ВІДЕО ГОЛІВ

Шахтар - Динамо 0:1.

Єдиний і як наслідок переможний гол у протистоянні забив Мбокані на самому початку другого тайму. Українська Прем'єр-ліга. другий тур Шахтар (Донецьк) - Динамо (Київ) 0:1 Ua-football

"Рух" - "Гірник-Спорт" 2:3 - відео голів

Перша ліга 2-й тур. "Рух" - "Гірник-Спорт" - 2:3 (1:1) Голи: Бідловський 45+1, Курелєх 48(аг) - Моїсеєнко 14, 47, Фаюк 65. Галичина спортивная

МЮ - Ман Сіті 2:0.

"Манчестер Сіті" - "Манчестер Юнайтед" 0:2 Голи: Лукаку 37, Рашфорд 39 Ua-football

Ворскла - Шахтар 0:3.

Українська Прем'єр-Ліга. перший тур "Ворскла" (Полтава) - "Шахтар" (Донецьк) 0:3 Ua-football

Динамо - Чорноморець 2:1.

Кияни пропустили від свого вихованця Олексія Хобленка після помилки Андрія Ярмоленка. Втім, капітан Динамо реабілітувався забивши другий гол після пасу Шепелєва. Ua-football

U-21: "Карпати" - "Зірка" 6:0 - відео голів

Четвертий арбітр - Олександр Кальонов (Львів). Старший тренер - Олександр Кочура. Галичина спортивная

"Шахтар" - "Динамо": найкращі фото матчу за Суперкубок України

"Гірники" здобули впевнену перемогу над столичним клубом. Вчора, 15 липня, в Одесі відбувся матч за Суперкубок України, в якому донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" з рахунком - 2:0. Поєдинок розпочався з атак донеччан, які вже на 8-й хвилині вийшли вперед...Зеркало недели (газета)

Нове "Динамо" відрізняється від команди Реброва - Фонсека

Наставник "Шахтаря" прокоментував перемогу над столичною командою. Вчора, 15 липня, донецький "Шахтар" обіграв київське "Динамо" (2:0) в матчі за Суперкубок України. Головний тренер "гірників" Паулу Фонсека підкреслив різницю між командою Сергія Реброва і нового головного тренера динамівців Олександра Хацкевича. "Це...Зеркало недели (газета)

"Шахтар" покарав "Динамо" за нереалізовані моменти - Хацкевич

Наставник киян назвав причини поразки команди в поєдинку з донеччанами. Вчора, 15 липня, київське "Динамо" зазнало поразки від донецького "Шахтаря" (0:2) в матчі за Суперкубок України. Ця гра стала дебютною на офіційному рівні для нового головного тренера столичної команди Олександра...Зеркало недели (газета)

Як "Шахтар" побив "Динамо" у Суперкубку України.

У матчі за Суперкубок України донецький "Шахтар" переміг київське "Динамо" з рахунком 2:0 Донеччани у восьме стали володарями Суперкубка України. Еспресо TV

Шахтар - Динамо 2:0.

Суперкубок України-2017. Одеса. "Чорноморець" "Шахтар" - "Динамо" 2:0 Голи: Феррейра 8, 56 Ua-football

"Шахтар" впевнено обіграв "Динамо" і виграв Суперкубок України

Попередження: Степаненко, Бернард - Буяльський, Сидорчук. "Шахтар" - "Динамо": ключові моменти матчу, відео голів.Зеркало недели (газета)

Ляшко і Соболєв влаштували сутичку біля трибуни в сесійній залі Ради,- ВІДЕО

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко і представник "Самопомочы" Єгор Соболєв "поштовхалися" біля трибуни Ради. iPress

ФК "Львів" - МФК "Кремінь" 2:0 - відео голів

Голи: Янчак (73), Омельченко (85) Запасні: Олійник А., Кравчук, Тєртишний, Саркісян, Олійник В. Головний тренер: Ященко Сергій Галичина спортивная

Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги відеоогляд матчу першого попереднього раунду Кубка України, в якому аматорська команда СКК Демня на своєму полі переграла Дніпро. Голи: Барабаш, Демків - Піддубний Галичина спортивная

Верес - Волинь 3:0.

Верес - Волинь 3:0 Голи: Степанюк 58, Сергійчук 72 (з пенальті), 76 Ua-football