ВІДЕО ГОЛІВ

Фіорентина - Ювентус 2:1.

"Фіорентина" - "Ювентус" 2:1 Голи: Калініч 37, Бадель 54 - Ігуаїн 58 Ua-football

МЮ - Ліверпуль 1:1.

Тільки цього разу команди зіграли куди в більш відкритий футбол. Рахунок був відкритий в середині першого тайму після того, як Погба зіграв у своєму штрафному рукою. До вашої уваги відеоогляд матчу Манчестер Юнайтед - Ліверпуль. Ua-football

Севілья - Реал Мадрид - 2:1 відео голів

До вашої уваги відеоогляд матчу Севілья - Реал, які зустрічалися в 18-му турі іспанської Прімери. Перший тайм пройшов в нудній та рівній боротьбі, а ось після перерви глядачі побачили драму. Галичина спортивная

Евертон - МанСіті 4:0.

До вашої уваги відеоогляд матчу 21-го туру Англійської Прем'єр-ліги, в якому Евертон приймав Манчестер Сіті. Поєдинок виявився сущим кошмаром для команди Хосепа Гвардіоли. Ua-football

Лестер Сіті - Челсі - 0:3 відео голів і огляд матчу

Лестер Сіті - Челсі - 0:3 відео голів і огляд матчу...Галичина спортивная

Лестер - Челсі 0:3.

Лестер. Кінг Пауер Голи: Алонсо 6, Алонсо 52, Родрігес 71 Ua-football

Барселона - Лас-Пальмас 5:0.

До вашої уваги відеоогляд матчу Барселона - Лас-Пальмас, які зустрічалися в 18-му турі іспанської Прімери. Каталонцям вдалося забити швидкий м'яч - прострілом Андре Гомеша скористався Луїс Суарес. Ua-football

Мілан - Торіно 2:1.

Голи: Куцка 61, Бонавентура 64 - Белотті 27 У чвертьфіналі Кубка Італії "Мілан" зустрінеться з "Ювентусом". Ua-football

Севілья - Реал 3: 3. Відео голів та огляд матчу

До вашої уваги відеоогляд матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії між Севільєю і Реалом. При цьому Реал був як ніколи близький до фіаско. Ua-football

Ювентус - Аталанта 3:2.

До вашої уваги відеоогляд матчу 1/8 Кубка Італії, в якому Ювентус приймав Аталанту. Ювентус - Аталанта 3:2 Ua-football

Барселона - Атлетік 3:1.

До вашої уваги відеоогляд матчу Барселона - Атлетік, які зустрічалися в 1/8 фіналу Кубка Іспанії. Голи: Суарес 35, Неймар 48 пен., Мессі 78 - Саборіт 51 Ua-football

Манчестер Юнайтед - Халл 2:0.

До вашої уваги відеоогляд першого матчу півфіналу Кубка англійської ліги між Манчестер Юнайтед і Халл Сіті. Щоправда, і тигри намагалися кусатися, відповідаючи контратаками. Ua-football

Атлетіко - Лас-Пальмас 2:3.

Матрацники відкрили рахунок у другому таймі після комбінації, яку завершив Грізманн. Ua-football

Ювентус - Болонья 3:0.

У складі туринського клубу дублем відзначився Гонсало Ігуаїн, а ще один гол з пенальті забив Пауло Дібала. "Ювентус" - "Болонья" 3:0 Голи: Ігуаїн 7, 55, Дібала 40 (пен.) Ua-football

Вільярреал - Барселона 1:1.

До вашої уваги відеоогляд центрального матчу 17-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися Вільярреал і Барселона. Голи: Сансоне 49 - Мессі 90 Ua-football