Арсенал - Бернлі - 2:1 відео голів і огляд матчу

Арсенал - Бернлі - 2:1 відео голів і огляд матчу...Галичина спортивная

АПЛ. "Арсенал" - "Бернлі" - 3:0

"Каноніри" у фантастичному стилі вирвали три очки. Сайт Sportanalytic.com, читай новини про спорт українською! Sportanalytic

АПЛ. Арсенал - Бернлі 2:1.

АПЛ. 22-й тур "Арсенал" - "Бернлі" 2:1 Голи: Мустафі 59, Санчес 90+7 (пен.) - Грей 90+3 (пен.) Попередження: Мустафі 90+5 - Лоутон 59, Марни 74...Ua-football

Манчестер Сіті - Бернлі 2:1.

"Манчестер Сіті" в 20-му турі англійської Прем'єр-ліги зумів у меншості здобути перемогу з рахунком 2:1 над "Бернлі". На 32-й хвилині зустрічі "Містяни" залишилися вдесятьох після того, як уже третю за останні шість матчів червону картку отримав півзахисник...Ua-football

Втім, це не завадило Сіті взяти три очки. Після перерви, спочатку Кліши, а через кілька хвилин Агуеро розписалися у воротах Бернлі. Гостям вдалося відквитати один мяч, але більше підопічні Гвардіоли не помилялися.Spy-Football

Бартон підписав контракт з Бернлі

Півзахисник Джої Бартон підписав піврічний контракт з "Бернлі", повідомляє офіційний сайт клубу. "Бернлі" підписав Бартона тільки після детальних дискусій з ФА, яка звинувачує 34-річного півзахисника в негідній поведінці щодо ставок". Шон Дайч зможе...Ua-football

Ман Сіті у меншості обіграв Бернлі

Завдяки голам Кліши і Агуеро у другому таймі підопічним Гвардіоли вдалося без віддаленого Фернандіньо обіграти на своєму полі Бернлі. Новини футболу

"Манчестер Сіті", попри вилучення Фернандінью, перемагає "Бернлі" Про це повідомляє Depo. Кліші рахунок відкрив, а вже за декілька хвилин Агуеро його подвоїв.ДеПо

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Матчі 18-го туру 26 грудня Вотфорд - Крістал Пелас 14:30 Челсі - Борнмут 17:00 Бернлі - Мідлсбро 17:00 Арсенал - Вест Бромвіч 17:00 Лестер - Евертон 17:00 Свонсі - Вест Гем 17:00 Манчестер Юнайтед -...Чемпион

Півзахисник "Бернлі" Джоуї Бартон зіткнувся із серйозними звинуваченнями з боку Футбольної Асоціації Англії Заборона на це для професійних футболістів у всьому світі...ДеПо

АПЛ. Тоттенхем справляється з Бернлі

"Тоттенхем" (Лондон) - "Бернлі" 2:1 Голи: Аллі 27, Роуз 71 - Барнс 21 Попередження: Сіссоко 70 - Барнс 28, Лоутон 90+2...Ua-football

Тоттенхем здобув вольову перемогу над Бернлі

зовсім зуміли вирвати три бали у грі проти свого опонента (2:1). Звіт про щоглі читайте пізніше на нашому сайтіТоттенхем — Бернлі 2:1Голи: Аллі, 27, Роуз, 71 – Барнс, 21Тоттенхем: Льоріс — Уокер, Дайер, Вертонген, Роуз (Девіс, 77) — Ваньяма, Дембеле...Новини футболу

Чемпіонат Англії-2016/17 з футболу Манчестер Сіті - Челсі 14:30 Крістал Пелас - Саутгемптон 17:00 Сток Сіті - Бернлі 17:00 Вест Бромвіч - Вотфорд 17:00 Вест Гем - Арсенал 19:30...Чемпион

Воротар "Бернлі" Пол Робінсон, який зіграв свій перший матч в АПЛ за чотири роки, зізнався, що вже і думав про повернення в...Ua-football

Бернлі - Манчестер Сіті 1:2. Відео голів та огляд матчу

АПЛ. 13-й тур. Бернлі - Манчестер Сіті 1:2 Голи: Дін Марні 15 - Серхіо Агуеро 37, Серхіо Агуеро 60...Ua-football

Чемпіонат Іспанії-2016/17 з футболу Бернлі - Манчестер Сіті 1:2 (1:1) Халл Сіті - Вест Бромвіч 17:00...Чемпион

Манчестер Сіті видобуває трудову перемогу над Бернлі

Пепа Гвардіоли зуміла заробити три очки і тимчасово вибилася в лідери чемпіонської гонки. Звіт про матч читайте на нашому сайті пізніше.Бернлі – Манчестер Сіті 1:2Голи: Марні, 14 – Агуеро, 37, 60Бернлі: Робінсон — Лоутон, Кін, Мі, Уорд – Бойд, Марні...Новини футболу

пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ :: пїЅпїЅпїЅ. 13 пїЅпїЅпїЅ. "пїЅпїЅпїЅ СіпїЅ" пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ "пїЅпїЅпїЅпїЅпїЅ"

Почався новий тур англійської Прем'єр-ліги. >Почався новий тур англійської Прем'єр-ліги.Серхіо Агуеро оформив дубль у ворота середняка "Бернлі", повернувши клуб нагору турнірної таблиці, а себе - в список кращих бомбардирів.Чемпіонат Англії13 тур"Бернлі" - "Манчестер Сіті" - 1:2Голи: Марні...Sportanalytic

"Бернлі" вийшов уперед в матчі з "Ман Сіті" Про це повідомляє Depo. На 14-ій хвилині відзначився Марні. ДеПо