. Автор - Мітровіч, який головою замкнув насів з кута поля. 24 канал

Нігерія - Ісландія 2:0.

Нігерія Ісландія 2:0 Голи: Муса 49, 75 Нереалізований пенальті: Г. Сігурдссон 83 Ua-football

Нігерійцям вдалась швидка контратака, і Мозес отримав пас на хід. Опинившись перед воротарем, форвард пробив повз голкіпера. 24 канал

Бразилія - Коста-Ріка 2:0.

До вашої уваги - відео голів та огляд даного матчу. Бразилія - Коста-Ріка 2:0...Ua-football

Бразилія зуміла забити у ворота Коста-Рики лише у доданий арбітром час. Гол Коутіньо Другий гол забив Неймар за мить до фінального свистка. 24 канал

Аргентина - Хорватія 0:3.

Збірна Хорватії розгромила збірну Аргентини в другому турі групового етапу ЧС-2018 і гарантувала собі вихід в 1/8 турніру. До вашої уваги - відеоогляд цього матчу. Голи: Ребіч 53, Модріч 81, Ракітіч 90+1 Ua-football

Хорватія розгромила Аргентину в матчі ЧС-2018

Аргентина - Хорватія: ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

Аргентина у матчі проти збірної Хорватії пропустила першою. Кабальєро вирішив в дотик віддати пас на свого захисника, перекинувши хорватського форварда. Ребіч моментом скористався сповна - потужно пробив злету під перекладину воріт. 24 канал

Нападник, фактично, пробив у порожні ворота. Саме на цей відскок і зреагував Мбаппе, забиваючи у порожні ворота. 24 канал

Данія - Австралія 1:1.

Збірні Данії та Австралії в другому турі групи C видали відмінний матч, в якому так і не змогли видати переможця. До вашої уваги - відеоогляд даного поєдинку. Голи: Еріксен 7 - Единак 38 (пен.) Ua-football

Збірні Данії у ворота збірної Австралії забила гол вже на 7-ій хвилині матчу. Данцям вдалася швидка така, і Еріксен отримав пас п'яткою, після чого потужно пробив по воротах Райяна. 24 канал

На Чемпіонаті світу збірна Іспанії забила три голи у ворота збірної Португалії. Під час атаки один з гравців перебував в офсайді. 24 канал

Збірна Уругваю першою забила у матчі проти Саудівської Аравії на Чемпіонаті світу. Уругваєць скористався помилкою воротаря, який невдало зіграв на виході при подачі з кутового. 24 канал

Збірні Португалії та Марокко на Чемпіонаті світу голи почали забивати зі старту. Португалець головою замкнув насів. після того, як його партнери розіграли кутовий. Це вже четвертий гол Роналду на Мундіалі. 24 канал

рекорд в історії ЧС. Збірній Сенегалу вдалося мінімально здолати Польщу. Африканці забили два м'ячі після помилок "Кадри" в обороні – відео голів та огляд матчу. Найкращий гравець матчу Мбайє Ньянг назвав перемогу сенегальців абсолютно заслуженою. Натомість збірна Росії провела вже...24 канал

Росія - Єгипет 3:1 Відео голів та огляд матчу

Збірна Росії переграла Єгипет і очолює свою групу. До вашої уваги - відеоогляд звітного матчу. Ua-football

Збірна Росії та Єгипту на Чемпіонаті світу відкривали другий тур. Гол у цьому матчі було забито вже у другому таймі. 24 канал