Брістоль

із Радомишля Олександр Зінченко провів повний матч у складі Манчестер Сіті у півфіналі Кубку англійської ліги. Після домашньої перемоги над Брістоль Сіті 2:1 команда гравця збірної України й на виїзді здолала представника Чемпіоншипу 3:2. У другому півфіналі завтра, 25 січня,...Спортивний Житомир

Брістоль Сіті - Манчестер Сіті 2:3.

А вже в дебюті другого тайму перевагу господарів подвоїв Серхіо Агуеро. "Брістоль Сіті" - "Манчестер Сіті" 2:3...Ua-football

Зінченко провалив гру проти "Брістоля"

За гру Зінченко зробив 56 передач, 49 з яких були точними. За матч Зінченко отримав оцінку 6,5 бала. NewWest Media

/ ФК Ман Сіті Українець Олександр Зінченко отримав майже найнижчу оцінку за матч Кубку ліги в складі Манчестер Сіті проти Брістоля (2:3). Відповідні дані оприлюднив авторитетний портал WhoScored.com. Зінченко отримав за гру 6,5 балів. Нижче оцінили тільки воротаря городян Клаудіо...Чемпион

Всі дії Зінченка в матчі Кубка ліги проти "Брістоль Сіті"

Вчора Олександр Зінченко знову вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті". В головному матчі турніру "Ман Сіті" зустрінеться з "Арсеналом" або "Челсі". Sportanalytic

Зінченко провів черговий повний матч у складі "Манчестер Сіті"

до фіналу Кубка Ліги. Півзахисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко відіграв всі 90 хвилин у півфінальному матчі Кубка англійської Ліги проти "Брістоль Сіті" (3:2). 21-річний хавбек отримав від WhoScored оцінку 6,5, нижче тільки у голкіпера Клаудіо Браво. Зінченко за матч завдав...Зеркало недели (газета)

Гвардиола: Выход в финал Кубка лиги - это не мое достижение, а результат работы команды

Головний тренер "Манчестер Сіті" Хосеп Гвардіола поділився враженнями після перемоги над "Брістоль Сіті" (3:2) в матчі-відповіді Кубка ліги, завдяки якій "городяни" вийшли у фінал турніру. "Ми дуже раді вийти в фінал. Для...Ua-football

Невдала серія Динамо, перший фінал Гвардіоли та важка втрата ПСЖ.

вже гарантував собі участь в одному з двох кубкових фіналів. Містяни в другому півфінальному матчі Кубка ліги перемогли представника Чемпіоншипу "Брістоль", який до цього вибив чотири клуби еліти. В цілому гра була під контролем "Сіті", але дві невдалі дії Олександра...Ua-football

Кубок Лиги.

Головний арбітр: Ґрем Скот Брістоль Сіті - Манчестер Сіті 2:3 Попередження: Фернандіньо (21), Д. Сілва (95)...Ua-football

Ман Сіті із Зінченком у складі вийшов до фіналу Кубка англійської ліги

Манчестер Сіті вийшов до фіналу Кубка англійської ліги. У другому матчі півфіналу команда Хосепа Гвардіоли обіграла Брістоль Сіті з рахунком 3:2. Брістоль Сіті - Манчестер Сіт 2:3 (0:1, 2:2)...Чемпион

Півзахисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко почне з перших хвилин півфінальний матч Кубка англійської ліги проти Брістоль Сіті. Presented by @HaysWorldwide #bcfcvcity #mancity pic.twitter.com/qK2wwkpIFz Як відомо, у першому півфіналі Сіті переміг з рахунком 2:1.Чемпион

Зинченко снова попал в стартовый состав Манчестер Сити

Головний тренер "городян" Хосеп Гвардіола довірив українцеві місце в стартовому соcтаве своєї команди в другому півфінальному матчі Кубка Ліги з "Брістоль Сіті". Нагадаємо, що перший матч команд завершився перемогою "Манчестер Сіті" з рахунком 2:1. Також відзначимо, що сьогоднішній поєдинок розпочнеться...Ua-football

Бристоль Сити - Манчестер Сити.

команди Чемпіоншипу на завтрашній поєдинок. Після першої зустрічі, коли Аґуеро лише на 90-й хвилині вирвав перемогу для "містян", бадьорості у "Брістоль Сіті" має побільшати. Адже гратимуть вони на своєму полі. Але з кращими результатами підходить до битви саме колектив Хосепа...Ua-football

Зінченко в стартовому складі Ман Сіті проти Ньюкасла

Manchester City (@ManCity) 20 січня 2018 р. У недавньому матчі Кубка Ліги Олександр також вийшов у старті на матч проти Брістоля, зігравши на позиції лівого захисника. Після гри він увійшов до символічної збірної перших півфінальних матчів Кубка Ліги.Ua-football

Вандалізм у мистецтві: топ-9 картин, які постраждали від рук вандалів

Крім того, символічну компенсацію в розмірі 1 євро отримає автор полотна.3."Благодійність" Деміена ХерстаВлітку 2011 року в Королівській академії мистецтв у Брістолі постраждала шестиметрова статуя, створена британцем Деміеном Херстом. На неї нанесли графіті.Вона перебувала на балконі музею і важила 3,5 тонни,...Ukraine Art News

Зінченко потрапив у символічну збірну півфіналів Кубку англійської ліги

ще кілька одноклубників Зінченка Де Брюйне (8,52), Бернарду Сільва (7,75) і Рахім Стерлінг (7,77). Також до топ-11 гравців потрапив представник Брістоля, чотири спортсмени з Арсеналу та двоє з Челсі. Примітно, що Зінченко відіграв зі стартових хвилин вже у 4-х кубкових...Unn.com.ua

Гвардиола: Чемпионшип, возможно, самый сложный второй дивизион в мире

бути і в Іспанії, але там на цій стадії 2 матчі", - цитує Гвардіолу AS. Нагадаємо, раніше "Ман Сіті" здолав "Брістоль Сіті" (2:1) в першому матчі 1/2 фіналу Кубка ліги.Ua-football

ЗМІ: Зінченко один кращих в останній грі "Ман Сіті"

Авторитетний сайт Whoscored.com виставив високу оцінку українському гравцю "Ман Сіті" Олександру Зінченку в матчі кубку ліги проти "Брістоля". За якісні дії Зінченка портал виставив йому оцінку з показником 7,28.Sportgid

нічию. Кубок ліги 1/2 фіналу Перша гра 10 січня Челсі - Арсенал 0:0 (0:0) Нагадаємо, що напередодні Ман Сіті переміг Брістоль в 1/2 Кубка ліги.Чемпион