Бетіси

Прімера. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0

Підопічні Сімеоне втримали перемогу після голу на 8-й хвилині. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

Українець Зозуля не врятував "Бетіс" в матчі з "Атлетіко"

Мадридський "Атлетіко" переміг "Бетіс" в поєдинку 18 туру іспанської Прімери Сектор, в матчі взяв участь і український нападник "Бетіса" Роман Зозуля. "Атлетіко" - "Бетіс" - 1:0 ДеПо

Прімера. "Бетіс" - "Леганес" - 2:0

Севільці впорались із новачком без Романа Зозулі. Sportanalytic

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Матчі 17-го туру Атлетик - Алавес 13:00 Бетіс - Леганес 17:15 Сельта - Малага 19:30 Вільярреал - Барселона 21:45 Чемпион

Бетіс позбувся півзахисника

Іспанський "Бетіс" починає позбавлятися від непотрібних йому гравців. Про це повідомляє офіційний сайт "Бетіса". Ua-football

Український футболіст Роман Зозуля взимку покине іспанський «Бетіс» zaxid.net

Прімера. "Алавес" - "Бетіс" - 1:0

Роман Зозуля з'явився на полі у другому таймі, але його команда все одно програла. Повідомляє сайт Sportanalytic.com. Sportanalytic

"Алавес" обіграв "Бетіс" в 16 турі Прімери Про це повідомляє Depo. Гол: Дейверсон, 58 ДеПо

Форвард збірної України отримав шанс зіграти в Іспанії

"Бетіс" та "Алавес" визначились зі стартовими складами на очну зустріч чемпіонату Іспанії Українець Роман Зозуля, не отримав місця в основному складі, проте потрапив до заявки і має шанс з'явитись на полі. ДеПо

Алавес - Реал Бетіс онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії

Онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії: Алавес - Реал Бетіс, початок 16 грудня 2016 року о 21:45. Галичина спортивная

12-річний хлопчик Уго, який вболіває за "Бетіс", намалював портрет українського нападника та подарував його Зозулі Уго перемальовував українського нападника з фотографії, на якій після одного з матчів поставив автограф сам Зозуля. ДеПо

Український форвард Зозуля може продовжити кар

За інформацією іспанських ЗМІ, севільський "Бетіс" спробує позбутися від українця до кінця року. УНИАН (ИА)

Кубок Іспанії-2016/17 з футболу Леганес - Валенсія 21:00 Алькоркон - Еспаньол 22:00 Спортинг Хіхон - Ейбар 22:00 Реал Бетіс - Депортиво 23:00 Чемпион

"Бетіс" програв "Ейбару" в 13 турі Прімери Про це повідомляє Depo. Роман Зозуля не потрапив до заявки на матч. Голи: Леон, 19, Енріч, 23, Кіке, 90+3 - Кастро, 84 ДеПо

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Ейбар - Бетіс 2:0 (2-й тайм) Попередження: Бруно Гонсалес (72) Чемпион

Ейбар – Реал Бетіс онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії

Онлайн відео трансляція матчу Прімери Іспанії: Ейбар - Реал Бетіс, початок 25 листопада 2016 року о 21:45. Галичина спортивная

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Матч 12-го туру 18 листопада Бетіс - Лас-Пальмас 2:0 (2:0) Голи: 1:0 - Бруно Гонсалес (27), 2:0 - Манді (45) Бетіс: Адан, Манді, Пеццелья, Мартінес, Бруно Ukrainianwall

"Бетіс" легко обіграв "Лас-Пальмас" у матчі 12 туру Прімери Відзначимо, що Роман Зозуля не потрапив до заявки на матч. Голи: Гонсалес, 27, Манді, 45+2 ДеПо