Буяльський

Товариський матч "Динамо" - "Хебей Чайна Форчун" - 5: 0 Голи: Яремчук, 1 (1: 0). Буяльський, 41 (2: 0). Яремчук, 53 (3: 0).Чемпион

Динамо - ЦСКА (София) 2:2.

Динамо - ЦСКА (София) 2:2 Голи: Віталій Буяльський 1:1 (36 хв), Дерліс Гонзалез 2:1 (38 хв)...Ua-football

Зірковий динамівець показав свою кохану красуню

Півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський поділився світлиною в соцмережах Про це повідомляє Depo. А цей хлопчина, виявляється, романтик.ДеПо

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський отримав травму в матчі з Шахтарем. Через це ушкодження Буяльський не зміг нормально грати і був замінений на Дениса Гармаша.Чемпион

Динамо - Шахтар. Буяльський отримав травму голеностопа

Віталій Буяльський, півзахисник київського клубу був замінений на 58-й хвилині. За уточненими даними, Віталій отримав травму правого голеностопа. Нагадаємо, що Буяльський був замінений на початку другого тайму.Ua-football

“Динамо“ розбило “Бешикташ“ (ФОТО)

6 туру групового етапу Ліги Чемпіонів розгромило турецький "Бешикташ" на "НСК Олімпійському" (6:0). Голи забивали: Артем Бєсєдін, Андрій Ярмоленко, Віталій Буяльський, Сергій Сидорчук, Дерліз Гонсалез та Жуніор Мораєс.Sportgid

Ліга чемпіонів. “Динамо“  “Бешикташ“ 6:0 (ВІДЕО)

чужі ворота 6 голів без відповіді.Пропонуємо вашій увазі огляд цього поєдинку.Ліга чемпіонів. 6 тур"Динамо" - "Бешикташ" 6:0Голи: Бесєдін,9; Ярмоленко,30 (пен.); Буяльський,32; Гонсалес,45+3; Сидорчук,60; Мораес,77 Football-ukraine.com...Sportgid

В матчі 6 туру групового етапу Ліги чемпіонів між київським "Динамо" та "Бешикташем" господарі забили четвертий гол Сектор. Автор четвертого голу киян - Дерліс Гонсалес. ДеПо

Київське Динамо, незважаючи на незавидне турнірне становище, вийде з групи Ліги чемпіонів. Так вважає півзахисник столичного клубу Віталій Буяльський. Ukrainianwall

Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльський і Віктор Циганков, які пропустили недавні матчі збірної України і поєдинок 11-го туру чемпіонату України з Чорноморцем із-за відновлення після...Ukrainianwall

Київське "Динамо" розгромно перемогло "Олександрію". "Динамо" - "Олександрія" - 5:1Голи: Мораес, 29, 57 (пен.), 62, Буяльський, 71, Віда, 79 - Банада,87...Sportanalytic

Відеоогляд матчу Контрольний матч "Динамо" (Київ) - "Лудогорець" (Болгарія) - 2:1 Голи: Буяльський (2), Бесєдін (72) - Кафу (3)...Ua-football

Зірковий екс-футболіст "Динамо" та збірної України прокоментував вибір Михайла Фоменка. Експрес

"Динамо" втратило 100% момент для взяття воріт Сектор, рахунок в матчі "Карпати" - "Динамо" наприкінці першого тайму - 1:0. "Динамівець" Буяльський мав фантастичний момент для взяття воріт, але не використав його.ДеПо

Півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський прокоментував ситуацію із можливим покаранням від УЄФА за відмову від інтерв'ю.Sportanalytic

Київське "Динамо" не зуміло здобути позитивний результат у поєдинку проти "Манчестер Сіті".Ліга чемпіонів1/8 фіналуПерший матч"Динамо" — "Манчестер Сіті" - 1:3Голи: Буяльський, 59 — Агуеро, 15...Newsru.ua

На 59 хвилині гри Буяльський зробив рахунок 1:2 Про це повідомляє Depo.ДеПо

Буяльський: сподіваюся, пройдемо Манчестер Сіті

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський прокоментував матч з Малагою (0:2), а також розповів про очікування від майбутнього протистояння з Ман Сіті в 1/8 фіналу Ліги...Новини футболу

Теодорчик вириває перемогу для "Динамо" над "Цзянсу Сайнті"

У першому таймі український клуб заробив комфортну перевагу. ЇЇ принесли Сергій Рибалка та Віталій Буяльський, які відзначили з інтервалом у дві хвилини.Football-ukraine.com