Білодід

Коротко і ясно: Білодід здобула "золото" на юніорському Чемпіонаті світу з дзюдо - відео

Закінчивши півфінал тріумфом над іспанкою Міреєю Лапуертою Комас, в фіналі Білодід впевнено перемогла японку Йошидо Сано.5 канал

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід тріумфувала на юніорському чемпіонаті світу. На шляху до фіналу Білодід обіграла переможницю юніорської Олімпіади Даніелу Рестрепо.ICTV

Українська дзюдоїстка Дарія Білодід у 18 років виграли чемпіонати світу з дзюдо у всіх викових категоріях. При цьому чемпіонкою світу серед дорослих вона стала...24 канал

Українська чемпіонка встановила ще одне неймовірне досягнення

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла чемпіонат світу в усіх можливих вікових категоріях Українка Білодід стала наймолодшою у історії дзюдо чемпіонкою світу.Еспресо TV

Після перемоги на дорослому чемпіонаті світу українська дзюдоїстка Дар'я Білодід трімфувала і на юніорському планетарному турнірі.Гал-info

Українка Білодід виграла чемпіонати світу з дзюдо у всіх вікових категоріях

18-річна спортсменка виграла молодіжний ЧС. Українка Дарья Білодід перемогою на чемпіонаті світу серед молоді доповнила титули на аналогічних змаганнях серед дорослих та юніорів. У 2015 році у віці...Зеркало недели (газета)

Українка Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу

Дар'я Білодід є чемпіонкою світу-2018. Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.Znaj.ua

Після перемоги на дорослому чемпіонаті світу українська дзюдоїстка Дар'я Білодід трімфувала і на юніорському планетарному турнірі.У фіналі турніру українка перемогла японку Сані Йосіді.Нагадаємо,Білодід пропонували змінити громадянство.Також вона могла займатися іншим...Чемпион

Дар

Наймолодша чемпіонка світу в історії дзюдо 17-річна українська спортсменка Дар'я Білодід виборола «золото» юніорського чемпіонату світу-2018, який проходить на Багамах.Западная информационная корпорация

Непереможна: Дарина Білодід стала чемпіонкою світу серед юніорів

Тож у своїх 18 Дарина Білодід вже чемпіонка світу і Європи серед дорослих, чемпіонка світу і Європи серед юніорів, чемпіонка світу і дворазова чемпіонка Європи серед...Ua-football

Українка Дарія Білодід виборола золото юніорського ЧС з дзюдо...zaxid.net

Тим самим Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих. 3 жовтня вона очолила рейтинг найкращих дзюдоїсток світу у своїй...MediaStar

Після перемоги на дорослому чемпіонаті світу українська дзюдоїстка Дар'я Білодід трімуфувала і на юніорському планетарному турнірі.Украинская Правда

"Це великі гроші": українській дзюдоїстці Білодід запропонували змінити громадянство

У нас немає хороших олімпійських баз, у нас дуже погані умови. Як повідомляв портал Знай.ua, Дарина Білодід стала наймолодшою чемпіонкою світу.Znaj.ua

"Зараз я підписала річний контракт з Японією. Нагадаємо, Білодід пропонували змінити громадянство. Також вона могла займатися іншим видом спорту.Чемпион

18-річна чемпіонка світу з дзюдо, українка Дарья Білодід зізналась, як їй пропонували виступати під прапором інших країн. Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24...24 канал

До Києва із Запоріжжя завітав 300-й мільйонер «Лото-Забава»

Катерина Білодід із Запоріжжя стала вже трьохсотим мільйонером Лото-Забава. Грати в Лото-Забава почала ще 7 років тому.ICTV

Наймолодша чемпіонка світу з дзюдо, українка Дар'я Білодід розповіла чим хоче займатися після закінчення кар'єри.Слова спортсменки наводить 5 канал."Я навчаюся в Інституті журналістики та хочу стати спортивним журналістом.Чемпион

Катерина Білодід з Запоріжжя стала 300-тим мільйонером державної лотереї "Лото-Забава"

Соціальний працівник із Запоріжжя стала ювілейною переможницею державної лотереї "Лото-Забава" Катерина Білодід з Запоріжжя - звичайний соціальний працівник.Еспресо TV

Українська дзюдоїстка Дар'я Білодід розповіла, що батьки хотіли, щоб вона займалася не дзюдо.Про це спортсменка розповіла в інтерв'ю 5 каналу."До дзюдо я займалася художньою...Чемпион