Білодід

На Кубку Європи з дзюдо у Словенії тріумфувала 17-річна українка Дарія Білодід.... Експрес

«Срібло» на рахунку Данила Гуцола у ваговій категорії до 100 кг. У цій же вазі «бронзу» завоював Олександр Міндила. Голос Украины (газета)

Українка Дар’я Білодід на етапі Кубку Європи у словенському Подчетртеку зуміла вибороти золоту нагороду у категорії до 48 кг. Ще одну нагороду збірній...24 канал

Під Харковом фермер захопив "нічийні" землі

направила в Барвінківський районний суд обвинувальний акт за фактом самовільного зайняття державних земель (год. Як розповів керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід, в травні минулого року 42-річний чол...Новини Харкова

Людина засіяв більше 100 га держземель, тому що вважав їх «безгоспними»

за фактом самовільного зайняття державних земель (год. 1 ст. 197-1 КК України). // tribun.com.ua Як розповів керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід, в травні минуло...Новини Харкова

Сієста: Українцям пощастило, що у них є Даша Білодід. Зробив би з неї голлівудську богиню

Промоутер боксера Майріса Брієдіса навіть шкодує, що не працює в сфері дзюдо У мене другий по улюбленості вид спорту це дзюдо. Ua-football

Під Харковом знищено дерев на 100 тисяч гривень

Як розповів керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід, в квітні поточно...Новини Харкова

У Лозівській прокуратурі - новий начальник

Ігор Білодід призначений керівником Лозівський місцевої прокуратури. Білодід працює в органах прокуратури...Новини Харкова

21-річний український дзюдоїст сенсаційно переміг олімпійського чемпіона з Росії і вийшов у півфінал ЧЄ

На континентальних першостях серед дорослих вихованець Геннадія Білодіда взагалі бореться вперше. Ua-football

Наприкінці квітня тут відбудеться чемпіонат Європи серед чоловіків та жінок. Змагання через травму пропускатиме чемпіонка Європи-2017 киянка Дарина Білодід. Голос Украины (газета)

Чемпіонка Європи Білодід пропустить майбутню першість континенту з дзюдо

Варто відзначити, що дані змагання пропускатиме чемпіонка Європи-2017 Даря Білодід. Unn.com.ua

Лауреатом у номінації "Олімпійська надія України" стала 17-річна дзюдоїстка Дар'я Білодід, - УНН.Гал-info

Дзюдоїстка Білодід перемогла в номінації "Олімпійська надія України"

Варто відзначити, що киянка Білодід в минулому році здобувала звання чемпіонки Європи серед дорослих.Unn.com.ua

17-річна українка Дарина Білодід виграла престижний дорослий турнір із дзюдо у німецькому Дюссельдорфі.Украинская Правда

Тріумфом Дар'ї Білодід закінчився турнір Великого Шолому в Парижі....Експрес

Українська дзюдоїстка Білодід виграла престижний турнір у Парижі

Українка здобула чергову гучну перемогу. 17-річна українська дзюдоїстка Дарья Білодід виграла "золото" у ваговій категорії до 48 кг на турнірі серії Grand Slam, який пройшов у Парижі. На шляху до...Зеркало недели (газета)

17-річна українка виграла один з найпрестижніших турнірів із дзюдо

17-річна чемпіонка Євро-2017 з дзюдо українка Дарина Білодід перемогла на турнірі Grand Slam у Парижі, що вважається одним із найпрестижніших у світі. Українка виграла в найлегшій ваговій категорії...Гал-info

Українська дзюдоїстка Білодід перемогла на міжнародному турнірі у Парижі

Українська спортсменка Дар'я Білодід перемогла під час престижного турніру «GRAND SLAM» з дзюдо, який відбувався у Парижі.Громадське телебачення

Українська дзюдоїстка Білодід виграла Гран-прі Тунісу

17-річна чемпіонка Європи Дар' я Білодід і 29-річна Марія Черняк завоювали медалі на Гран-прі Тунісу з дзюдо. Білодід стала чемпіонкою у ваговій категорії до 48 кг. Спочатку Дар'я іппоном перемогла росіянку Оксану Агазаде і голландку Амбер Герсйєс, а...Зеркало недели (газета)

17-річна чемпіонка Європи Дарина Білодід і 29-річна Марія Черняк завоювали медалі на Гран-прі Тунісу з дзюдо, - Укрінформ.Гал-info