Більбао

У матчі проти "Атлетіко" Мессі встановив новий рекорд

Форард "Барселони" Ліонель Мессі прокоментував перемогу своєї команди над "Атлетиком" з Більбао і вихід "Барси" в чвертьфінал Кубка Іспанії. У матчі-відповіді 1/8 фіналу каталонський клуб здобув перемогу з рахунком 3:1, а сам...Ваші новини

У матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка Короля Барселона зуміла відігратися за поразку в Більбао (1: 2) тижневої давності. Результативні удари Суареса, Неймара з пенальті і Мессі дозволили каталонцям святкувати перемогу. Атлетик відповів одним лише...Spy-Football

Рональдом Куманом за кількістю голів, забитих зі штрафних ударів. У матчі-відповідь 1/8 фіналу Кубку Іспанії Барселона вдома обіграла Атлетик з Більбао з рахунком 3:1. Мессі на 78-ій хвилині реалізував штрафний, забивши третій гол своєї команди. Це був 26-й м'яч, який...Чемпион

Суарес забив сотий м

Ліонель Месії з тих пір, як вони разом виступають за "Барселону". Нагадаємо, що в першому матчі суперників, який пройшов в Більбао 5 січня, "Атлетик" здобув перемогу з рахунком 2:1.Ua-football

Барселона Атлетік: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу-відповіді 1/8 Кубку Іспанії між "Барселоною" та "Атлетіком" з Більбао відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom...Sportgid

Іньєста вибачився перед гравцями Реала

не приїхала до Цюріха внаслідок того, що повинна належним чином підготуватися до матчу-відповіді 1/8 фіналу Кубка Іспанії з "Атлетиком" з Більбао 11 січня. Перша гра між цими командами на полі басків...Ua-football

Нове визнання Роналду і травма Рибки.

Грізманна. До речі, представників "Барселони" на церемонії не виявилося взагалі. Офіційна причина - підготовка до кубкового матчу з "Атлетіком" з Більбао, який відбудеться вже завтра. До речі, наставник української збірної Андрій Шевченко і капітан команди Олександр Кучер також віддали свої...Ua-football

"Резиденції зла": 15 моторошних та чудернацьких будівель світу

Де б оселилися кіношні суперлиходії, якби існували насправді? Колишня будівля Дослідницького інституту експериментальної медицини в Берліні. Штаб-квартира департаменту охорони здоров'я Країни Басків в Більбао. ДеПо

Севілья. Стадіон "Беніто Вільямарін". Ua-football

Луїс Енріке: Барселоні потрібно виграти у Вільярреала

У Більбао ми грали добре і створили багато моментів. Потрібно вигравати, щоб чинити тиск на лідерів таблиці і спробувати їх наздогнати".Ua-football

Герой футбольного дня.

вік футболіста. Адурісу 35. І в своїх 35 він є одним з найсильніших бомбардирів іспанської першості, беззаперечним лідером "Атлетіка" з Більбао і просто харизматичною особистістю. Адуріс в силу досвіду чудово розуміє, бачить, читає гри. Але ж не бракує йому й...Ua-football

Атлетік - Барселона 2:1.

У другому таймі Барселона один гол змогла відіграти - Мессі зі штрафного змусив капітулювати Горку Іраісоса. Голи: Адуріс 25, Іньякі Вільямс 29 - Ліонель Мессі 53 Ua-football

Поразка Барселони і ймовірна втрата в Першій лізі.

січня Вчора було зіграно останній матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії - "Атлетик" приймав "Барселону" і підтвердив правило, що каталонцям в Більбао завжди доводиться не солодко. У першому таймі господарі забили двічі зусиллями Адуріца і Вільямса. "Барселона" в другому таймі один...Ua-football

В першому матчі 1/8 фіналу Кубку Іспанії "Атлетік" з Більбао переміг вдома "Барселону" "Атлетік" - "Барселона" - 2:1 Голи: Адуріс, 25, Вільямс, 28 - Мессі, 52...ДеПо

Атлетік - Барселона: прогноз Вадима Скічка

Кубку Іспанії третій сезон поспіль, а журналіст програми «Профутбол», коментатор телеканалу «2+2» Вадим Скічко не очікує великої кількості голів у Більбао. Два сезони тому «Барса» обіграла «Атлетік» у...Sportgid

Атлетік Барселона: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу 1/8 Кубку Іспанії між "Атлетіком" з Більбао та "Барселоною" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" та ведучий програми "Європейський WEEKEND" Роберто Моралес дав футбольному...Sportgid

Жеребкування Кубка Короля, всі пари 1\8 фіналу

1/8 фіналу Кубка Короля. За її підсумками стало відомо, що за вихід в чвертьфінал турніру "Барселона" побореться з "Атлетіком" з Більбао, а мадридський "Реал" зустрінеться з "Севільєю".Повідомляє Футбол газета. > До вашої уваги всі пари 1\8 фіналу Кубка Короля:"Барселона" -...Футбол газета

Атлетік продовжив контракт із Адуріцом

іспанського клубу, згідно з контрактом сума відступних за 35-річного футболіста складе 40 млн євро. Адуріц вперше перейшов у команду з Більбао в 1999 році, де виступав до 2003 року. Другий період карєри в складі басків припав на 2006-2008 роки. Третій...Ua-football

Прімера. 16-й тур.

фіналу Ліги Європи. Протистояння відбудеться в лютому. І поки "гірники" відпочивають, "Сельта" завершувала першу частину чемпіонату матчем проти "Атлетіка" з Більбао. Цікава ситуація. Баски в поточному сезоні лише одного разу до сьогодні програли на власному полі. В звітному поєдинку "Атлетік"...Ua-football

Нагадаємо, УЄФА розвів українські та російські клуби при жеребкуванні Ліги Європи. Чемпион