Буяльський: руки затремтіли, ноги підкосилися

Буяльського цитує офіційний сайт "Динамо". Коли дали капітанську пов'язку відразу руки затремтіли, ноги підкосилися. NewWest Media

Буяльський: минулого сезону "Динамо" жахливо зіграло у Кропивницькому

Буяльського цитує офіційний сайт "Динамо". NewWest Media

Півзахисник "Динамо" Віталій Буяльський став батьком

Дружина півзахисника Аліна народила йому доньку. Нещодавно хавбек повернувся до тренувань у загальній групі після травми. NewWest Media

Ключовий півзахисник Динамо вирішив відкласти операцію, щоб дограти як мінімум до зимової перерви

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський збирається дограти матчі, що залишилися в цьому році, а в зимову перерву може перенести операцію на гомілкостопі.iPress

Буяльський відклав операцію та відіграє до кінця року

Зараз гомілкостоп не болить, а за два дні Буяльський повернеться до повноцінних тренувань. Півзахиснику потрібна операція, відновлення після якої триватиме приблизно два місяці.NewWest Media

Стали відомими деталі травми Буяльського, про яку обмовився Ігор Суркіс Експрес

«Динамо» достроково виграє групу у Лізі Європи, а «Зоря» програє «Герті»

«Янг Бойз»-«Динамо» - 0:1 Гол: 0:1 - Буяльський (70).Вісник+К

Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльський не зіграє проти Скендербеу в матчі 5-го туру Ліги Європи. У поєдинку проти Янг Бойз Буяльський отримав вже третю жовту картку в турнірі та пропустить наступний поєдинок.Чемпион

Динамо перемогло Янг Бойз та вийшло в 1/16 фіналу Ліги Європи

перемогло Янг Бойз у 4 турі групового етапу Ліги Європи 2017/18. Переможний гол у матчі на 70 хвилині забив Віталій Буяльський. Київське Динамо провело у Берні два різні тайми.Новости ФК "Металлист"

Ліга Європи.

в Лізі Європи. Повідомляє Футбол газета. Гол Буяльського на 70-ій хвилині приніс киянам перемогу.Ліга Європи"Янг Бойз" - "Динамо" - 0:1Гол: Буяльський, 70Цікавишся футболом? заходь на сайт Футбол газета!Футбол газета

"Зоря" - "Динамо" - 4:4

Sportanalytic.com. Чемпіонат України11 тур"Зоря" - "Динамо" - 4:4Голи: Харатін, 55 (пен), Юрі, 75, Сілас, 80, Опанасенко, 88 - Мбокані, 14, Буяльський, 33, Мораес, 45+1, Гармаш, 82Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

Ліга Європи. “Партизан“ — “Динамо“ — 2:3 (ВІДЕО)

сайт Футбол Україна. Ліга ЄвропиГрупа В"Партизан" – "Динамо" – 2:3Голи: Ожеговіч, 34, Тавамба, 42 – Мораєс, 54, з пенальті, 84, Буяльський, 68Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Буяльський: Хацкевич не кричав, а вказав на помилки

Буяльського цитує офіційний сайт "Динамо". Мабуть, це найемоційніша перемога у моїй кар'єрі. NewWest Media

“Партизан“ — “Динамо“ — 2:3 (ВІДЕО)

Буяльський: Хацкевич розкаже, як будувати гру

Буяльського цитує офіційний сайт "Динамо". Команда добре, компактно грає в обороні, також багато хороших футболістів в атаці. NewWest Media

Лужний: Шепелєв, Буяльський і Циганков можуть перевершити Ярмоленко

те, хто з молодих гравців "Динамо" з часом зможе замінити Андрія Ярмоленка.Слова Лужного наводить "XSport.""В "Динамо" хороші молоді футболісти: Шепелєв, Буяльський, Циганков. Вони можуть не тільки дорости до рівня Андрія Ярмоленко, але й перевершити його. Важливо, яким в них буде...NewWest Media

Старенький, Буяльський и Гутор - главные герои тура...Ua-football

"Олімпік" - "Динамо" - 1:2

собі перше місце у таблиці. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Чемпіонат України9 тур"Олімпік" - "Динамо" - 1:2Голи: Моха, 42 - Циганков, 20, Буяльський, 45+2Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською!Sportanalytic

“Олімпік“ — “Динамо“ — 1:2 (ВІДЕО)

і вийшло на першу сходинку УПЛ. Повідомляє сайт Футбол Україна. "Олімпік" – "Динамо" – 1:2Голи: Моха, 42 – Циганков, 20, Буяльський, 45+10:11:11:2Ці та інші події про український футбол читай на Футбол Україна.Sportgid

Буяльський: Вже звикли грати без Ярмоленка

Новий капітан? Ми всі разом сіли, подумали. Вирішили, що Сидорчук буде капітаном. Віда і Гусєв також були кандидатами, - сказав Буяльський в ефірі програми Профутбол.Ua-football